جزئیات شروط ذوب‌آهن برای منصوریان/ چند بازیکن کنار گذاشته می‌شوند

جزئیات شروط ذوب‌آهن برای منصوریان/ چند بازیکن کنار گذاشته می‌شوند

8695
12:35
22 آبان 1398
باشگاه ذوب آهن شروطی را برای ادامه کار با علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه تعیین کرده است که کسب ۱۲ امتیاز در پنج بازی از جمله این شروط است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن روز دوشنبه با حضور علیرضا منصوریان تشکیل شد. خروجی این جلسه که روی سایت باشگاه هم قرار گرفت ادامه کار منصوریان در ذوب آهن به صورت «مشروط» بود و به این مربی «حداکثر» تا پایان نیم فصل فرصت داده شد تا امتیازات مدنظر باشگاه را کسب کند.

احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن در گفتگوی امروز خود گفت که این شروط فقط از سوی باشگاه نبوده و «بیشترین شرط ها را خود منصوریان گذاشته است»!

جزئیات این شروط هم باتوجه به قراردادی که منصوریان با ذوب آهن دارد -علیرغم اینکه هنوز در این فصل دریافتی نداشته است- جالب توجه است.

منصوریان در جلسه هیات مدیره تاکید کرده که به تیمش ایمان دارد و می تواند ذوب آهن را از بحران خارج کند. مدیران باشگاه هم ابقای منصوریان را مشروط به کسب ۱۲ امتیاز در پنج مسابقه باقیمانده تا پایان نیم فصل می کنند.

با توافق صورت گرفته، در صورتی که منصوریان نتواند این امتیازات را بگیرد حق دریافت کل قراردادش را ندارد و بدون آنکه هزینه مالی روی دست باشگاه بگذارد، از ذوب آهن کنار می رود.

علاوه بر این درباره کیفیت بعضی از بازیکنان حاضر در تیم هم صحبت هایی در جلسه هیات مدیره به میان می آید و احتمال اینکه چند بازیکن از تیم منصوریان کنار گذاشته شود، زیاد است.

جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان و کادر فنی هم به خاطر نتایج کسب شده از دیگر مصوبات جلسه هیات مدیره بود.

2051

نظرات کاربران
امیرعلی پرسپولیسی
منصوریان از ده بازی لیگ چند امتیاز گرفته که میخواد از ۵ بازی باقیمانده لیگ ۱۲ امتیاز بگیره واقعا جای تعجب داره که خود منصوریان این شروط گذاشته باشه ادمین خسته نباشی بچاپ ممنون
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۰۹
پاسخ
1
4
علی
بابا میخواین فسخ بدون اعتراض کنید دیگه اینکار که پنج بازی دوازده امتیاز چیه . تیم ذوب اهنه ها چه خبره یعنی اگه اول و دوم رو نبره تمومه دیگه
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۲۸
پاسخ
0
2
آبی
منصوریان باید یاد بگیره سرمربی نماینده بازیکناس و نباید به دامن هیات مدیره بیافته. سالی که تو نفت بود اوضاع مالی باشگاه بد بود ولی منصوریان پشت بازیکناش وانساد. نتیجه این شد که وحید امیری و بیرانوند و مطهری و... که میتونستند دستش رو بگیرن تو استقلال باهاش به این تیم نرفتن. قضیه استقلالم که با مشکل جباری و رحمتی و اون برنامه نود برای همه مشخصه. اینجا هم اجازه داده هیات مدیره هم بازیش بده هم بازیکناش رو اخراج کنه. علی آقا این فرصت آخره سرمربی گری تو لیگ برتره. اگه جستی که ایشالا بجهی روند کارت رو عوض کن
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۵۶
پاسخ
6
26
hamed ss
بیرانوند بخاطر این به پیروزی رفت چون رحمتی در استقلال بود و نیمکت نشین رحمتی میشد.(همه یادشونه حتی داخل باشگاه استقلال هم رفت ولی نمیدونم چرا قراردادی نبست) امیری هم که با پول بی‌حساب ح.ه (بدهکار بزرگ بانکی) داخل اردوی تیم ملی زمان کیروش با پرسپولیس قرارداد بست. طبق گفته محسن بنگر در تلویزیون امیری و بیرانوند هر دو استقلالی هستن، ولی پول...
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۲۶
6
7
محمدrh
ابی عزیز خداوکیلی تحلیلت بسیار زیبا و دلنشین بود منم همین عقیده داشتم
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱:۵۷
4
15
TT فراتر از باشگاه ✔
امکان نداره بتونه ۱۲ امتیاز بگیره تیمش بهم ریخته روحیه بازیکنا خرابه
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳:۲۷
پاسخ
10
57
حسام
ده امتیاز می گیره.به کارشم ادامه میده.نیم فصل دوم وضعشون بهتر میشه.ولی چندتا بازیکن لازم داره.خصوصا دفاع اصلا نداره.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۵۴
پاسخ
15
40
رضا
خدایی خیلی مرده کسی دیگه از اینکارا نمیکنه! ولی متاسفانه باید بگم ایشون با این شروط از دستمزد خودش هم گذشته و قطعا موفق به کسب ۱۲ امتیاز از پنج بازی نمیشه!
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴:۰۸
پاسخ
15
68
عمرعبدالرحمان
حماسه ساز العین
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱:۲۵
پاسخ
62
58
رئال مادرید
حماسه سازالهلال ده نفره یه نیمه کی بود؟حداقل منصوریان اگه اینجوری باخت چندتاازبازیکنای اصلیشو مثل(فرشیداسماعیلی امیدابراهیمی امیدنورافکن سیدمجیدحسینی نداشت وفرشیدباقری هم دیقه ۲۵مصدوم شد.همه ی بازیکنای اصلیش نبودن.شماهاخوباتمام بازیکنای اصلیتون فاجعه اوردین.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۱۸
35
56
آبی استقلالی
عمر خریبین ،عمر السوما، شیش تای الهلال، پنج تای الغرافه، بدون موقعیت گل تو فینال آسیا
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۱۳
37
52
red boy
چه شرط مسخره ای تیمی که پایین جدوله همرو باخته چجوری بدون تقویت شدن در نقل انتقالات از 5 بازی 12 امتیاز بگیره ؟؟ هر کسی جای منصوریان بیاد ذوب اهن این تیم سقوط میکنه
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹:۴۴
پاسخ
23
59