جزئیات دعوت شمسایی به تیم ملی فوتسال

جزئیات دعوت شمسایی به تیم ملی فوتسال

7056
14:11
28 بهمن 1396
فدراسیون فوتبال در نظر دارد برای دعوت مجدد وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال چهار دیدار در اسفند ماه امسال و اردیبهشت ماه سال آینده برگزار کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال در نظر دارد برای دعوت مجدد وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال چهار دیدار در اسفند ماه امسال و اردیبهشت ماه سال آینده برگزار کند.

 به گزارش وب سایت نود، در طول یک سال گذشته صحبت‌های زیادی مبنی بر بازگشت وحید شمسایی برای ارتقای رکورد گلزنی در فوتسال ‌ملی و فاصله گرفتن از فالکائو، ستاره فوتسال برزیل مطرح شد. حدود یک ماه پیش بود که فالکائو پس از بازگشت دوباره به تیم فوتسال برزیل توانست رکورد ۳۹۲ گل وحید شمسایی را بشکند و با فاصله چهار گل بیشتر، آقای گل فوتسال دنیا شود.

در جلسه‌ای که در فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج برگزار شده است، مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند تا با برگزاری دو دیدار در اسفند ماه و دو دیدار در اردیبهشت ماه سال آینده از وحید شمسایی برای حضور در تیم‌ ‌ملی فوتسال دعوت شود. در حال‌ حاضر با تیم‌هایی نظیر قطر، دانمارک، فیلیپین ، تاجیکستان و ... مذاکره شده تا در ایران برای برگزاری دیدار دوستان حضور پیدا کنند.

فدراسیون فوتبال در تلاش است که هزینه برگزاری این دیدارها را از طریق حق پخش و گرفتن تبلیغات تامین کند.

 

2051

نظرات کاربران
سارا اس اسی
نمیدونم حال شمسایی و فالکائو از رکود آقای گلی اینجوری به هم نمیخوره؟ دوباره فالکائو میره پاناما رو پیدا میکنه 10 تا میزنه، باز شمسایی میره قطر رو میاره 11 تا میزنه و این داستان ادامه دارد
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸:۰۸
پاسخ
8
60
کیوان
یا للعجب...
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷:۴۶
پاسخ
3
28
Reza8924
نوشدارو بعداز مرگ سهراب.همیشه دنبال درمانیم اگه همین بازیهای آسیایی دعوت کرده بودند کلی می‌افتاد جلو از فالکائو
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵:۰۸
پاسخ
5
51
Red army
ی کار خوب هم ک کرده باشین همینه ... افرین
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۵۰
پاسخ
4
56