جام اتحادیه؛ آرسنال و من سیتی صعود کردند، تاتنهام حذف شد!

جام اتحادیه؛ آرسنال و من سیتی صعود کردند، تاتنهام حذف شد!

2156
00:23
03 مهر 1398
تاتنهام در ادامۀ نتایج ضعیف خود مقابل کولچستر مغلوب و حذف شد.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال و منچسترسیتی با ثبت بردهایی پرگل راهی دور بعد شدند.

رقابت های دور سوم جام اتحادیه انگلیس موسوم به Carabao Cup سه شنبه شب آغاز شد. در بازی های این شب این نتایج رقم خورد؛

منچسترسیتی در زمینِ پرستون به برتری 3-0 رسید. برای سیتی، استرلینگ در دقیقه 20، ژسوس در دقیقه 35 و لدسون (به اشتباه) گلزنی کردند. دیدار تاتنهام و کولچستر بعد از تساوی در 90 دقیقه به ضربات پنالتی رفت و تیم کولچستر در عین شگفتی توانست تاتنهام را 4-3 شکست دهد تا اوضاع بد تیم پوچتینو با حذف از جام اتحادیه تیره تر شود.

دیدار کراولی و استوک هم در 90 دقیقه 1-1 شد و در ضربات پنالتی کراولی 5-3 پیروز شد. لسترسیتی با 4 گل گری 2 بار، جاستین و تیلمانس موفق شد لوتون را شکست دهد. ساوتهمپتون نیز 4-0 از سد پورتسموث گذشت.

اورتون در مقابل تیم شفیلدونزدی با دو گل کالورت لوئین پیروز شد. واتفورد توانست 2-1 سوانزی را مغلوب کند. ولبک و پریرا برای واتفورد گلزنی کردند و بالاخره آرسنال در خانه با نتیجه 5-0 ناتینگام فارست را شکست داد. مارتینلی دو بار در دقایق 31 و 90، هولدینگ در دقیقه 71، ویلاک در دقیقه 77 و نلسون در دقیقه 84 برای آرسنال گلزنی کردند.

1878

نظرات کاربران
Mahdi jr cr7
لیورپولم مث همیشه سال بعده . امسال فکر کنم سیتی باز میبره .. امیدوارم یونایتد رو با خبرای خوب ببینم و بشنوم بدون تیم اول منچستر کلا بنظرم نصف ابهت لیگ انگلیس اومده پایین . فکرشو کنین این لیگ با این همه بازیای خوب یونایتد سال ۲۰۰۸ رو داشت. اوف عجب لیگی میشد
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۳۵
پاسخ
1
0
Arsenal fan
اگه یه تیم توانایی باختن به این کولچستر رو داشته باشه همین تاتنهامه
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۳۲
پاسخ
1
0
بابک توپچی
خدا رو شکر هولدینگ برگشت.
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۴:۱۶
پاسخ
3
17