جزییات مذاکره بیرانوند با پرسپولیس/منصوریان راضی نباشد فروشی نیست

جزییات مذاکره بیرانوند با پرسپولیس/منصوریان راضی نباشد فروشی نیست

7822
12:52
16 دی 1394
مدیرعامل باشگاه نفت تهران در واکنش به اینکه سرمربی این تیم نسبت به مذاکره بیرانوند با پرسپولیس ابراز گلایه کرد، گفت: ما تنها اجازه مذاکره به بیرانوند دادیم و تصمیم نهایی با منصوریان است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه نفت تهران در واکنش به اینکه سرمربی این تیم نسبت به مذاکره بیرانوند با پرسپولیس ابراز گلایه کرد، گفت: ما تنها اجازه مذاکره به بیرانوند دادیم و تصمیم نهایی با منصوریان است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، منصور قنبرزاده درباره مذاکره بیرانوند با باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه صحبت‌هایی که در این باره صورت می‌گیرد تنها گمانه زنی است و تنها مذاکراتی صورت گرفته است بنابراین تصمیم گیری نشده است. هر زمانی تصمیمی گرفته شود ما آن را به طور رسمی از طریق سایت باشگاه اعلام خواهیم کرد.

وی در خصوص این ادعای بیرانوند که با داشتن رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس رفته بود، گفت: اینگونه نیست. بیرانوند رضایت نامه‌ای ندارد. من کار نقل و انتقال نیم فصل را به یک کمیته واگذار کرده‌ام و این کمیته تصمیم نهایی را می‌گیرد. بیرانوند تنها این اجازه را پیدا کرد تا با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند و شرایط را از نزدیک بسنجد اما رضایت نامه‌ای برای جدایی از نفت دریافت نکرده است.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در واکنش به ابراز گله‌مندی منصوریان از جدایی احتمالی بیرانوند عنوان کرد: هر بازیکنی که بخواهد از تیم جدا شود باید با رضایت منصوریان باشد. آقای منصوریان سرمربی تیم است و تا زمانی که اجازه ندهد هیچ بازیکنی با هر پیشنهادی هم مواجه شود اجازه جدایی از تیم را نخواهد داشت. کمیته نقل و انتقال باشگاه هم با هماهنگی و نظر منصوریان تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

قنبرزاده پیرامون بحث‌های مطرح شده مبنی بر انتقال قرضی بیرانوند به پرسپولیس و دریافت مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان در صورت آسیایی شدن این تیم گفت: همانطور که گفتم در حال مذاکره هستیم. این بحث‌ها  گمانه زنی است. بهنگام مذاکرات شرایط و بحث‌های مختلفی مطرح می شود که تا زمانی تصمیمی گرفته نشود نمی‌توان به آنها استناد کرد.

وی درباره آخرین وضعیت پیام صادقیان هم گفت: این بازیکن هم در فاز مذاکره قرار دارد و هر احتمالی درباره او وجود دارد. نظر قطعی را کمیته نقل و انتقال باشگاه خواهد داد و باید تا آن زمان صبر کرد.

 

2051

نظرات کاربران
atda
انشااله حذف شین اسیا نرین حالتون گرفته شه ششتقلالی
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۵:۲۹
پاسخ
6
11
محمود
گِل بگيرن باشگاه نفت رو كلأ، مدير عامل و سرمربى منفورتر از اين نميشد واسه يه باشگاه
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۵:۲۱
پاسخ
9
10
ali
بهتر که نیاد خودش میگه استقلالیه بعد بخاطر پول می خواد بیاد پرسپولیس . اخه مگه کیه که یک میلیارد و ششصد میلیون می خواد
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۴:۴۴
پاسخ
7
14
داریوش
کشتینمون بازیش که نمیدین پس بدینش پرسپولیس منصوریان استقلالیه نمیزاره خسته شدیم ولا احترام بزارین به 40 میلیون هوادار پرسپولیس فکر نکردین اگه نزارین بیاد پرسپولیس بعدا چی میشه؟
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰:۲۸
پاسخ
13
25
ابوالفضل
اول بگویم که اگر به ان عکس 30 هزار کامنت گرفته بیرانوند سر بزنید در جا میفهمید قضیه از چه قرار است. سی هزار کامنت فحش بین طرفداران استقلال و پرسپولیس است. اگر کسی دوست دارد تعداد کامنتش سی هزارتا بشود کافیه یک حرف کوچک بزند و ببیند چطور امار کامنت هایش بالا میرود. نکته دوم پرسپولیسیا 2 سال است تو اینستاگرام و فیسبوک از این پیج به ان پیج میروند دنبال بازیکنند. اگر همین فشار را روی مدیران پرسپولیس میاوردند الان وضع تیم این نبود. هیچ تیمی الان بیرانوند نمیخره چون فصل بعد حتما باید برود خدمت. پس یک نیم فصل به عنوان قرضی گزینه پرسپولیس خواهد بود که یک پولی هم گیر نفت بیاید و بعد هم از خدمت هم برگرده نفت چون قرارداد دارد. ......... امیدوارم منصوریان اجازه رفتنش را بدهد که یحیی گل محمدی از منصوریان درسی گرفته باشد.
۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۵۰:۳۷
0
0
متین بارسایی / استقلالی
چرا پرسپلیسی های عزیز انقد عصبی شدین؟ خب جالب نیس برای بدست اوردن یه استقلالی انقد خودتون رو اذیت کنیدااا
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۸:۱۶
8
6