جریمه نقدی استقلال به دلیل فحاشی هواداران خودی به منصوریان

جریمه نقدی استقلال به دلیل فحاشی هواداران خودی به منصوریان

3731
18:11
06 شهریور 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد.

به گزارش وبسایت نود به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد.


لیگ برتر فوتبال:
*دیدار دو تیم پدیده خراسان و استقلال خوزستان در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی بهروز مکوندی، مربی تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر شکستن نیمکت و اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
بهمن روشنایی، سرپرست تیم استقلال خوزستان نیز به خاطر اهانت به داور چهارم بازی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حسین سلطانی مهر، تدارکات تیم استقلال خوزستان به دلیل توهین به بازیکن تیم حریف و تیم داوری که منجر به اخراجش شد، از همراهی تیمش به مدت یک جلسه محکوم است.
تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل توهین تماشاگرانش به تیم داوری و محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده خراسان، به 50 میلیون ریال جریه نقدی محکوم شد.
*دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان در هفته چهارم برگزار و از سوی مظفر نادری، تدارکات تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه بدون اجازه داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.
همچنین مهرداد فرقانی از عوامل باشگاه صنعت نفت آبادان که قصد ورود به رختکن تیم را داشته و مجوز لازم را در اختیار نداشته و به نماینده فدراسیون نیز اهانت کرده است، وی به سه جلسه از همراهی تیم خود به استادیوم محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*تیم سپاهان اصفهان به دلیل توهین تماشاگرانش به تیم داوری و بازیکن تیم مقابل، حمله به اتوبوس تیم سپید رود رشت و ایراد صدمه و خسارت (مسبوق به سابقه) در دیدار هفته چهارم برابر سپید رود رشت طبق بند 3 ماده 76 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و اقدام به جلوگیری از فحاشی و رفتار زننده تماشاگرانش مواجه شد. این تیم باید 150 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است)
*تیم صنعت نفت آبادان به دلیل تخلفات تماشاگران به داور در دیدار هفته چهارم برابر ذوب آهن اصفهان باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
* تیم استقلال تهران در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر به مصاف تیم پدیده خراسان رفت که در این بازی تماشاگران تیم استقلال تهران اقدام به فحاشی به سرمربی تیم خودی و پرتاب بطری آب پس از پایان مسابقه(مسبوق به سابقه) کرده اند. این تیم به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
لیگ برتر فوتسال:
*دیدار دو تیم مقاومت قرچک و گیتی پسند اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم مقاومت قرچک تخلفاتی نسبت به عوامل تیم مقابل صورت گرفت. این تیم به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کمیته انضباطی اعلام کرد چنانچه در مسابقات بعدی تخلفاتی از سوی تماشاگران این تیم گزارش شود، یقینا برابر مقررات و تشدید تنبیهات، مسابقات خانگی تیم بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
لیگ برتر فوتبال ساحلی:
*دیدار دو تیم شهرداری تبریز و پارس جنوبی برگزار و از سوی قصاب- مسئول کمیته فوتبال ساحلی استان آذربایجان شرقی تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه، بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در برگزاری بازی شد و فحاشی به داور و نیمکت مقابل رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم شهرداری تبریز به خاطر تخلف تماشاگرانش و فحاشی به تیم مقابل و اهانت به نماینده فدراسیون، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*سید حسن میرحسینی- سرپرست تیم گلسا پوش یزد به دلیل اعتراض و اهانت، فحاشی، رفتار زننده و تهدید داور مسابقه که این امر سبب تحریک تماشاگران تیم میزبان و ایجاد تشنج در مسابقه تیم های مقاومت گلسا پوش یزد و شهریار ساری شد، به شش جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 30 میلیون جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
همچنین تیم گلسا پوش یزد به خاطر تخلفات تماشاگرانش نسبت به داوری و تیم مقابل باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
کلیه آرای فوق قطعی است.

 

 

