جزئیات مذاکرات پرسپولیس با برانکو برای تمدید قرارداد

جزئیات مذاکرات پرسپولیس با برانکو برای تمدید قرارداد

8132
09:39
20 بهمن 1394
این روزها پرسپولیس خوب بازی می کند و برانکو توانست تیم قعر جدول نیم فصل اول را به یکی از مدعیان لیگ تبدیل کند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  این روزها پرسپولیس خوب بازی می کند و برانکو توانست تیم قعر جدول نیم فصل اول را به یکی از مدعیان لیگ تبدیل کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، مسئولان باشگاه پرسپوليس بي‌ميل نيستند براي فصل آينده نيز با برانكو ايوانكوويچ به عنوان سرمربي تيم ادامه فعاليت بدهند. البته فصل آينده براي پرسپوليسي‌ها با اين فصل تفاوت‌هاي فاحشي خواهد داشت. از همين حالا مي‌توان زمزمه برخي بازيكنان براي جدايي حتي در صورت قهرماني را شنيد و حتماً نيمكت ذخيره‌ها نيز از حضور چند بازيكن بي‌كيفيت خالي مي‌شود. با اين حال صحبت‌ها براي حفظ برانكو شروع شده است.
***
موضوع از حدود سه هفته قبل آغاز شد. وقتي به خاطر بازي‌هاي درخشان پرسپوليس و البته تعطيلي ليگ، حرف از ادامه همكاري با برانكو به ميان آمد. آن زمان اين موضوع به عنوان يك پيشنهاد از سوي روزنامه خبرورزشي مطرح شد تا با توجه به عملكرد جالب توجه برانكو، مديران باشگاه پرسپوليس با اين مربي كارشان را ادامه دهند اما حسين عبدي سخنگوي باشگاه مصاحبه‌اي كرد و گفت در زمان مقتضي در اين مورد صحبت خواهد شد.
***
بعد از اتمام ديدار مقابل سپاهان، بار ديگر حرف از حفظ اين مربي به میان آمد. اين بار رسانه‌هاي ديگر نيز موضوع را جدي گرفتند و حتي جعفر كاشاني رئيس هيأت‌مديره اعلام كرد اگر طرفين به يك جمع‌بندي خوب و مناسب برسند، حتماً و قطعاً برانكو در تيم حفظ مي‌شود اما هيچ اقدام عملي در اين مورد شاهد نبوديم تا اينكه برانكو در مصاحبه‌اي رسماً اعلام كرد: «دوست دارم كارم را در پرسپوليس ادامه دهم و در اين باشگاه بمانم اما تا ماه‌ها بعد منتظر پيشنهاد تمديد قرارداد نمي‌مانم.»
***
اين حرف‌ها، فاز تازه‌اي به ماجرا داد و باشگاه موضوع را جدي‌تر دنبال كرد. هفته قبل خبر رسيد هيأت‌مديره به زودي براي جمع‌بندي در خصوص تمديد قرارداد برانكو تا پايان فصل هفدهم يعني دو فصل ديگر، جلسه‌اي برگزار خواهد كرد. بعد هم از سوي باشگاه اعلام شد طي روزهاي آينده اولين گام‌ها براي مذاكرات بر سر تمديد قرارداد برداشته مي‌شود. اين اخبار براي هواداراني كه از سبك بازي پرسپوليس در اين فصل راضي هستند، خوب و قابل قبول تلقي مي‌شود.
***
شنيديم در اولين مذاكرات كه در حد پيغام و پسغام بوده، مسئولان باشگاه بر سر ميزان قرارداد و همچنين كميت‌ها و جزئيات اصرار داشته‌اند اما از سوي برانكو فقط «كيفيت» مهم است. برانكو مي‌خواهد براي شروع مذاكرات در مورد بازيكناني كه قرار است به تيم اضافه شوند يا از پرسپوليس بروند و همچنين مسائل مالي صحبت كند. اين مي‌تواند اخبار اميدواركننده‌اي حتي براي ليگ ايران باشد چون پرسپوليس واقعاً زيبا و قابل قبول بازي مي‌كند و اينها به خاطر استفاده از يك مربي جذاب به نام برانكو است.
***
قرارداد كنوني برانكو با باشگاه پرسپوليس براي يك فصل و نيم 650 هزار دلار (حدود 2 ميليارد و 300 ميليون تومان) است كه اگر بتواند قهرمان ليگ شود، 200 هزار دلار (حدود 700ميليون تومان) به آن اضافه مي‌شود. كسب سهميه آسيايي نيز 100 هزار دلار (حدود 350 ميليون تومان) برايش به همراه خواهد داشت. البته 30 درصد از اين مبلغ كسورات خواهد بود به خصوص براي پرداخت ماليات، با اين حال برانكو قطعاً براي ادامه همكاري، درخواست افزايش قراردادش را مي‌دهد كه شايد باشگاه نتواند در اين مورد با پيشنهادات اوليه سرمربي همراه و همگام باشد و اين موضوع، به يك چالش بدل شود.
***
حالا و بعد از دو تساوي براي پرسپوليس مقابل دو تيم اصفهاني در بازگشت به ليگ برتر، برانكو و تيمش در رده چهارم جدول ايستاده‌اند. تيم او ايرادهاي زيادي دارد از جمله تعداد زياد گل‌هاي خورده و همچنين ناتواني در گلزني توپ‌هاي ساده و از دست دادن امتيازات با اين حال نمي‌توان توانايي‌هاي برانكو را كتمان كرد. فعلاً در همين حد بدانيد كه برانكو و باشگاه پرسپوليس هر دو براي تمديد قرارداد كاملاً راضي به نظر مي‌رسند.

