جلالی: گل‌گهر می‌توانست بازنده نباشد/نمی‌دانم چرا گل اول را خوردیم

جلالی: گل‌گهر می‌توانست بازنده نباشد/نمی‌دانم چرا گل اول را خوردیم

2309
21:49
19 آذر 1398
سرمربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان گفت: می‌توانستیم امروز مقابل پرسپولیس بازنده نباشیم، برایم توجیه نیست چرا گل اول را خوردیم.

به گزارش وب‌سایت نود، مجید جلالی بعد از باخت 2 بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: می‌توانستیم در این بازی بازنده نباشیم. یک بازیکن با کیفیت در چنین مواقعی به کار می‌آید. وقتی بازی قفل است و حریف مستاصل است یک بازیکن کلیدی می تواند قفل را باز کند. 

وی افزود: شاید ما بازیکن کلیدی نداشتیم. بعد از خوردن گل مجبور به باز کردن بازی شدیم. حریف روی یک موقعیت دو گل به ما زد زیرا آنقدر حرفه‌ای است که چنین کاری بکند. ما خوب می‌دویم و پیشرفت کارمان را نشان می‌دهیم اما نتیجه لازم را به خاطر اشتباه‌های کوچک نمی گیریم. برایم توجیه نیست که چرا گل اول را خوردیم. آنچه در بازی انجام شد ما می‌توانستیم بازنده نباشیم.

جلالی در مورد اینکه شاید بازیکنان تیم شما استرس سقوط دارند که مرتکب اشتباهات می‌شوند، گفت: شاید همین مسایل است که باعث می شود اشتباه بچگانه کنیم. بازی ما مقابل شهر خودرو را ببیند باید برنده می شدیم. یا بازی امروزمان یا مسابقه با نفت مسجدسلیمان را ، شاید استرس بالا باعث شده بازیکنان بد بازی کنند. می‌خواهم در بازی بعدی جدول بزرگی از لیگ بیاورم و آن را مقابل بازیکنان پاره کنم تا به آنها بگویم که مسایل قبلی را کنار بگذارید.

وی در مورد بدرفتاری برزای گفت: وقتی بازیکنی در چنین ورزشگاهی بازی می‌کند باید حرفه‌ای تر باشد. بازیکن حریف او را تحریک کرد. اگر بازیکنی کامل شده باشد چنین رفتاری نمی‌کند. می توانستیم آن وقت را تلف نکنیم. چرا باید خودمان را 10 نفره کنیم و وقت را هم از دست بدهیم حریف توپ را به بیرون می زد و چرا این کار را کردیم. این همان اشتباه هایی است که می‌گویم.

4416

نظرات کاربران
پرسپولیسیم
چون برای خوردن گل دوم باید گل اولو بخورین. نمیشه که ما اول گل دومو بزنیم بعدش گل اولو..... متشکرم
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳:۰۳
پاسخ
7
14
MRS
به این میگی فوتبال درصد مالکیت ۸۹ به ۱۱ تو عمرم ندیده بودم همچین آماری اون ۱۱ درصد تیمتم شروع بازی دروازبانت بود
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۹:۲۷
پاسخ
7
6
arya
30 ساله تو فوتبالی امروز نشون دادی تاتار به مراتب از تو بهتره تو تاکتیک بعد 30 سال اتوبوس!!
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۸:۰۶
پاسخ
0
10
ققنوس‌سرخ
این برزای همیشه میخواد تو آزادی خودشیرینی کنه و شیشتایی بودشو به رخ بکشه و جالب اینکه همیشه هم ضایع میشه!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۷:۴۲
پاسخ
11
9
نوید قرمز
یعنی چی نمیدانم؟یعنی مثلا بقیه مربیها خوششون میاد گل بخورن؟یا مثلا گلایی ک خوردین از گلایی ک از استقلال خورده بودن بازیکناتون عجیبتر بود؟خدا هممونو ب راهه راست هدایت کنه الهی امین
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۵۱
پاسخ
4
4
پرسپولیس 2019
اولین مربی ایرانی مبینم انقد دقیق و منطقی بازی رو تحلیل کرده باشه . درود بر شخصیت و وقار شما
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰:۳۰
پاسخ
3
4
شیاطین سرخ
ماشالله مجید جلالی چنان دفاع اتوبوسی رو برقرار کرده بود انگار فیناله جامه جهانی دارن بازی میکنن گلگهر تو تمام بازی هاش اگه اینجوری بازی کنه حداقل جز چهار تیمه بالای جدوله لهاف تشک انداخته بودن جلو دروازه یازده نفره خوابیده بودن جلو دروازشون البته این سرنوشت تمام تیمهاست از این به بعد همه تیم ها جلوی پرسپولیس باید اتوبوسی دفاع کنند با اضافه شدنه بازیکن های جدید تو نیم فصل پرسپولیس مخوف تر و کوبنده تر میشه میریم برا چهارمین قهرمانی پیاپیی
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۰:۴۲
پاسخ
9
1
رومن رینز
گل که نخوردی ...به این نمیگن گل ..میگن سوپرررر گلللللللل داداش ....
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۳۶
پاسخ
8
2