جلالی: کیفیت سپاهان بهتر از ما بود

جلالی: کیفیت سپاهان بهتر از ما بود

1983
22:14
03 شهریور 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کیفیت سپاهان بهتر از ما بود و پیروز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کیفیت سپاهان بهتر از ما بود و پیروز شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مجید جلالی پس از شکست 2 بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: یک بازی در روال خودش جلو می رود وبه لحظه‌ای می رسد که کیفیت‌ها تعیین کنده می‌شود و کیفیت آنها بهتر بود و سپاهان 3 موقعیت داشت و ما هم 3 موقعیت داشتیم ولی کیفیت آنها از ما بهتر بود.

وی در مورد تعلیق میزبانی باشگاه سایپا در ورزشگاه دستگردی گفت: این مسایل به مدیریت باشگاه مربوط می‌شود.

جلالی در مورد قطع برق و تاثیر آن روی بازی گفت: در اهواز خبرنگاری از من پرسید گرمای هوا روی بازی تاثیر داشت  من هم گفتم تاثیر گذاشته است بعد نوشتند جلالی بهانه می آورد. اکنون هم بحث برق را می‌پرسید و من هم می‌گویم همه چیز خوب و عالی است. گاهی اوقات سوالاتی می‌شود از درون آن سوالات پاسخ‌هایی دیگری در می آید به من گفتند فکر نمی‌کنید با حضور نکونام داوران با شما بهتر می‌شود من هم گفتم شاید بشود و بعد از قول من تیتر زدند که جلالی گفته نکونام را آورده‌ایم که داوران با ما بهتر شوند و به همین دلیل به این مسایل پاسخ نمی‌دهم.

سرمربی سایپا گفت: آیا این مساله ربطی به بازی داشت و برخی رسانه‌ها هستند با آنها صحبت می‌کنید آسوده هستید و سوال و جواب را می‌نویسد اما گاهی اوقات موضوع را کسی دیگر طرح کرده است و جواب دیگری می‌نویسد.

جلالی در مورد بازی گفت: در مورد بازی باید بگویم خوب نبودیم و بعد از وصل شدن برق می‌توانستیم گل بزنیم اما خوب نبودیم و توپ را به بغل گلر زدیم.

 

کد/2020

نظرات کاربران