جریمه سرخابی‌های پایتخت به خاطر دربی ۸۸

جریمه سرخابی‌های پایتخت به خاطر دربی ۸۸

3277
12:43
17 مهر 1397
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون رای خاطیان چند دیدار لیگ برتری را اعلام کرد.

* جریمه نقدی برای تیم‌های پرسپولیس و استقلال

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران در هفته هشتم برگزار و هر کدام از هواداران دو تیم اقدام به پرتاب اشیا به بازیکنان تیم حریف کردند. هر یک از تیم‌های پرسپولیس و استقلال جداگانه به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

*جریمه نقدی و توبیخ برای بازیکن تیم ماشین‌سازی تبریز

دیدار تیم‌های ماشین سازی تبریز و پارس جنوبی جم برگزار و از سوی سید احمد موسوی، بازیکن تیم ماشین سازی تبریز به دلیل رفتار غیر ورزشی با داور و اخراج از زمین مسابقه به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سید امیر بزرگی، بازیکن تیم پارس جنوبی نیز به خاطر رفتار غیر ورزشی که منجر به اخراجش شد، با توبیخ کمیته انضباطی مواجه شد.

*جریمه نقدی برای تیم‌های پرسپولیس تهران و سپید رود رشت

مسابقه تیم‌های پر سپولیس تهران و سپیدرود رشت در هفته هفتم لیگ برتر برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر اهانت به دروازبان تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم سپیدرود رشت به خاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* توبیخ و جریمه نقدی برای سرمربی تیم سایپا تهران

علی دایی، سرمربی تیم سایپا تهران به دلیل اعتراض به داور و استفاده از الفاظ نادرست پس از پایان مسابقه در دیدار تیمش برابر نفت مسجد سلیمان، به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم سایپا نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری و اخراجی باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* توبیخ و جریمه نقدی برای مدیر تیم استقلال خوزستان

دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان برگزار و از سوی یعقوب پیری، مدیر تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی انجام داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

2051

نظرات کاربران
مهران
به خدا این جریمه پرسپولیس دیگه امنهای نامردی بود بازی دربی فقط یکبار سنگ و اشغال پرت کردن تو زمین که اونم از سمت استقلالی ها بود هوادارای پرسپولیس تو این بازی کاری نکردن به غیر از همون کری خونی های همیشگی . اما جریمه به خاطر توهین به دروازبان سپید رود فحش و ناسزا از طرف هر کسی باشه باید جریمه بشه اما تا حالا چند هزار بار به این و اون تو ورزشگاهاهای مختلف فحش دادن ؟ اصلا غیر قابل شمردن هست هر وقت استقلال و پرسپولیس پاشون رو تو یه شهری گذاشتن فحش شنیدن الانم بیخودی نیاید بگین پرسپولیسی ها بدترن یا استقلالی ها بدترن این وضعیت کل ورزشگاههای کشور هست همه جا همینه و سوال هم همینجاس چرا پرسپولیس ؟ یعنی این هفته تو بقیه بازیهای لیگ برتر تو هیچ ورزشگاهی توهین و فحش و ناسزا خبری نبوده ؟ معلومه که هر کی بگه نه دروغ میگه پس چرا پرسپولیس ؟ این چه دشمنی و پدر کشتگی علیه پرسپولیس هست که گاهی اوقات دیگه اینقدر تابلو و آزار دهنده میشه ؟
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۰۸
پاسخ
4
3
۷تراختور
ماسمالیتیشن
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶:۰۷
پاسخ
23
14
Reza
هوادارا پرسپولیس چیزی پرتاب نکردن واسه چی جریمه اخه
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴:۱۷
پاسخ
15
41
ایمون زاید
هر وقت پول کم میارن این دوتا باشگاه رو جریمه میکنن. بلاخره باید یه جوری پاداش و قرارداد کی روش جور شه
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۰۰
پاسخ
8
35
تهران
چرت نگو 100 بار شهرستانی ها جریمه شدن 1 بار شماها
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶:۵۱
21
6
وامنان دهکده خورشيدی
خیلی خوب هم بازی کردن، حالا باید جریمه هم بدن.
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲:۵۵
پاسخ
8
15
حسن666666
مسخره است استقلالی ها فحاشی کردن و اشیا پرتاب کردن پرسپولیسی ها که اصلا کار بدی نکردن و فقط تشویق کردن تازه در آخر بازی زباله ها رو هم جمع کردن، بجای اینکه بی دلیل جریمه کنند باید پرسپولیسی ها رو بخاطر جمع آوری زباله ها تشویق هم می کردن اینا کلا با پرسپولیس مشکل دارند
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۰۳
پاسخ
24
48
Abedi
اتفاقا پرسپولیسی ها بیشتر فحاشی کردن و اشیا پرتاب کردن ضمن اینکه حرکت شجاع باید جریمه میداشت که باعث تحریک هواداران شد پارسال به خاطر تحریک هوادار چند بازیکن استقلالو محروم کردن انگار مشکلی واسه سوگولی پیش اومده امسال از این خبرا نبود
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴:۵۲
6
5
پسر آبی
والله فصل پیش شما ترقه انداختین فقط ما رو محروم کردن چی میگی
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۴۱
22
13