جدایی یک بازیکن و بازگشت امید عالیشاه به پرسپولیس

جدایی یک بازیکن و بازگشت امید عالیشاه به پرسپولیس

155380
01:15
26 بهمن 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - رضا کرملاچعب با دریافت رضایتنامه از باشگاه پرسپولیس جدا شده اما امید عالیشاه دیگر بازیکن این تیم به ترکیب سرخپوشان بازمی‌گردد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رضا کرملاچعب با دریافت رضایتنامه از باشگاه پرسپولیس جدا شده اما امید عالیشاه دیگر بازیکن این تیم به ترکیب سرخپوشان بازمی‌گردد.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس با حکم فیفا در نقل و انتقالات اجازه جذب بازیکن ندارد و با توجه به دفاعیات انجام شده بعید است این محرومیت لغو شود.

با این شرایط پرسپولیس باید به فکر تمدید قرارداد 11 بازیکنی باشد که در تابستان قراردادشان به پایان می رسد و تنها سه بازیکنی که تحت قرارداد این تیم هستند می توانند به جمع سرخپوشان بازگردند.

امید عالیشاه، رضا کرملاچعب و حامد آقایی سه بازیکنی هستند که اجازه بازگشت به پرسپولیس را دارند. سربازی عالیشاه ظاهرا تا اردیبهشت ماه به پایان می رسد و اگر مشکلی برای صدور کارت پایان خدمت وی به وجود نیاید به تیم برمی گردد.

باشگاه پرسپولیس در گذشته مشکلاتی با عالیشاه داشت اما برانکو در مصاحبه های اخیر خود چند بار از بازگشت عالیشاه صحبت کرده است.

رضا کرملاچعب هم دیگر بازیکنی است که به طور قرضی راهی استقلال خوزستان شده بود اما وی براساس اخبار دریافتی با پرسپولیس فسخ کرده و رضایتنامه اش را دریافت کرده است.

کرملاچعب چندی پیش در توافق با باشگاه پرسپولیس رضایتنامه اش را دریافت کرده و می تواند به هر تیمی که می‌خواهد برود.

کرملاچعب در مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس عنوان کرده می خواهد به تیمی برود که شانس بازی بیشتری داشته باشد و باشگاه هم در توافق با برانکو رضایتنامه وی را صادر کرده است.

حامد آقایی مدافع نفت تهران هم با رضایتنامه قرضی از پرسپولیس راهی نفت شده بود و او هم در صورت صلاحدید برانکو می تواند به این تیم بازگردد.

آقایی بازیکن رده سنی امید است و امسال در برخی بازی های نفت تهران به عنوان مدافع میانی و در یکی دو بازی هم به عنوان مدافع چپ به میدان رفت و یک گل هم زده است.

