جام اتحادیه انگلیس؛ صعود چلسی، لیورپول و منچستریونایتد

جام اتحادیه انگلیس؛ صعود چلسی، لیورپول و منچستریونایتد

1049
00:24
04 مهر 1398
سه مدعی جزیره، راهی دور بعد جام اتحادیه شدند.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد به سختی و چلسی به آسانی موفق به شکست رقبای خود در دور سوم جام اتحادیه شدند.

در ادامه رقابت های دور سوم جام اتحادیه انگلیس، چهارشنبه شب هشت بازی برگزار شد که لیورپول، چلسی و منچستریونایتد راهی دور بعد شدند. چلسی در زمین خود توانست با نتیجه سنگین 7-1 گریمزبی را شکست دهد. در این دیدار راس بارکلی در دقیقه 4، باتشویی دقیقه 7، پدرو در دقیقه 43، زوما دقیقه 56، ریس جیمز در دقیقه 82، بار دیگر باتشویی در دقیقه 86 و در نهایت هادسون اودوی در دقیقه 89 گلزنان چلسی در این مسابقه بودند.

لیورپول هم در مقابل ام کی داونز 2-0 برنده شد. برای قرمزهای آنفیلد در این دیدار میلنر و هوور گلزنی کردند. منچستریونایتد هم بعد از تساوی 1-1 در 90 دقیقه روچدیل توانست در ضربات پنالتی 5-3 پیروز شود. گل یونایتد را در وقت معمول بازی گرینوود زد و در پنالتی ها، ماتا، پریرا، فرد، گرینوود و جیمز برای یونایتد گلزنی کردند.

در دیگر بازی ها، برایتون در غیاب جهانبخش در خانه خود 3-1 مقابل استون ویلا شکست خورد و حذف شد. برتون 2-0 بورنموث لیگ برتری را شکست داد. اکسفوردیونایتد نیز به نتیجه مهمی رسید و توانست با نتیجه سنگین 4-0 وستهم را از پیش رو بردارد. ساندرلند 1-0 از سد شفیلدیونایتد گذشت، وولوز هم بعد از تساوی 1-1 مقابل ردینگ، در ضربات پنالتی 4-2 برنده شد.

1878

نظرات کاربران
علی
بعد از حذف تاتنهام دومین شگفتی جام اتحادیه با صعود منچستر یونایتد رقم خورد.خخخ
۰۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰:۲۳
پاسخ
1
2
فقط یوونتوس
جام اتحادیه// جام ملکه// جام کارگر ۳۰ ۴۰ جام تو انگلیس میشه پیدا کرد جام درختی دارن
۰۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۶:۲۴
پاسخ
21
4