جام اتحادیه انگلیس/ صعود من سیتی و اورتون به دور چهارم

جام اتحادیه انگلیس/ صعود من سیتی و اورتون به دور چهارم

1585
00:26
01 مهر 1394
دور سوم جام اتحادیه فوتبال انگلیس سه شنبه شب آغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دور سوم جام اتحادیه فوتبال انگلیس سه شنبه شب آغاز شد.

به گزارش وبسایت نود، دور سوم جام اتحادیه سه شنبه شب با انجام هشت بازی آغاز شد که طی مهمترین بازی ها، سوانزی از این مسابقات کنار رفت، و منچسترسیتی و اورتون جواز صعود به مرحله بعد را گرفتند.

استون ویلا در داربی شهر بیرمنگام موفق شد در خانه برابر بیرمنگام به پیروزی 1-0 برسد و راهی مرحله بعد شود. استوک سیتی نیز در خانه فولام، کراون کاتیج توانست با نتیجه 1-0 با گل کراوچ حریف خود را شکست داده و به مرحله بعد برسد.

احتمالاً مهمترین شگفتی دور سوم، حذف سوانزی بود، هال سیتی تیمی از چمپیونشیپ موفق شد با یک گل سوانزی را شکست داده و با رقم زدن شگفتی، به دور بعد برسد.

میدلزبورو در خانه با 3 گل به راحتی از سد وولورهمپتون گذشت.

منچسترسیتی نیز در ورزشگاه لایت به راحتی از سد ساندرلند گذشت، آنها موفق شدند حریف را با نتیجه 4-1 شکست دهند. آگوئرو، دی بروین و استرلینگ برای سیتی گلزنی کردند و یک گل نیز به اشتباه توسط مانونه برای سیتی ثبت شد. گل های سیتی بین دقایق 10 تا 36 به ثمر رسید تا این تیم خیلی زود حساب کار حریف را یکسره کرده باشد.

اورتون هم در خانه ردینگ به پیروزی 2-1 رسید. بارکلی و دلوفئو بازی باخته را به سود تیم مارتینز کردند تا آنها راهی دور بعد شوند.

لسترسیتی هم در خانه در ورزشگاه کینگ پاور موفق شد دیگر تیم آماده این روزهای فوتبال جزیره را مغلوب کند، آنها با گل دقیقه 116 اندی کینگ در وقت های اضافه توانستند وستهام را 2-1 شکست داده و تیم بیلیچ را از گردونه این رقابت ها حذف کنند.

دیدار تیم های پرستون و برنموث نیز در وقت های معمول به تساوی 2-2 انجامید ولی در ضربات پنالتی برنموث توانست 3-2 پیروز شده و راهی مرحله بعد شود.

چهارشنبه شب نیز هشت مسابقه دیگر از این دور برگزار می شود، بعد از آن نیز قرعه دور چهارم انجام می شود.

2021

نظرات کاربران