نظرات کاربران
محسن
این اشی بود که طارمی واسه پرسپولیس پخت. واقعا خیانت کاره. معلوم دیگه تمامیه پول،اسپانسررودارن میدن براتمدید قرارداد. یکی مثل امیری ۳ میلیارد. شجاع ۲/۵ میلیارد. باشگاه هم مجبوره پرداخت کنه. بعدم‌کسی که ازپشت پرده خبرنداره میگن به عشق پرسپولیس موندیم.نه بابا به عشق پول میلیاردیه.همتون.همه بازیکنای فوتبال ایران چه اسقلال چه پرسپولیس.بحث پول شه طارمی هستین. لطفا فیلم بازی نکنید براهوادار.پول پرستا
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲:۳۰
پاسخ
11
2
mohsen
ششتقلالی بازیکن های پرسپولیس پول پرست نیستن و به تیم پرسپولیس عشق دارن اون ششتقلاله که با پول داریوش و قائدی رو استقلالی کرد همین وحید امیری ششعلی خودش رو کشت تا استقلالی بشه ولی دلش با پرسپولیس بود حتی خود افتخاری هم گفت لطفا ادمین این رو هم بچاپ
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴:۴۲
1
6
آبی بیکران
پرس پول لیس بازیکن خراب کن.... عاقبت حضور بازیکنا تو تیم جعلی.... طارمی و رضاییانه٭ و البته.... مسلمان و چند نفر دیگه هم... به لیست سیاه اضافه کنین... زنگ تفریح آسیا:)
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶:۵۱
پاسخ
15
1
کرال
امید پاشا دمت گرم و خسته نباشی واسه بازیهایی که واسه تراکتور به میدان رفتی ،مهاجم دوست داشتنی انشا الله هرجا بری موفق باشی
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰:۵۵
پاسخ
0
6
Mohammad.b
بازگشت امید پرسپولیس"
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹:۰۷
پاسخ
0
7
cnm
تا دیروزی بهش توهین میکردید حالا که محرومید عالیشاه شد امید باغیرت خخخ
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹:۴۳
پاسخ
14
1
پرسپولیس
یه بازیکن بود اسمش شهاب بود ؟! اونم پرسپولیس قرضی دادش به یه تیم خارجی .....
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۱:۱۱
پاسخ
0
8
حسین ص بهشهر
شجاع که تمدید کرده و انشالله بقیه بازیکنانی که قرارداشون به پایان میرسه هم تمدید خواهند کرد و مهمتر اینگه عالیشاه هم برمیگرده که اونوقت کدوم تیم وسرمربیش با اینهمه بازیکن خوب ویکدست وحتی نیمکتی قوی ارزو داشته باشه بازیکن دیگری رو به خدمت بگیره وتازه با این بازیکنان یکدست وتاکتیک پذیر یه قدم جلوتر از تیمهای دیگه فصل رو اغاز خواهد کرد اونم مچ بودن بازیکنان وهماهنگی بین شون که کار سرمربی هم راحت تر میشه وهمون اول فصل که تیمها تا بخوان با هم هماهنگ بشن پرسپولیس امتیازها رو جمع کرده واین محرومیت رو بایاری حق وعوامل تیم با کمترین استرس به پایان میرسانیم
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۴:۵۸
پاسخ
5
85
ایرانی بزدل نیست
با توجه به اینکه عالیشاه توانایی بازی در خط حمله رو هم داره ضعف پرسپولیس از این ناحیه جبران میشه، باید قبول کرد منشاء با همه تلاشی که انجام میده ولی گاهی از سر شکم سیری بازی میکنه؛ ایجاد رقابت سبب پیشرفت مجموعه قدرتمند پرسمولیس میشه، در ضمن طرفدارای پرسپولیس، یکی دو بازی به نحوه دوندگیِ ربیع خواه توجه کنید، فوق العادس این پسر
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۹:۳۴
پاسخ
7
96
فقط پرسپولیس
عشق است امیدعالیشاه وینگر راست فصل بعد تیم سروراستقلال
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۹:۰۲
پاسخ
8
93
حسین آبی
یه روز میگید امید برنگرده یه روز میگید برگرد
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵:۲۴
8
2
وحید پرسپولیس.کردستان.
ایشالا با بازگشت امید نمیکت از اینی هم که هست پر قدرت تر میشه.البته امید برگشت با اون امیدی که رفت خیلی فرق میکنه و افت کرده .اونم با چند جلسه تمرین و دوبازی یار تعویضی میتونه برگرده به اون شرایط ارمانی.چون برانکو خودش بازیکناشو میشناسه و میدونه چقد بارشون هست. و در اخر اینکه واسه دربی عزیزان آبی لطفا به ورزشگاه نیاید چون تلخ ترین خاطره زندگیتون میشه جشن قهرمانیمون. از ما گفتن بود. قرمززززرررر فقط پررررررسپولیس
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۷:۵۹
پاسخ
9
111
￵ارش
￵امید بازیکن خوبی هست و بهمون کمک میکنه
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۴:۲۶
پاسخ
20
249
محمد
یعنی با این شرایط کرملاچعب به درد نمیخورد ولی دمه شجاع خلیل زاده گرم
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۲:۳۱
پاسخ
18
292
Danial
خوبیه تیم دولتی همینه! محرومیت و جعل هم تاثیری نداره
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۲:۱۷
پاسخ
401
66
A.Gh
سه تیم خصوصی نام ببر تو لیگ ایران که کاملا خصوصی باشن! میتونی بگی انتقال قرضی چیه؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰:۳۳
1
49
اندی
کاش میدونستید که فیفا و ای اف سی در زمینه برخورد با تخلفات کاری به دولتی یا خصوصی بودن تیم ندارن ، پس بهتره از توهمات خارج بشین و در مقابل سرورتون تعظیم کنید ، بالاخره 19 امتیاز اختلاف کم نیست ، الان ازشما 19 امتیاز کم کنن به کجا میرسین ؟؟ مستقیم لیگ یک! اختلاف ما با شما به این اندازه اس
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸:۱۹
4
63
24ابدی
شانسش محرومه تیم والا با اون رفتارش جایی تو دل هوادار نداره
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۱:۵۵
پاسخ
386
50
A.Gh
دیسلایکاتو ببینی میفهمی جاداره تو دل هوادارا یا نه
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷:۱۹
6
47
شایان پرسپولیسی
حامد آقایی پشت برانکو مصاحبه کردش چن وقت پیش، برش نمیگردونه، ولی مشتاقانه منتظر برگشت امید شاه هستیم کاپیتانمون 3>
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۱:۱۰
پاسخ
26
246