جلالی: برای تعطیلی طولانی مدت نیم‌فصل پیشنهادی دارم

جلالی: برای تعطیلی طولانی مدت نیم‌فصل پیشنهادی دارم

7349
13:29
10 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:مقابل تیمی با آن همه ستاره بازی کردن انگیزه خوبی برای بازیکنان ماست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:مقابل تیمی با آن همه ستاره بازی کردن انگیزه خوبی برای بازیکنان ماست.

به گزارش وبسایت نود،‌ مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: برای ما حتماً یک بازی خوب و هیجان انگیز خواهد بود مقابل تیمی با آن همه ستاره بازی کردن انگیزه خوبی برای بازیکنان ماست، امیدوارم بازی خوب و روانی انجام بدهیم و موفق شویم.

وی در مورد اینکه چه تمهیداتی برای مهار استوکس آقای گل لیگ دارید، گفت: تمهیدات لازم برای بازی با تراکتورسازی انجام دادیم، شناخت خوبی از حریف داریم و بازیکنانمان راه‌های عملی مقابله با بازیکنان تراکتورسازی را می‌دانند و ان‌شاالله بازی خوب و با کیفیتی را انجام دهیم.

جلالی در مورد اینکه امسال سومین سال حضورتان در پیکان است و مدعی کسب سهمیه آسیایی هستید و فکر می‌کنید سال بعد هم در این تیم باقی بمانید و انتظار مدیران باشگاه در آن صورت از شما چه خواهد بود قهرمانی یا بازیکن‌سازی، گفت: من عقیده خودم را می‌گویم، نمی‌دانم در ذهن مدیران باشگاه چه می‌گذرد، هر هفته جلسات مفید، خوب و پرثمری با مدیران باشگاه داریم برای یک مربی خیلی مهم است که در یک مجموعه کاری اثری از خود باقی بگذارد. در حال حاضر ۲۴ بازیکن جوان داریم که اطمینان می‌دهم در ۲ سال آینده آنها بازیکنان بزرگی خواهند شد. در ۲ سال آینده باشگاه پیکان به تیم‌های دیگر و حتی خارج از کشور بازیکن خواهد داد و از آنها نیز بهره‌مند خواهد شد.

وی افزود: در ۲ سال قبل هم ۶-۷ بازیکن به تیم‌های بزرگ داده‌ایم اما به دلیل اینکه قرارداد آنها با پیکان یکساله بوده بهره‌ای به پیکان نرسیده است اما قرارداد این بازیکنان بلندمدت است، این کار فقط حاصل کار من تنها نیست و مجموعه‌ای از تیم‌های پایه در باشگاه وجود دارند که این کار راهبری می‌شود. مربیان پایه زحمت می‌کشند ضمن اینکه دیدگاه هیأت مدیره و مدیریت باشگاه هم خیلی خوب است، این یک کار جمعی است. پیکان در آینده یکی از با ثبات‌ترین باشگاه‌ها و سازنده‌ترین باشگاه‌ها می‌شود.

جلالی تصریح کرد: ما در رده‌های نوجوانان، جوانان و تیم ملی بازیکن داریم و می‌خواهیم از این ظرفیت خوب پیکان استفاده کنیم، از نگاه من جام آوردن کار خوبی است اما ماندگار نیست، سال بعد تیم دیگر آن جام را می‌گیرد بلکه مهم این است که یک مربی تأثیرات ماندگار داشته باشد و من به نوبه خودم می‌خواهم این کار را انجام بدهم. من به بازیکنانی که دارم افتخار می‌کنم.

جلالی در مورد اینکه پیکان بازیکنانی مثل منشا و نعمتی را به پرسپولیس داده، گفت: قطعاً در آینده بازیکنانی بهتر از این نفرات را به فوتبال معرفی خواهیم کرد، در حال حاضر پیام نیازمند در سپاهان حضور دارد و آینده خوبی و بزرگی در انتظارش است، آقاخان متأسفانه مصدوم شد البته منشا و نعمتی چون در پرسپولیس هستند بیشتر دیده می‌شوند وگرنه جوانان خوب و آینده‌داری در تیم ما حضور دارند، اگر بخواهیم اسم ببریم این نفرات زیاد هستند. ما در حال حاضر ۲۴ بازیکن در پیکان داریم که استعدادهای خوبی هستند و من به مرور آنها را وارد بدنه لیگ برتر خواهم کرد.

جلالی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دیدار شما با پرسپولیس معوق شده و با توجه به حضور این تیم در فینال فکر می‌کنید این مسابقه چه زمانی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: عقب افتادن این بازی با توجه به فینالیست شدن پرسپولیس ارزشمند بود، امیدوارم این مسابقه معوقه ما با پرسپولیس حوالی ۲۵ آبان‌ماه یکی دو روز جلوتر یا عقب‌تر برگزار شود. سازمان لیگ ترتیب برگزاری مسابقه را بدهد، قبل از بازی با ذوب‌آهن ما یک ماه بود که مسابقه ندادیم و آثارش را هم در آن بازی دیدیم، امیدوارم تا نیم‌فصل وقفه‌ای در لیگ ایجاد نشود البته تعطیلات نیم‌فصل هم طولانی مدت است که من پیشنهادی در این مورد دارم و منتظرم این پیشنهاد خام را پرورش بدهم و بعد آن را مطرح کنم.

 

1004

 

نظرات کاربران
ببرهای آبی
آقا معلم اول باید ببینی طرحت با منافع تیم سوگلی وزارت همخوانی داره بعد مطرحش کنی!!!
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲:۱۷
پاسخ
52
42
آراز
آقا معلم پیشنهادت فقط به تیم ملی ضربه نزنه لطفا مرسی که هستی.
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸:۵۱
پاسخ
41
19