جلالی: داور گفت اگر اشتباهی کرده‌ام سهوی بوده است/ به کاری که در این ۲ سال انجام داده‌ام افتخار می‌کنم

جلالی: داور گفت اگر اشتباهی کرده‌ام سهوی بوده است/ به کاری که در این ۲ سال انجام داده‌ام افتخار می‌کنم

848
20:14
07 اردیبهشت 1397
سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه به کاری که در این ۲ سال انجام داده‌ام افتخار می‌کنم گفت: برخی وقت‌ها همه کار‌ می‌کنی اما زمین و زمان علیه شماست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه به کاری که در این ۲ سال انجام داده‌ام افتخار می‌کنم گفت: برخی وقت‌ها همه کار‌ می‌کنی اما زمین و زمان علیه شماست.

به گزارش وبسایت نود، مجید جلالی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های پیکان و سایپا که با شکست دو بر یک تیمش همراه بود, گفت: بعضی وقت‌ها بازی‌هایی انجام می‌شود که همه کار‌ می‌کنی اما زمین و زمان علیه شماست. بالای 10 موقعیت گل از دست دادیم و دروازه‌بان حریف روز استثنایی داشت. شاید سایپا در کل بازی فقط یک موقعیت داشت که آن صحنه را هم تبدیل به گل نکرد و 2 گلی که زدند روی موقعیت آنچنانی به ثمر نرسید. در صحنه اوت دستی 10 نفر از بازیکنان ما به بالا پریدند اما همان توپ وارد دروازه ما شد. اصلا نمی‌دانم چرا داور در آن صحنه پنالتی اعلام کرد، هرچه به فیلم نگاه کردم متوجه پنالتی نشدم.

وی درباره عملکرد پیکان در فصل هفدهم لیگ برتر تصریح کرد: در نهایت بعد از 11 ماه کار سخت و شبانه‌روزی لیگ به پایان رسید، باید از همه اعضای کادر فنی که طاقت‌‌فرسا کار می‌کردند تشکر کنم. اعضای تیم در گرما و سرما و از صبح زود کار می‌کردند، درست است که در نهایت ما به همان رتبه‌ای رسیدیم که پارسال کسب کرده بودیم اما این یک تفاوت خیلی اساسی داشت، فصل گذشته ما 2 هفته مانده به پایان لیگ در رتبه دهم بودیم و در 3 بازی آخر 9 امتیاز گرفتیم و ششم شدیم، اما در این فصل ما در رتبه چهارم بودیم و در 4 بازی آخر فقط یک امتیاز گرفتیم که در نهایت ششم شدیم، این نشان می‌دهد که ما چه پیشرفتی داشتیم.

جلالی افزود: شما دیدید مقابل استقلال یا همین بازی سایپا و تا حدودی بازی مقابل استقلال خوزستان چه شرایطی پیش آمد، ولی به هر حال من به کاری که در این 2 سال انجام داده‌ام افتخار می‌کنم. جوان‌هایی از بدنه تیم بالا آمدند که امروز هم چند‌تای آنها بازی کردند. این بازیکنان بسیار آینده‌دار هستند، مثل همان کاری که در سایپا کردم و بازیکنانی مثل ترابی، قلی‌زاده و اخباری را پرورش دادم که الان برای سایپا مانند الماس‌هایی می‌درخشند، که از این بابت هم افتخار می‌کنم.

سرمربی پیکان گفت: همچنین از این بابت افتخار می‌کنم که این فصل یک تیم با اخلاق داشتم که حتی کوچکترین مشکل در تمرینات از سوی بازیکنان ما پیش نیامد. همه بازیکنان‌مان خوب و با شخصیت بودند. جا دارد از مجموعه باشگاهم تشکر کنم و امیدوارم فصل آینده تیم بهتری داشته باشم.

وی با اشاره به وضعیت داوری خاطرنشان کرد: همیشه این را می‌گویم که وقتی به داور اعتماد دارم اشتباهاتش برایم قابل قبول می‌شود، داور بازی امروز هم داور خوب و آینده‌داری هست، که حتی وسط بازی خودش آمد پیش من و گفت اگر اشتباهی کردم سهوی بوده است، که من هم گفتم مطمئنم سهوی بوده، اما سوالم اینجاست داور چه چیزی دید که پنالتی گرفت؟ اصلا خطایی صورت نگرفته بود که پنالتی باشد. متاسفانه در چهار پنج بازی آخر اشتباهات داوری به تیم ما لطمه زیادی زد، چون ما در رقابت تنگاتنگی قرار داشتیم. از سوی دیگر جدول هم برای ما بد رقم خورد در این بازی‌های آخر با تیم‌هایی بازی داشتیم که یا برای سهمیه می‌جنگیدن یا برای بقا، اما رقیبان‌مان برعکس با تیم‌هایی بازی داشتند که یا قهرمان یا اوت شده بودند. اینها چیزهایی هست که دست ما نیست اما فکر می‌کنم کارمان در این فصل بد نبوده و امیدوارم باشگاه این را بداند.

جلالی یادآور شد: باشگاه باید بداند این تیم با این شرایط و بودجه اگرمی‌خواهد فراتر از این باشد باید فکر و ایده جدیدی هم وجود داشته باشد. الان ما در بازی‌ها نیم فصل اول جزو 4 تیم بالای جدول بودیم اما در دور برگشت مجموعه‌ای از مصدومیت‌ها برای تیم به وجود آمد که شرایط را عوض کرد. در همین بازی ابوالفضل ابراهیمی را بعد از 5 ماه با ترس به بازی فرستادیم، اما در نهایت امیدوارم که آینده بهتری داشته باشیم.

 

1004

نظرات کاربران