جدیدترین ادعای آنچلوتی؛ شاید روزی به ایتالیا برگردم

جدیدترین ادعای آنچلوتی؛ شاید روزی به ایتالیا برگردم

1471
08:47
18 اردیبهشت 1397
سرمربی پرافتخار ایتالیایی قصد بازگشت به وطنش را دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کارلو آنچلوتی، سرمربی مشهور ایتالیایی در تازه‌ترین اظهاراتش ادعا کرد با وجود رد پیشنهاد تیم ملی کشورش قصد بازگشت به سرزمین چکمه‌ای را دارد.

 به گزارش سایت نود، کارلتو به عنوان یکی از تنها 2 مربی فاتح 3 دوره لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه‌های اروپا پس از جدایی از بایرن‌مونبخ بدون تیم است و قصد دارد یک تیم ایتالیایی را برای بازگشت به دنیای مربیگری انتخاب کند.

 هافبک سابق میلان در این باره گفت: انتخاب خودم را انجام داده‌ام. قصد دارم سرمربی یک تیم باشگاهی شوم. نمی‌خواهم شغلم را تغییر بدهم. این مدت دوران دشواری را سپری کرده‌ام اما کاری را انجام داده‌ام که حسم به من القا می‌کرد. بازگشت به سری A؟ از آینده نزدیک خودن خبر ندارم. شاید مدت بیش‌تری بیرون بمانم چون خیلی صادقانه بگویم پیشنهادی خوبی برای بازگشت دریافت نکرده‌ام. البته با این موضوع مشکلی ندارم چون ممکن است اوضاع فعلی تغییر کند. با بازگشت به ایتالیا مشکلی ندارم.

 کارلتو در ادامه افزود: مانچینی مربی خوبی است و تجارب بین‌المللی زیادی دارد. اگر او سرمربی ایتالیا شود، می‌توانم انتظار موفقیت لاجوردی‌ها را داشته باشیم. او بسیار مشتاق و باانگیزه است و کاملا متقاعد شده‌ام می‌تواند ما را به اوج بازگرداند. جهان فوتبال نگران فرگوسن است چون می‌داند چه مرد بزرگی را در اختیار دارد.شنیده‌ام روند درمان او خیلی خوب سپری می‌شود. امیدوارم این روند سریع‌تر شود و فرگی سلامت کامل را به دست بیاورد. او مردی در بالاترین سطح است و به همین دلیل همه نگران سلامتی‌اش هستیم.

1977

 

نظرات کاربران