جدایی توافقی صادقیان از نفت/ شانس بیشتر تراکتورسازی نسبت به صبا برای جذب پیام؟

جدایی توافقی صادقیان از نفت/ شانس بیشتر تراکتورسازی نسبت به صبا برای جذب پیام؟

5259
11:10
18 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - جدایی هافبک نفت تهران از این تیم قطعی به نظر می‌رسد و دو تیم لیگ برتری هم شانس جذب او را دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  جدایی هافبک نفت تهران از این تیم قطعی به نظر می‌رسد و دو تیم لیگ برتری هم شانس جذب او را دارند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، درحالی که باشگاه نفت تهران، پیام صادقیان را در لیست فروش خود قرار داده و اعلام کرده هر باشگاهی که این بازیکن را می‌خواهد درخواست رسمی خود را به باشگاه نفت تهران بدهد، تا امروز فقط باشگاه‌های صبای قم، راه‌آهن و تراکتورسازی به طور رسمی درخواست داده و خواهان جذب این بازیکن شده‌اند.

در حالی که صادقیان بعدازظهر روز چهارشنبه در پستی در اینستاگرام خود به صورت تلویحی گفت که از فوتبال خداحافظی کرد، اما این موضوع چندان جدی نیست و گفته می‌شود هافبک نفتی‌ها و مدیربرنامه‌هایش با مسئولان باشگاه نفت برای جدایی از این تیم به توافق رسیده‌اند. بر همین اساس مسئولان باشگاه تراکتورسازی و صبا در صدد جذب این بازیکن بوده و حتی مذاکراتی نیز انجام داده‌اند.

گفته می‌شود تمایل صادقیان بیشتر به رفتن به تیم تراکتورسازی است و شرایط این باشگاه نیز نسبت به صبا برای جذب این بازیکن بهتر است اما باید دید در نهایت وی کدام تیم را انتخاب خواهد کرد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
m.s
بیای تراختور بازم به اوج میرسی پیام بیا تراختور
۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۲:۴۴
پاسخ
1
3
amin
خداحافظ!
۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۰:۴۰
پاسخ
1
1
رضا
عجب خداحافظی باشکوهی!
۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۴:۳۱
پاسخ
4
13
مریم
تتلی هان دیگه!!!
۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۲:۰۸
3
1