جام قهرمانان بین‌المللی؛ پیروزی مادریدی‌ها در ضربات پنالتی و شکست میلان مقابل بایرن مونیخ

جام قهرمانان بین‌المللی؛ پیروزی مادریدی‌ها در ضربات پنالتی و شکست میلان مقابل بایرن مونیخ

2634
09:34
02 مرداد 1398
در ادامه رقابت‌های جام قهرمانان بین‌المللی تیم‌های رئال و اتلتیکو مادرید در ضربات پنالتی مقابل حریفان‌شان به پیروزی رسیدند و بایرن مونیخ نیز بر میلان غلبه کرد.

به گزارش سایت نود، در ادامه تور آماده‌سازی تیم‌های اروپایی که به جام قهرمانان بین‌المللی شهرت دارد، بامداد امروز تیم‌های رئال مادرید و آرسنال مقابل همدیگر قرار گرفتند که نتیجه در وقت قانونی با تساوی 2 - 2 خاتمه یافت و در ضربات پنالتی این رئال مادرید بود که موفق شد با گل کردن 3 پنالتی در قبال 2 پنالتی به گل نشسته آرسنال به برتری برسد.

 گل‌های رئال مادرید را گرث بیل (دقیقه 56) و مارکو آسنسیو (دقیقه 59) به ثمر رساندند و گل‌های آرسنال نیز توسط الکساندر لازکات (دقیقه 9 - پنالتی) و پیر امریک اوبامیانگ (دقیقه 24) زده شدند. در دقیقه 9 این بازی ناچو فرناندز از رئال مادرید و سوکراتیس پاپاستاپولوس در دقیقه 40 از تیم آرسنال توسط داور بازی اخراج شدند.در این بازی پرحادثه آسنسیو به شدت مصدوم و راهی بیمارستان شد.اتلتیکو مادرید تیم همشهری رئال نیز که با گوادالاخارای مکزیک بازی داشت، پس از تساوی بدون گل در وقت قانونی، موفق شد در ضربات پنالتی حریفش را 5 بر 4 شکست دهد. در دیگر دیدار جام قهرمانان بین‌المللی بایرن مونیخ با تک گل لئون گورتسکا در دقیقه 48 بر میلان غلبه کرد.

1977

نظرات کاربران
دانیال
بالاخره به بیل بازی داد!!!
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹:۱۴
پاسخ
2
24