2020

نظرات کاربران
راموس
خخخخخ....فحاشی اونم ۶تقلالیا نه اینطوری نیس میخان متخصص اسیا رو ضعیف کنن... همه میدونن وقتی کاوه رفت بهش فحش ندادن چطوری الان دادن
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵:۴۳
پاسخ
4
31
Military
مسخره بازی جدید یعنی چی این کارا در تمام دنیا وقتی یه تیم نتیجه نمیگیره به مربی از سکوها انتقاد وارد میشه اونا همه بایس جریمه بدن این حرفا چیه آخه
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲:۱۸
پاسخ
7
36
دوستاره
اقای منصوریان حالا که قرار بر موندن شد و همه دارن حمایتت میکنن محبوبیت خودتو زیر سوال نبر استقلال نیاز به انالیزور قوی و دستیار خوب داره و لطفا پافشاری نکن روی موندن خرمگاه و چینی هر چه زودتر مجید صالح و مهدی پاشازاده رو اضافه کن تا ترکیب کادر فنی ایده ال بشه الان دستیارات نقش چوب خشک و ایفا میکنن و شما به تنهایی نمیتونید استقلال رویایی هوادارا رو بسازی لطفا لطفا لطفا اینکارو بکن
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰:۵۸
پاسخ
8
19
ایدا سادات 25بهمن 1380
حمایت تا قیامت
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰:۵۵
پاسخ
11
16
mehrab
حالا جریمه ها به کنار ولی کمیته انضباطی خوب داره پول جمع میکنه با این حکم ها عالیه شما در چند سال آینده تلیاردر میشین بخدا ههه === * * تیم استقلال تهران در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر به مصاف تیم پدیده خراسان رفت که در این بازی تماشاگران تیم استقلال تهران اقدام به فحاشی به سرمربی تیم خودی و پرتاب بطری آب پس از پایان مسابقه(مسبوق به سابقه) کرده اند. این تیم به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴:۰۴
پاسخ
6
34
علیرضا
بابا این استقلالی ها یک سری آدم درست حسابی بیارند این بساط رو جمع کنند. ما پرسپولیسیی ها یک رقیب درست حسابی می خواهیم که مردونه ببریمشون و یک وقت نگوییند ضیعف کُشی کردیم ولی مهمتر از آن از بازیِ تیم خودمون لذت ببریم.
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸:۲۶
پاسخ
16
50
milad parsa
شما سیاه جامگانو ببر بقیه پیشکش
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۷:۱۴
37
9
3☆☆4
ب هرحال اینم میتونه فرصتی باشه برای تیم سوم پایتخت ک حداقل یه مقدار جام بیارن تا ویترینشون خالی نباشه:/ ولی خیلی جالبه ب قول خودشون حتی این تیم ضعیف رو نمیتونن ببرن... هعیییی خدا ببین کیا واسه ما شاخ شدن
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰:۰۴
35
13
masoud ahmadi
پارسال هم همین حرفو میزدید 3تا یک نیمه
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۵:۰۹
40
13
بهاررر...
چه روزهایه خوبی رو سپری میکنن استقلالیا!! خوش بحالشون...خخخخ
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸:۰۷
پاسخ
24
41
قرمزسروره
فهاشی به هرکسی کار زشت و ناپسندیده ایه حالا اون شخص شیشعلی باشه جای خیلی تعجب داره همین تماشاچی ک حالا فهش میده یه زمانی مظلومی رو فهش میداد و جال اینجاس ک هیچ کدوم از طرفدارای استقلال با اومدن شیشعلی مخالف نبودن چی شده ک حالا دست ب فهاشی هم زدن اینجا مکتب کاجی پیداس شما قبل از فحاشی باید ب فرودگاه نمیرفتین و بعداز باخت 0-6انقد تا قیامت حمایت نمیخوندین الانم وقت مربی عوض کردن نیس پس بی خیال باشین تو همین چن سال درست میشه
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۲:۴۶
پاسخ
18
54
غلط گیر پارسی
فحاشی عزیزم
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۵:۴۲
4
15
سرخهای با غیرت
ما انتظارمون از طرفداران پایتخت نشین خیلی بیشتر از اینهاست تا حالا تو کدوم ورزشگاه انگلیس که اینقدر طرفداران با تعصبی دارن بعد از چند شکست با سرمربی خودشون فحاشی میکنن. من علیرغم اینکه پرسپولیسیم اما علی منصور دوست دارم و امیدوارم دیگه این حرکت تو ورزشگاه انجام نشه چون به روح ورزش توهین کرده ایم.
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۲:۲۲
پاسخ
16
38
masoud ahmadi
حیا کن رحا کن فحاشی نییست
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۶:۲۲
7
30
مکتب شیشتقلالی
مهم اینه ک به کاوه رضایی فش ندادن
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۷:۵۵
پاسخ
31
73
حزب باد
حالا از پرسپولیسیا بهتریم که یه روز طارمی میشه اسطوره تیمتون هفته بعد بهش فحش میدین دوباره هفته بعد میشه اسطوره
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۴:۳۶
35
14
دختر پرسپوليسي
خخخخخ دمت گرم
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۶:۴۹
20
51
بارساپلیس
خودشون به خودشون فحش دادن جریمه شدن
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶:۳۷
پاسخ
14
83
jaber
ششعلی ششعلی داداچ حمایتت می کنیم -- حمایت تا قیامت تو بری کی ما رو انقدر بخونده و شاد کنه بمون داداش ششعلی
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶:۲۴
پاسخ
32
78
3☆☆4
البته اون بیشتر اشکتونو در میاره نمکدون:\ بازم هر چی شما بگید
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶:۵۵
46
22
دختر پرسپوليسي
Jaberrrrrrrr خخخخ
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰:۲۳
19
46
ابراهیم کارگر :
وقتی که تیم داره از خودی و بیخودی میخوره بزار این کمیته مسخره هم زخمی بزنه ولی بزرگترین خنجر رو این مدیر های عشق مصاحبه ( زمانی و رفقا ) از پشت زدن داش علی ما استقلالی های واقعی تا ابد پشت تو و تیم هستیم تا ابد ابی
۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵:۳۲
پاسخ
76
40
s-s
لایک
۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶:۰۱
41
15