 

2051

نظرات کاربران
تيمي كه 21 سال پيش به ليگ صعود كرد
جمعه استاديوم آزادي رو پر ميكنيم ميخوايم بتركونيما
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۰:۴۴
پاسخ
0
6
شاهين
از نظر قيمت از علي دايي ارزونتره اين بنده خدا
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۸:۳۴
پاسخ
1
5
مهدی
خیلی به تمدید قرارداد با برانکو نمیشه دلبست چون افرادزیادی هستند که زمانی بازیکن باشگاه بودن وسرمریبگری تیم از جانب اونا طلب بحقشونه ومنتظرن تا یه تیم سرحال وسرپا راتحویل بگیرن بعدش براشون مهم نیست فقط مهم اینه که سرمریبگری پرسپولیس تو خاطرات و کارنامشون باشه و بعد از اینکه تیم در پایان نتیجه نگرفت منت سرمون میذارن که قسمتی از مبلغ قراردادشون ازپرسپولیس نگرفتن .بعدش روز از نو ...
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۰:۳۷
پاسخ
2
5
ستار666666
مربی مثل اقای برانکو نداریم و نخواهیم داشت اینکه در ایران با اولین فصل مربیگری یه شخصی انتظار قهرمانی داریم خوب نیست / با این وجود که این تیم اگه بازیکناش بتونن تمرکز داشته باشن مربی تمام کنندس و میتونه جواب بده / باید تمدید بشه قرارداد اقای برانکو تا فصل بعد بدون دقدقه بازیها رو شروع کنیم
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۴:۵۷
پاسخ
0
18
مرتضی6آتیشه پرسپولیسی
حالا دیگه وقتشه که یه مربی چندسال بهش فرصت داده بشه قول میدم بعد حتی تو آسیا حرف برای گفتن داریم
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۸:۰۴
پاسخ
0
18
reza
برانکو باید حداقل قراردادش دو سال تمدید شود اگر خوب کار کرد باز هم دو سال تمدید شود و اگر رفتنی شد باید گل محمدی سرمربی شود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱:۲۷
پاسخ
2
32
سامان
اینکه بچه ها نمیتوانند توبهای ساده را گل کنند تقصیر برانکو است ؟اینکه مدافع باتجربه تیم درمحوطه جریمه باس گل به حریف میدهد .تقصیر برانکو است ؟ تیم خیلی گل خورده ولی کارشناسان بگویند چند تا از این گل ها بخاطر ضعف تاکتیکی تیمبوده ؟ وچندتا اشتباه فردی ؟ وقتی بازیکن در محوطه جریمه میخواهد والیبال بازی کند برانکو چکار بکند.ومن فکر میکنم هرکس ازاین تیم برسبولیس ایراد بگیرد منصفانه داوری نکرده است
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۹:۳۰
پاسخ
2
27
no name
این ک قیمت برانکو کمی زیاد است بماند!!! اما یادمان باشد ارامش تیم مدیون مدیریت و روانشناسی برانکو است!!! بازی زیبای تیم مدیون برانکو است!! حضور هواداران مدیون برانکو است!!!! پیشرفت فوتبالمان در چند سال اینده مدیون برانکو است اگر بماند!!!
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴:۱۱
پاسخ
2
54
استقلالی غمگین
تنها تیمی که زیبا،روان،هجووووووووومی بازی میکنه تیم استقلاله! بازیهامونم از همه تیما پرتماشاگرتره!
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۷:۰۱
13
52
علی
اگر کیروش ماندگار نشود، هرچند پرسپولیس به برانکو نیاز دارد، اما بهترین گزینه برای تیم ملی خواهد بود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳:۳۳
پاسخ
3
46
یاشار
امیدوارم این اتفاق به زودی سرانجام بگیره و برانکو برای دو سال دیگه سرمربی پرسپولیس باشه ، یک مربی با دانش که خوب بلده از چند جوان بی نام و نشان بازی بگیره ... زنده باد پرسپولیس زنده باد برانکو
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۰:۵۱
پاسخ
1
43
farhad
پرسپولیس از برانکو بهتر گیرش نمیاد. برانکو خیلی خوبه. حتما باید تو تیم نگهش دارن.
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷:۲۳
پاسخ
2
54
م.حسین
باید تمدید بشه تازه تیمهای دیگه هم یا باید مربیان جوان و بادانش رو به خدمت بگیرن یا مربیای خوبه خارجی رو ومربیای بی دانش پر ادعا از لیگ کنار برن فکرشو بکنید همه تیمها مثل پرسپولیس و ذوب و فولاد و سپاهان بازیهای جذاب انجام بدن اونموقع چه لیگ جذابی میشه
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۲:۰۱
پاسخ
2
42
م.حسین
بدون شک باید قراردادش تمدید بشه حتی به نظر من بعضی تیمهای دیگه هم باید مربیای معمولی و پر ادعاشون رو کنار بزارن ویا مربیای جوان و با دانش بگیرن یا مربیای خوب خارجی تا لیگ جذابتر بشه
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۸:۳۶
پاسخ
2
69