جلالی: عدم پیروزی در 10 هفته متوالی ما را آزار می‌داد/ داور بیهوده برای حریف پنالتی گرفت

جلالی: عدم پیروزی در 10 هفته متوالی ما را آزار می‌داد/ داور بیهوده برای حریف پنالتی گرفت

1143
17:20
20 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حریف چیزی برای از دست دادن نداشت و عدم پیروزی در 10 هفته متوالی ما را آزار می‌داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حریف چیزی برای از دست دادن نداشت و عدم پیروزی در 10 هفته متوالی ما را آزار می‌داد.

به گزارش وبسایت نود، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از بازی مقابل سیاه‌جامگان در نشست خبری گفت: همیشه وقتی می‌خواهید از مسیر سخت عبور کنید باید یک بازی سختی را پشت سر بگذارید تا به آرامش برسید. زمانی که 2 بر صفر جلو هستیم با آرامش حمله می‌کنیم اما بیهوده پنالتی گرفته می شود. با این شرایط 30 دقیقه شرایط سخت داشتیم. حریف چیزی برای از دست دادن نداشت.

وی درباره داوری‌ها اظهار داشت: در رختکن صحنه خطا را دیدم. مهاجم ما پایش را روی پای بازیکن مشکی‌پوشان گذاشت اما غیرعمد بود. داور بازیکن ما را در این صحنه اخراج کرد اما می‌توانست تصمیم بهتری بگیرد. در کل داوری خوب بود.

جلالی همچنین در پاسخ به این سوال که شما بعد از 10 هفته بردید، عنوان کرد: این شرایط ذهن بازیکنان را آزار می‌داد. ما بازی خوبی انجام می‌دادیم اما نمی‌توانستیم ببریم. بعد از هفته‌ها موفق شدیم در جریان بازی گل بزنیم. یکسری مشکلات وجود داشت که سعی کردم روی شرایط روحی بازیکنان کار کنم. خوشحالم در این بازی پیروز شدیم و توانستیم از این شرایط رهایی پیدا کنیم.

 

1004

نظرات کاربران