جریمه 5 هزار دلاری باشگاه‌های ایرانی به خاطر شماره صندلی!

جریمه 5 هزار دلاری باشگاه‌های ایرانی به خاطر شماره صندلی!

5574
02:03
24 مرداد 1398
رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال ایران از جریمه 5 هزار دلاری باشگاه‌های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خاظر نداشتن شماره صندلی در ورزشگاه ها خبر داد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، سهیل مهدی در مورد اینکه برخی از ورزشگاه‌ها مدعی هستند که مجوز بازی از AFC دریافت کرده اند و چگونه است که سازمان لیگ به آنها مجوز میزبانی نداده، گفت: اینکه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه‌های ایرانی برگزار می‌شوند دلیل قاطعی برای استاندارد بودن ورزشگاه‌های ایران در سطح ایده آل نیست. در همین ورزشگاه آزادی تهران که حتی فینال لیگ قهرمانان آسیا هم در آن برگزار شد نقایصی وجود دارد. در هر فصل از لیگ قهرمانان آسیا باشگاه‌هایی که در این ورزشگاه میزبان هستند از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا بیش از 5 هزار دلار جریمه می‌شوند، فقط به خاطر اینکه ورزشگاه آزادی شماره صندلی ندارد.

وی افزود: AFC به دلیل اینکه ورزشگاه آزادی و سایر ورزشگاه‌های ما که بازی های بین المللی در آن برگزار می شود چون شماره صندلی ندارد و روی بلیت هایی هم که چاپ می شود شماره صندلی وجود ندارد این جریمه را برای باشگاه های ایرانی  در نظر می گیرد. البته حتی اگر روی بلیت ها هم شماره صندلی درج کنیم به دلیل اینکه تماشاگران امکان نشستن روی صندلی خود را ندارند با چنین جریمه ای مواجه می شوند.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای تصریح کرد: از سویی دیگر استانداردهای مسابقات لیگ کشورها گاهی می تواند حتی از استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا هم بهتر و بالاتر باشد و این مساله اشکالی ایجاد نمی کند. ضمن اینکه شورای امنیت کشور برای ایمنی و امنیت تماشاگران خواستار ایجاد الزاماتی در ورزشگاه ها شده است.

4416

نظرات کاربران
ستارگان سرخ ایران
شاید هم به اجبار این آقایون مدیر مجبور کردن باشگاه ها رو که ورزشگاه ها استاندارد شن و گرنه اگه فشاری نباشه که کاری انجام نمی دن مدیران ما
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳:۱۱
پاسخ
0
31
sara
چون اینجاهم وزیرپرسپولیسی هست
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶:۲۲
پاسخ
3
12
من
آخه سخته حالشو ندارن
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵:۱۶
پاسخ
0
25
طوفان سرخ آسیا
اصلا بر فرض مثال هم صندلی بزنن نگاه هر کسی که میره استادیوم میدونه هر قسمت استادیوم بلیط خریده باشی دل به خواهی میری میشینی فرقی نمی کنه جایگاه 1باشه جایگاه 50 این ی جور نهادینه شده و تغییر دادنش هم کار آسونی نیست که بهت بگن حتما باید بری اونجا بشینی..
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷:۳۰
پاسخ
3
16
عشقممم نیمار
فقط باید دیگران مجبورمون کنن تا ب سمت حرفه ای شدن بریم :-P
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۲:۵۰
پاسخ
8
48
TT فراتر از باشگاه
جریمه باشگاه ها ؟؟!!! مگه استادیوما دست باشگاهاست که شماره گذاری بکنن یا نه همه استادیوما بلا استثنا دست وزارته کم کاری و بیکاری اقایونو چرا باید از باشگاه ها بگیرن چرا ؟؟
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۹:۱۴
پاسخ
9
87
بی نام
بلیط فروشی به باشگاه ها واگذار شده
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۰:۰۸
25
17