جدید‌ترین آرای کمیته انضباطی؛ سپیدرود و پارس جنوبی جریمه شدند

جدید‌ترین آرای کمیته انضباطی؛ سپیدرود و پارس جنوبی جریمه شدند

1063
12:00
30 دی 1396
کمیته انضباطی سه رای خود را در خصوص تیم های فوتبال صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -کمیته انضباطی سه رای خود را در خصوص تیم های فوتبال صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جدیدترین آرای کمیته انضباطی به شرح زیر صادر شد:

دیدار تیم‌های استقلال جنوب تهران و شهرداری بندرعباس برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال جنوب تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی و رفتار زننده با داور مسابقه رخ داد. تماشاگران تیم استقلال جنوب تهران به یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقه رسمی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قطعی است)

تماشاگران تیم سپیدرود رشت به دلیل فحاشی قومیتی و اهانت به تیم گسترش فولاد تبریز به پرداخت 200 میلیون ریال محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)

دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر انداختن لیزر به چشم بازیکنان تیم حریف صورت گرفت. این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قطعی است)

 

2051

نظرات کاربران
ابی به رنگ اسمان
همواره منتظر رای برانکو بدلیل حمله به داور چهارم و خلیل زاده بدلیل حمله به داور هستیم من الله توفیق
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶:۵۳
پاسخ
11
8
مقدسی
باسلام خدمت تمام اهالی کشورم ایران از هر قوم وقبیله ای. در کشورهای دیگه فوتبال عامل وحدت همان کشور میشود که تکثراقوام دارنند میشود مثلا دروگبا که ساحل عاج رو که با درجنگ داخلی بود در سال 2006 در جام جهانی المان کاری کرد که جنگ در ساحل عاج تموم شده . ولی متاسفانه در کشور ما توهین های قومیتی مد شده نمونه اش توهین شصت هزار نفری پرسپولیسی ها به هموطنان غیور ترک ما .ویا برعکس هواداران تراکتور .ناراحت کننده تر از اینها اسطورهای باشگاهها هستند که بتید باچنین توهین های مقابله کنند مثلا هنگام شعارهای قومیتی با برخاستن از روی نیمکت ودرخواس عدم شعار میتوانند خیلی جلوی اینکارو بگیر ند ولی با ادامه این روند خدا عاقبت ما رو به خیر کنند
۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸:۲۱
پاسخ
3
11