جلالی: ماشین سازی با مطالعه به میدان آمده بود

جلالی: ماشین سازی با مطالعه به میدان آمده بود

1230
21:14
22 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: در این بازی هیچ تیمی بازی ریسکی ارائه نکرد و در نهایت دو تیم قدرت غلبه بر یکدیگر را نداشتند.

به گزارش وبسایت نود، در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال دو تیم ماشین سازی و نساجی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز از ساعت 16 به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

مجید جلالی سرمربی تیم نساجی در پایان این دیدار، اظهار داشت: فکر می‌کنم برای هر دو تیم بازی سنگینی بود. اما واقعیت این است که نشان دادند که قدرت غلبه بر یکدیگر را ندارند. همه فشار تیم در منطقه‌ای بود که بازیکنان به شدت با هم درگیر می‌شدند. 

 

وی ادامه داد: تیم ماشین‌سازی با مطالعه آمده بود اجازه صاحب موقعیت شدن به ما را نداند و ما هم همین‌طور و برآیند این بازی می‌شد که نتیجه صفر بر صفر شد. ما برای صفر بر صفر شدن یا کسب همان یک امتیاز نیامده بودیم و برای کسب امتیاز تعویض کردیم برای بردن.

 

جلالی در ادامه خاطرنشان کرد: به خاطر موقعیت جدول شرایط برای همه حساس شده و تیم‌ها فقط می‌خواهند در وهله اول بازنده نباشند و تیم ماشین‌سازی و بیش از ۱۰ تیم در جدول در همین شرایط هستند. خط حمله دو تیم به دفاع نچربید. ما بی‌حساب و کتاب برای این بازی‌ها نمی‌آییم. تیم ماشین‌سازی را آنالیز کردم آنها در بازی‌های خارج خانه بهتر از بازی‌های داخل خانه هستند اما ما هم اگر طراوت بیشتری در خط حمله داشته باشیم بهتر است. امروز بازی سنگین و درگیرانه‌ای بود. با تعویض‌ها به دنبال موقعیت‌ساختن بودیم در ۱۵ دقیقه آخر ما صاحب موقعیت بودیم البته یک امتیاز هم برای ما غنیمت است. تیم نساجی باید ثبات بگیرد چون هنوز ثبات لازم را ندارد.

 

سرمربی نساجی در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که چطور شد مجید جلالی در یک هفته از تیم پیکان به نساجی ترانسفر شد، گفت: این پروسه ۵ هفته زمان برد تا من از پیکان جدا شدم تقریباً حول و حوش ۳۴ روز این موضوع طول کشید اگر بتوانیم مشکلات نساجی را حل کنیم این تیم تبدیل به یکی از قطب‌های فوتبال ایران می‌شود. این تیم می‌تواند مثل تیم تراکتورسازی شود. تیم‌هایی که هوادار دارند آن ظرفیت و پتانسیل را نیز دارند. البته این ظرفیت گاهی تیم حریف را آزار می‌دهد.

 

وی در پایان گفت: قائمشهر تا به حال این شکل نبوده ما مقابل استقلال باختیم اما تماشاگران چقدر متین بودند.

1004

نظرات کاربران
هوادار واقعی
دقیقا شما درست میگید آقای معلم با مطالعه وارد بازی شدن من خبر دارم کتاب داستان خونده بودن ...
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۳۵
پاسخ
8
6
فقط تیم ملی
جلالی: ماشین سازی با مطالعه به میدان آمده بود. آفرین به این بازیکنان درس خوان که هیچ وقت مطالعه دروس را فراموش نمیکنند! =))
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۰۲
پاسخ
6
7
قشقایی کبیر محمدان فقید
فکر کنم باید یه دوره مربیگری بری آبدیت بشی
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۵۲
پاسخ
2
21