جزئیاتی عجیب از توافق منچستریونایتد با اینترمیلان بر سر سانچز؛ فقط برو!

جزئیاتی عجیب از توافق منچستریونایتد با اینترمیلان بر سر سانچز؛ فقط برو!

7602
19:18
28 مرداد 1398
منچستریونایتد پرداخت نیمی از دستمزد سانچز در اینتر را هم متقبل شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از میرر، پیش بینی می‌شود آلکسیس سانچز روز سه شنبه در تست های پزشکی باشگاه اینترمیلان حضور یابد و بعد از آن با امضای قرارداد یک ساله ای، به شکل قرضی به نراتزوری ملحق شود. 

"سان" گزارش داده که سانچز پیش از امضای قرارداد با اینترمیلان، درخواست پبراهن شماره 7 را از این باشگاه داشته تا مانند آرسنال و منچستریونایتد، در اینترمیلان هم با همین پیراهن به میدان رود. این پیراهن پیش از این در اختیار یان کارامو بود اما این بازیکن در این فصل (بعد از یک فصل حضور قرضی در بوردو) با قرارداد قرضی دیگری به پارما پیوسته تا این پیراهن فعلا بر تن بازیکنی نباشد. 

اما نکته عجیب، توافقات دو باشگاه بر سر چگونگی این انتقال است. اسکای اسپورتس انگلستان گزارش داده که دستمزد 500 هزار پوندی سانچز (در هفته) قرار نیست به شکل کامل توسط اینترمیلان پرداخت شود و دو باشگاه حقوق این بازیکن در این فصل را نصف نصف پرداخت خواهند کرد. 

نکته دیگر درباره بند دائمی شدن این قرارداد است. مطابق گزارشات منتشر شده، اینترمیلان قادر است در پایان فصل با پرداخت تنها 15 میلیون یورو قرارداد ستاره 30 ساله شیلیایی را دائمی کند تا به نظر، برنده بی چون و چرای این معامله باشد. 

منچستریونایتد در حالی حاضر به واگذاری سانچز با این مبلغ ناچیز شده که یک سال و نیم قبل، برای جذب سانچز حاضر به واگذار کردن هنریک مخیتاریان به آرسنال شد. در این معاوضه رقمی بین دو باشگاه رد و بدل نشد اما ترانسفرمارکت در همان زمان، هزینه این انتقال را 34 میلیون یورو تخمین زد. این در شرایطی است که سانچز وارد 6 ماهه پایانی قرارداد خود با آرسنال شده بود و آرسنال نیز با تحمل ضرر فراوانی (به لحاظ مالی) ستاره شیلیایی اش را واگذار کرد. 

سانچز که با امیدواری فراوانی گام به اولدترافورد گذاشت و پیراهن شماره 7 اسطوره ای شیاطین سرخ را به تن کرد، دوران کابوس واری را پشت سر گذاشت و در 45 بازی، تنها 5 گل برای یونایتد به ثمر رساند. این دوران موجب شد تا اوله گونار سولسشائر نیز سانچز را از برنامه های خود حذف کرده و راضی به خروج او از فهرست بازیکنانش شود. به این ترتیب بعد از 18 ماه، به نظر می‌رسد یونایتد سانچز را با ضرری 20 میلیون یورویی واگذار خواهد کرد. 

منچستریونایتد 11 روز قبل نیز روملو لوکاکو را به اینترمیلان واگذار کرد اما برخلاف این قرارداد، تا پایان مذاکرات بر سر مواضع خود ایستاد و در نهایت لوکاکو را با رقم اولیه 65 میلیون یورو به اینترمیلان فروخت تا ستاره بلژیکی به گران ترین خرید تاریخ نراتزوری بدل شود. 

آنتونیو کونته سرمربی جدید اینترمیلان سانچز را تکمیل کننده پازل خود در سیستم 2-5-3 می‌پندارد و امیدوار است سانچز با پیراهن آبی و مشکی ها به روزهای اوج خود بازگردد.

7712

نظرات کاربران
محمدیونایتد
اشتباه بداز منچستر. بدون جایگزین دومهاجم ورد کردن. نکنه بایه گل بالای جیمز حساب باز کرده!!!!
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۴:۰۹
پاسخ
2
21
فقط یوونتوس
اینتر خیلی جدی شده با این خریداش
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۴۷
پاسخ
5
23
"کانتونا"
ایول سولسشر واقعا داره یه بازیکنانی که فقط الان نامشون بزرگ هست ولی کیفیت بازیکنان اکادمی باشگاه مثل گرینوود.گومز. گارنر رو ندارن داره پاکسازی میکنه ازتیم جالبه امار فاجعه ش که هبچ بیشترین دستمزد میگیره رفتنش از موندنش واجب تره
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۴۶
پاسخ
3
21
عبآس
امید که اینتری فوق‌العاده را ببینیم این فصل
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۲۴
پاسخ
10
57
عشق ایتالیا
یک معامله دو سر برد برای اینتر میلان
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۴۹
پاسخ
8
61
عشق ایتالیا
مطمئنم سانچز زیر نظر کونته به روزای اوجش برمیگرده. سری آ ک روزگاری مقصد تمام ستاره های بزرگ دنیای فوتبال بود باز هم کم کم داره اعتبار گذشته اش رو به دست میاره.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۲۴
پاسخ
12
63