جلالی: بودجه تیم را به ۶۰ الی ۷۰ میلیارد می‌رسانیم تا مقابل تیم‌های بزرگ دفاعی بازی نکنیم!

جلالی: بودجه تیم را به ۶۰ الی ۷۰ میلیارد می‌رسانیم تا مقابل تیم‌های بزرگ دفاعی بازی نکنیم!

5766
23:03
19 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هر زمان که با سپاهان بازی داریم باید روی این تیم حساب کنیم، مخصوصاً وقتی مربی این تیم قلعه‌نویی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هر زمان که با سپاهان بازی داریم باید روی این تیم حساب کنیم، مخصوصاً وقتی مربی این تیم قلعه‌نویی است.

به گزارش وبسایت نود، مجید جلالی پس از تساوی بدون گل پیکان مقابل سپاهان اظهار داشت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. هر موقع که با سپاهان بازی داریم باید روی این تیم حساب کنیم، مخصوصاً وقتی مربی این تیم قلعه‌نویی است. من سعی کردم با بضاعت و توانایی تیمم بازی کنم و بی‌نهایت از بازیکنانم تشکر می‌کنم. کارها خوب پیش رفت و تا 20 دقیقه پایانی روی بازی مسلط شدیم. اگر برنامه ما خوب پیش می‌رفت در این زمان می‌توانستیم به گل برسیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که در این فضا خوب بازی کردند. از میزبانی سپاهانی‌ها هم باید تشکر لازم را داشته باشم.

جلالی در مورد اینکه شرایط سپاهان را چطور می‌بیند و آیا این تیم می‌تواند مدعی قهرمانی باشد و اینکه نظرش در مورد پیام نیازمند، دروازه‌بان تیم سپاهان که فصل گذشته شاگرد او بوده، چیست،‌ گفت: سپاهان امسال می‌تواند دو سه فصل ناکامی خود در فصل‌های قبل را جبران کند. من اول صحبتم هم گفتم سپاهان تیمی است که باید روی آن حساب کرد. شما مطمئن باشید نیازمند هم در آینده نزدیک به یکی از بهترین دروازه‌بانان لیگ تبدیل خواهد شد. این دروازه‌بان فصل قبل در هفته ششم مقابل پرسپولیس اولین بازی خود را انجام داد. در فصل نقل‌وانتقالات هم مطمئن بودم پیش ما خواهد ماند، اما به تصمیمش احترام می‌گذارم.

سرمربی تیم پیکان در پایان تصریح کرد: در پایان بازی هواداران سپاهان معترض بودند که چرا ما دفاعی بازی کردیم،. تیم ما نسبت به بضاعتش این بازی را اداره کرد. هر تیمی باید ظرفیت خود را ببیند و براساس ظرفیتش اقدام به بازی کند. من قصد دارم در پایان فصل با مدیریت باشگاه صحبت کنم که بودجه تیم را به 60 الی 70 میلیارد برساند تا مقابل تیم‌های بزرگ دفاعی بازی نکنیم! زمانی که می‌خواستم از زمین مسابقه خارج شوم صحبت‌هایی از هواداران سپاهان شنیدم که جالب نبود.

 

1004

نظرات کاربران
علیرضا م.
همانطور که جای دیگه‌ای از سایت هم گفتم، فقط آدم ناراحت میشه امثال آقایان قلعه‌نویی و جلالی از کیروس و تیم ملی توقع حملات بیشتر جلوی پرتغال و اسپانیا رو داشتن! آقای جلالی طوری دفاعی بازی می‌کرد انگار با برزیل بازی داره!
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۳۳
پاسخ
4
14
سبک کیروش ما سپاهان مثل اسپانیا و پیکان مثل تیم ایران
اومدی سبک کیروش تو زمین پیاده کردی فقط دنبال تساوی بودی حالا 60 میلیارد مگه قطره حالا بماند که بوجه بعضی ها استقلال منظورم اصلا نیستا بوجشون 50 میلیارده
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۲:۲۹
پاسخ
23
42
سوم یا پنجم مسالع اینه
حرف حق میرنه ششتقلال تراکتور سپاهان بالا صد میلیارد خرج کردن بعد پرسپولیس کلا دوتا بازیکن خوب گرفته که اونم خیلی بخوایم زیاد حساب کنیم میشه ده میلیارد ، خواهشا بچاپ
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳:۰۵
پاسخ
59
35
عباس
شریفی و ترابی و شیری و رفیعی و عالیشاه دوتان؟ بعد قرارداد ۶۰۰ هزاردلاری منشأ رو چی میگی؟ رشن و رادوشویچ و برانکو و دستیاراش که بماند... کل قرارداد برانکو چقدر بوده که هشتصد هزارتاش عقب افتاده؟! انقد مظلوم نمایی نکنید...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰:۵۵
7
18
majid
پرسپولیس با بازیکنی که اوت میندازه کتفش از جا درمیاد قرارداد سه میلیاردی بسته!!
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۶:۱۲
10
23
محمد خاکی بختیاروند انصار 6
سپاهان با این همه خرج میلیاردی بازم نتونست کاری کنه ... افرین به اقای معلم که با این بودجه های کم تیماش تیم های خوبی و میبنده و خوبم نتیجه میگیره
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳:۴۸
پاسخ
31
57