جایگاه لوپتگی فعلاً در امان است ولی همه چیز به ال‌کلاسیکو بستگی دارد

جایگاه لوپتگی فعلاً در امان است ولی همه چیز به ال‌کلاسیکو بستگی دارد

2889
23:43
16 مهر 1397
سران رئال مادرید به این نتیجه رسیده اند که فعلاً زمان مناسبی برای کنار گذاشتن لوپتگی نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سران رئال مادرید به این نتیجه رسیده اند که فعلاً زمان مناسبی برای کنار گذاشتن لوپتگی نیست.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه رئال مادرید شرایط خوبی را سپری نمی کند، اما سران باشگاه فعلاً تصمیمی برای کنار گذاشتن لوپتگی ندارند ولی ممکن است بعد از ال کلاسیکو او دیگر سرمربی مادریدی ها نباشد.

آخرین باری که رئال مادرید در 11 مسابقه ابتدایی فصل، چهار شکست را تجربه کرد، فصل 2005-2006 بود که در پایان همان فصل پرز از سمت خود استعفا کرد. حالا پرز با نتایج ضعیف اخیر و خروج رونالدو در تابستان، فشار دیگری را روی دوش خود حس می کند.

آ اس در آخرین گزارش خود مدعی شده است هر چند شرایط رئال مادرید از نظر سران باشگاه راضی کننده نیست و طی روزهای گذشته تماس های زیادی بین پرز و خوزه آنخل سانچز برقرار شده ولی در نهایت مقامات باشگاه به این نتیجه رسیده اند که در شرایط فعلی، تغییر سرمربی به صلاح نیست. اما در عین حال این احتمال وجود دارد که بعد از ال کلاسیکو 28 اکتبر همه چیز تغییر کند و بدترین سناریو ممکن برای لوپتگی رقم بخورد. رئال مادرید بعد از وقفه بازی های ملی، دو بازی مناسب مقابل لوانته و ویکتوریا پیش رو دارد تا بتواند شرایط را تغییر دهد، هر چند اگر رئال مادرید دو برد هم بدست آورد ولی با یک باخت سنگین ال کلاسیکو را به پایان برساند، لوپتگی جایگاهش را از دست خواهد داد.

در ادامه این گزارش آمده است؛ بعد از جدایی زیدان در پایان فصل قبل، لوپتگی اصلاً گزینه اول و اولویت اصلی پرز برای جانشینی سرمربی فرانسوی نبوده است. پرز ترجیحش بر استخدام آلگری، پوچتینو، کونته یا ناگلزمان بوده ولی در نهایت به لوپتگی رسیده است.

1878

نظرات کاربران
Cr7-18
تا دیر نشده وفاصله با صدر زیادنشده و به مراحل حذفی اروپانرسیدیم بایدکونته رو بیاریم وژانویه هم تیم تقویت بشه وگرنه اگه باهمین فرمون بخایم بریم جلو به گل میشینیم بدجور !Hala Cr7 !Hala madrid¡
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶:۱۱
پاسخ
6
7
foad
نگران نباش لوپی جون ما یکی داغون تر و باطل تر از تو رو تو بارسا داریم..
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۳:۴۱
پاسخ
5
35
امير آبی دل
الکلاسيکو مال بارسائه..... اگه رئال يه تيم دفاعي بود اينو نميگفتم ولی بارسا حداقل 2-0 ميبره
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۱۸
پاسخ
20
28
توفیق
مربی دستش خالی باشه چیکار باید بکنه؟ تیم یکی مثل رونالدو رو از دست داده که مهاجمه ولی دروازبان گرفته، میانه میدان بجز مودریچ و کروس کسی نیست. خلاقیت تو فاز هجومی رئال صفر هستش اول فصل دلخوش به بیل بودیم ولی خودمون رو گول میزدیم و همه میدونستیم بیل همیشه مصدومه و هیچوقت برای رئال مفید نبوده و فقط تک بازیها خوب بوده این تیم عمرا بارسا رو با اون همه مهره ببره
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲:۱۱
0
11