جانشین نورافکن از جم آمد/ میثم تیموری به استقلال پیوست

جانشین نورافکن از جم آمد/ میثم تیموری به استقلال پیوست

17328
22:01
22 خرداد 1397
میثم تیموری مدافع چپ فصل گذشته پارس جنوبی جم به استقلال تهران پیوست

وبسایت رسمی برنامه نود - میثم تیموری مدافع چپ فصل گذشته پارس جنوبی جم به استقلال تهران پیوست. 

به گزارش وبسایت نود، میثم تیموری مدافع چپ فصل گذشته پارس جنوبی جم و رضا آذری از بازیکنان آکادمی استقلال و پدیده لیگ امید که در پست پلی میکر و پشت مهاجم بازی می‌کند با عقد قراردادی به عضویت استقلال درآمدند.

 میثم تیموری دومین خرید استقلال از پارس جنوبی است. این تیم پیش از این فرشاد محمدی مهر را جذب کرده بود. تیموری قرار است جانشین امید نورافکن شود.

استقلال در نقل و انتقالات چندین مدافع خریده است. محمد دانشگر، میثم تیموری، محمدی مهر،  امید سام کن خریدهای استقلال در خط دفاعی بوده است. 

مرتضی آقاخان، فرشاد محمدی مهر، روح الله باقری، محمد دانشگر، امید سام‌کن، سینا خادم پور،  اللهیار صیادمنش و میثم تیموری خریدهای استقلال در این فصل اند.

1004

نظرات کاربران
علی
تمام ستاره های تیم شهرستانها باید برن .دقت کنید باید برن پرسپولیس و استقلال .آفرین به هادی عقیلی و محرم نویدکیا .سپاهان رو کردن طوفان زرد آسیا .
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲:۰۴
پاسخ
10
0
امین
وقتی یه عده ششتقلالی با بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس برا خودشون جشن میگیرن بزرگی و سروری پرسپولیس نمایان تر میشه.خدا رو شکر که پرسپولیسی هستیم و اونقدر کوته فکر نیستیم که با بسته بودن پنجره تیم رقیب جشن بگیریم.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۷:۲۰
پاسخ
18
5
محمدجواد
این نوع یارگیری مطمئنا به نفع تیمهایی هست که کمترین تغییر ( پرسپولیس) رو داشتن چون تا با هم هماهنگ بشن نیم فصل شده و پنجره پرسپولیس باز میشه دمت گرم افتخاری توفیق
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۹:۴۹
پاسخ
13
7
Farshid
چه صدای داره سوختن و سوزش جعلیپولیسی
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۸:۵۵
پاسخ
2
18
حقیقت۶۶۶۶
بیت سعید ،شهباززاده ،جباری،منتظری،شجاعیان ،قائدی و...‌ترقه های پارسالتون بودن آخرش با افتخار به مقام نایب نایب قهرمانی رسیدین، #به ما نمیخورین... #بمب_هسته_ای_یعنی_برانکو
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷:۳۵
پاسخ
18
9
رامین
۱۱بازیکن درکمتراز۲۴ساعت مرسی آقای توفیقی فکرکنم فقط میعادیزدانی مونده وشایدیه خارجی دیگه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵:۲۱
پاسخ
5
26
Crown
از چهار فول بک برتر لیگ (نمره سایت نود) سه تا الان تو استقلال هستن.بهترین گلر لیگ و بهترین هافبک های لیگ (ابراهیمی و جپاروف) هم توی استقلال هستن و سه مدافع تیم هم الان توی اردوی تیم ملی هستن و البته تیام!!! این تیم قطعا بهترین ترکیب لیگ رو داره و با اضافه شدن یه وینگر در سطح تیام که شفر خیلی رو جذب همچین بازیکنی اصرار داره برای آسیا هم تقریبا کم و کسری نیست.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳:۰۳
پاسخ
4
27
ده دقیقه ده نفره
تیم دوم لیگ رو با خریدهای میلیاردی سوم کردن و حالا تیم سوم رو با خریدهای زیاد و ریز و درشت احتمالا قراره به رده چهارم ببرن. بابا به خرید زیاد و میلیاردی نیست. انشالله با تمام محدودیت ها سه باره قهرمانیم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۸:۳۵
پاسخ
45
10
sara
پنجره هارو واکن عشقو بیار به خونه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۶:۵۴
پاسخ
4
37
Hichkasssss
برای اولین بار استقلال بر اساس نیازش داره بازیکن میخره قبل این همش دنبال اسمی بودن انشالله میریم برا ستاره سرم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴:۱۰
پاسخ
3
39
قرمز پررنگ
استقلال با همون تیم هم که شفر نبسته بود هم خوب بازی میکرد و خوبم نتیجه میگرفت درست نبود که بگذارند حالا که ما محرومیم استقلال قویتر هم بشه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۲:۳۷
پاسخ
20
25
ayahouo
با رفتن نورافکن این خرید خیلی ضروری و به موقع بود آقاخان جای انصاری روح اله باقری جای قربانی محمدی مهر جای خسرو و دفاع راست ثابت دانشگر هم دفاع .وسز و بازگشت چشمی به پست اصلی خودش تیام هم بمونه عالیه واقعا تحت تاثیر نام ها خرید نکردیم و براساس کیفیت خرید کردیم و تیم خوبی بستیم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۱:۰۱
پاسخ
7
107
FARHAD
ماشاالله....اقاپندار تایمو چراعوض کردی همون تایم قبلی لذتش بیشتربود....
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵:۵۶
پاسخ
8
130
لیورپول
خوش اومدی
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵:۵۵
پاسخ
12
123
میلاد/استقلال
تبررریک اگه تیام هم بمونه از همین حالا کسب ستاره سوم رو به همه تبریک میگم .....
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۴:۳۴
پاسخ
18
141
تاجی دو ستاره **
خطاب به 6تا کسی از شیش تا میگه که دو بار شیش تایی نشده باشه :) تاج 8 - 0 شیشپولیس فتح 6 - 0 شیشپولیس الهلال 6 - 2 شیشپولیس الغرافه 5 - 1 شیشپولیس ایرانجوان 5 - 0 شیشپولیس :) و... بزرگترین افتخار آسیایی تیم شیشپولیس و هواداراش 1 باخت سنگین استقلال تو آسیاست در حالی که افتخار ما 2 قهرمانیمون تو آسیاست :)
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۳:۲۲
7
52
FcTaj
اینقدر احساسی حرف نزن اینجوری فقط فشار روی بازیکنا زیاد میشه قطعا همه ی تلاششونو میکنن توکل به خدا
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۵:۳۶
10
83
6تا
منظورت ۶تای سومه . ادمین جان
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۲:۳۹
90
32