جام اتحادیه انگلیس؛ صعود منچستریونایتد، چلسی، آرسنال و منچسترسیتی

جام اتحادیه انگلیس؛ صعود منچستریونایتد، چلسی، آرسنال و منچسترسیتی

1570
01:25
30 شهریور 1396
تیم های مدعی دور سوم جام اتحادیه را به سلامت پشت سر گذاشتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های مدعی دور سوم جام اتحادیه را به سلامت پشت سر گذاشتند.

به گزارش وبسایت نود، دور سوم جام اتحادیه انگلیس، چهارشنبه شب با انجام چند بازی دیگر به پایان رسید که در بازی های این شب، تیم های مدعی لیگ برتری، همگی موفق بودند.

آرسنال در خانه با تک گل والکات موفق شد دانکستر را شکست دهد و به دور چهارم راه پیدا کند. چلسی با هتریک باتشوایی و گل هایی از کندی و موسوندا توانست با نتیجه 5-1 ناتینگام فارست را شکست دهد و راهی دور بعد شود.

اورتون بعد از چند شکست متوالی، بالاخره از باخت فرار کرد و موفق شد در خانه خود با دو گل کالورت لوئین و یک گل از سوی نیاسی، 3-0 ساندرلند را مغلوب سازد. منچستریونایتد هم در الدترافورد در ادامه پیروزی های 4 گله خود موفق شد با نتیجه 4-1 برتون آلبیون را از پیش رو بردارد، رشفورد دو بار، لینگارد و مارسیال، گلزنان یونایتد در این مسابقه بودند.

منچسترسیتی هم با دو گل از سوی سانه، 2-1 وست برومویچ را شکست داد و به دور چهارم لیگ کاپ راه پیدا کرد.

1878

 

نظرات کاربران
Chelsea fc
همین جام اتحادیه پدر تیمای انگلیسو درآورده؛ بخدا لیگ انگلیس همینجوریش بخاطر تعددِ تیمای گردن کلفتش سنگین هست، حالا هی چپو راست تورنومنت!؛ من برای هواداری رئال، بارسا، بایرن یا حتی یووه احترام قائلم ولی بازم تکرار میکنم: هر کدوم از این تیما توی لیگ برتر انگلیس بودن، قهرمانی شون نصف الان شون هم نبود! (علی الخصوص رئال و تاحدی بارسا که غیر از الکلاسیکو+دو سه تا بازی، رسما کل، سالو تو پیک نیک تشریف دارن)
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹:۵۵
پاسخ
1
13