جریمه 400 هزار دلاری در انتظار آبی‌ها

جریمه 400 هزار دلاری در انتظار آبی‌ها

1970
13:22
20 آبان 1393
در صورتیکه استقلالی‌ها به سفر آمریکا نروند باید 400 هزار دلار جریمه پرداخت کنند. این درحالی است که بین سرمربی و یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه بر سر زمان سفر اختلافاتی بوجود امده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - در صورتیکه استقلالی‌ها به سفر آمریکا نروند باید 400 هزار دلار جریمه پرداخت کنند. این درحالی است که بین سرمربی و یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه بر سر زمان سفر اختلافاتی بوجود امده است.

به گزارش وب سایت نود، ماجرای سفر استقلال به آمریکا و اعلام جریمه 400 هزار دلاری در صورت عدم سفر به این کشور از سوی شرکت واسطه وارد مرحله جدیدتری شده است و به نظر می رسد با توجه به جریمه ای که وجود دارد، این سفر انجام خواهد شد.

در شرایطی که مسئولان باشگاه اعلام کرده بودند سفر به آمریکا منتفی شده است اما از آنجایی که در صورت نرفتن آبی ها به این سفر باید 400 هزار دلار جریمه پرداخت کنند، تلاش برای انجام سفر به آمریکا با جدیت بیشتری نسبت به قبل آغاز شده است.

در این میان اختلافی بین امیر قلعه نویی سرمربی و پندار توفیقی عضو هیات مدیره استقلال بر سر زمان انجام این سفر بوجود آمده که به نظر می رسد کار را کمی پیچیده کرده است.

نظر توفیقی این است که استقلال اوایل سال آینده و در تعطیلات نوروزی به آمریکا سفر کند اما امیر قلعه نویی اصرار دارد که این تیم در تعطیلات نیم فصل لیگ برتر به آمریکا برود. این در حالی است که در تعطیلات نیم فصل استقلال بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار ندارد و از آنسو در تعطیلات نوروز هم درگیر مسابقات لیگ برتر است و نمی تواند دیدار هایش را عقب بیندازد.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه استقلال به خاطر پیش نویسی که امضا شده است، این باشگاه ناگزیر به انجام این سفر است چرا که اگر این اتفاق رخ ندهد آنگاه مجبور خواهند بود جریمه 400 هزار دلاری را که بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان خواهد بود را پرداخت کنند.

در این میان قرار است امیر قلعه‌نویی به عنوان نفر اول فنی تیم در مورد زمان سفر تیم به آمریکا تصمیم گیری کند.

 

2051

نظرات کاربران