جلالی: تعطیلات ۲ ماهه خوب نیست اما به ما کمک می‌کند

جلالی: تعطیلات ۲ ماهه خوب نیست اما به ما کمک می‌کند

826
13:18
14 آذر 1397
سرمربی تیم فوتبال پیکان ضمن انتقاد از تعطیلات دو ماهه لیگ برتر گفت: از این فرصت برای بهتر شدن سود می‌بریم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، مجید جلالی سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نساجی در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: تمام روزهایی را که سپری می‌کنیم صرف آسیب‌شناسی کردیم که به نکات خوبی رسیدیم. تعطیلات دو ماهه نیم فصل در حالی که شرایط خوبی نداریم می‌تواند کمک کند. البته تعطیلات دو ماهه خوب نیست. همه چیز آماده است تا ما شرایط خودمان را از بازی با نساجی بهتر کنیم.

او درباره پنج باخت اخیر این تیم توضیح داد: ما طبق بررسی‌های موشکافانه به نتیجه رسیدیم که بهترین بازی‌های فصلمان مقابل پرسپولیس، تراکتور، فولاد و نفت مسجد سلیمان بوده که همه آن‌ها را باختیم. بعضی اوقات تیم، زیر فشار زیاد اشتباه می‌کند و بعضی اوقات به خاطر این که فشاری روی بازیکنان نیست، دچار اشتباه می‌شوند. تیم ما این هفته به مراتب نسبت به هفته‌های گذشته بهتر شده است.

سرمربی پیکان درباره شرایط نساجی گفت: تیمی که تازه به لیگ برتر می‌آید، ثبات دادن به خود، مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهد. نساجی در راه رسیدن به آن است. ما فردا تیم متفاوتی مقابل نساجی خواهیم بود. از نکات جالب بررسی‌های ما این است که هر بازی را بد شروع کردیم، بد هم تمام کردیم اما در ۴۵ دقیقه میانی خوب بودیم. ما مقابل تیم‌هایی که تماشاگر داشتیم این اشتباهات را انجام دادیم. ما به جنبه‌های ذهنی و روانی نیاز داریم که شرایط بهتر شود.

جلالی درباره برنامه تیمش در نیم فصل دوم گفت: برنامه ما تا نیم فصل دوم، امشب مشخص می‌شود. ما خیلی جزئی در این برنامه به مسائل اصلی وارد شدیم. یک مقدار انرژی جدید و جوان نیاز داریم تا به تیم اضافه شود. در مورد شیری، او دو سال با صداقت بازی کرد و فردا پیراهن باشگاه را با امضای تمام بازیکنان به او می‌دهیم. مطالبی دیدم که گفتند، من چند بازیکن را اخراج کردم که صحت ندارد. ما نیاز به چند جابجایی برای بهتر شدن داشتیم. تمام بازیکنان برای ما به خوبی بازی کردند و بازیکنان حق دارند به سمت بهتر شدن پیش بروند.

او در پایان درباره وضعیت عیسی آل‌کثیر گفت: بعضی اوقات از روش مستقیم و برخی اوقات از روش غیرمستقیم برای بهتر شدن بازیکنان استفاده می‌شود. بازیکنان باید نگرش منفی را بپذیرند و برای رفع آن تلاش کنند. ما از عیسی راضی هستیم البته در برخی بازی‌ها بد بازی کرده و رفتار بدی داشته است. با عیسی صحبت کردیم، او در آینده حتما بهتر خواهد شد.

1870

نظرات کاربران
محمدرضا
خب جام ملتهای آسیاست کاریش نمیشه کرد. شما ببین پرسپولیسی ها چقدر مظلوم نمایی کردن اما برای کاشیما 4 روز قبل از فینال بازی گذاشتن تو لیگ... همه ی لیگ های دنیا هر سه روز یکبار بازی دارن. تا وقتی توی ایران حداقل هر 5 روز یک بازی برگزار نشه عیار واقعی فوتبالیست ها و مربیا معلوم نمیشه. تازه تو همین حداکثر هر هفته 1 بازی هم کلا 40 دقیقه بازی مفید انجام میشه و بقیه بازی فوتبالیست ها رو زمینن یا داور ها دارن با بازیکنا سر و کله میزنن. توی اروپا نهایتا 20 ثانیه بعد از سوت خطا بازی دوباره پیگیری میشه اما تو ایران این زمان 1 دقیقست حتی داور ها هم تو این مسئله مقصرن چون خیلی طول میکشه تا دیوار دفاعی و... رو معلوم کنن. امیدوارم یک روزی ما هم به 60 دقیقه بازی مفید میانگین استاندارد نزدیک بشیم.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹:۳۷
پاسخ
4
6
ایرج رشیدی
منطقی ترین مربی لیگ که همیشه حرف تازه برای گفتن داره و دقیق نظراتش را بعد از بازی میگه ولی متاسفانه اینگونه مربیان وامثالهم چون گل‌محمدی بخاطر اینکه اهل هیاهو وجنجال نیستند هیچگاه به حق خود نرسیدند
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲:۳۴
پاسخ
0
7