جام ملت های اروپا؛ صعود دراماتیک هلند با کامبک مقابل آلمان

جام ملت های اروپا؛ صعود دراماتیک هلند با کامبک مقابل آلمان

10518
01:12
29 آبان 1397
هلند توانست صعودی دراماتیک به دور نهایی جام ملت های اروپا داشته باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هلند توانست صعودی دراماتیک به دور نهایی جام ملت های اروپا داشته باشد. 

به گزارش وبسایت نود، دوشنبه شب دور گروهی رقابت های جام ملت های اروپا با برگزاری ۹ بازی دیگر ادامه پیدا کرد. از سطح اول در گروه اول، تیم های آلمان و هلند به تساوی ۲-۲ رضایت دادند تا هلند با ۷ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به فرانسه به دور نهایی صعود کند. آلمان هم با ۲ امتیاز به دسته پایین تر سقوط کرد. 

در این بازی ابتدا تیم آلمان با گل های تیمو ورنر و لروی سانه در دقایق ۹ و ۲۰ از حریف خودش پیش افتاد اما هلند در دقایق ۸۵ و ۹۱ توسط پرمومس و فن دایک به گل رسید تا صدرنشین گروه شود. 

از سطح دوم در گروه اول، تیم جمهوری چک با یک گل از سد اسلواکی گذشت. از این گروه تیم اوکراین صعود کرد و اسلواکی هم سقوط کرد. از سطح دوم در گروه چهارم، تیم های دانمارک و ایرلند به تساوی بدون گل دست یافتند. از این گروه دانمارک صعود کرد و ایرلند به دسته پایین تر سقوط کرد. 

از سطح سوم در گروه سوم، بازی تیم های بلغارستان و اسلوونی مساوی شد و تیم نروژ با دو گل مقابل قبرس به پیروزی رسید. از این گروه تیم نروژ صعود کرد و اسلوونی هم سقوط کرد.

از سطح چهارم در گروه اول هم تیم لتونی به تساوی بدون گل مقابل آندورا دست یافت. قزاقستان هم مغلوب گرجستان شد. از این گروه تیم گرجستان صعود کرد. از سطح چهارم در گروه چهارم، تیم مقدونیه مقابل جبل الطارق پیروز شد و لیخشتن اشتاین مقابل ارمنستان متوقف شد. از این گروه هم تیمم مقدونیه صعود کرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
کاربر
خیالی نیس ما آلمانیم برمیگردیم قرار یورو ۲۰۲۰
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۲۱
پاسخ
5
5
پویا
فعلا رفتین سید 2 مقدماتی
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵:۴۹
2
2
saeed
ما روزای سخت تر از اینم پشت تیممون بودیم بعد یورو 2000 و 2004 زنده باد مانشافت ما با قدرت برخواهیم گشت
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۴۳
3
4
masoud
هلند دوست داشتنی
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۰۵
پاسخ
1
10
پویا
قبرسم سقوط کرد چرا قوانین بازیا رو هیچ کس نمیدونه؟
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۷:۲۷
پاسخ
0
3
یونس****
بازی زیبایی بود, حق هلند بود اول بشه, نویر به هر توپی که میاد سمتش نه نمیگه!!وترشتگن باید از نیمکت بازی رو نگاه کنه!!!!
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۴۰
پاسخ
22
74
عشقممم نیمار
اخخخخییی !!! ببین مانشافت ها ( آلمان ها،،ژرمن ها ٬ تحقیر شده ها) حتی تو خونه خودشونم تحقیر میشن!! :'( این آلمان ب کجا داره میره؟؟ :-)
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷:۴۵
پاسخ
55
46
دخی عشقپولیسی
آلمانو اصن دوس ندارم حال میکنم از گل خوردن نویر و بازی کرر خخخخخ دم لاله ها گرم مدعی خوشگل یورو 2020 ... روح اسطوره ماندگار یوهان کرایف تواین تیمه و واقعا دوست داشتنیه مخصوصا الان با رونالد کومان بارسایی :) دمشم گررررم چه تیمی ساخته اونم بدون استفان دی فرای و استروتمن و ریک کارسدورپ !! امیدوارم یه روز ب خونه خودش برگرده دی یانگم با خودش ببره
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷:۱۹
پاسخ
35
71
داورسلونا
آلمان بهترین فوتبال رو تو دنیا بازی می کنه و این افت مقطعی و زودگذره. کسی هم که فوتبال آلمان رو دوست نداره، درک درستی از فوتبال نداره. امکان نداره کسی فوتبال رو درست بشناسه و از ساختار فوتبال آلمان لذت نبره.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴:۴۶
13
14