جلال حسینی:  به خاطر عدم دعوتم به تیم ملی از همسرم عذرخواهی می‌کنم!

جلال حسینی: به خاطر عدم دعوتم به تیم ملی از همسرم عذرخواهی می‌کنم!

53797
13:47
13 مهر 1397
جلال حسینی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سنگین‌ترین بازی پرسپولیس برابر السد قطر در تهران است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  جلال حسینی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که سنگین‌ترین بازی پرسپولیس برابر السد قطر در تهران است.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی در گفت‌گوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره برد پرسپولیس برابر السد قطر در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی مقابل السد داشتیم، تیمی که کاملا حرفه‌ای بود و برنامه‌ریزی و بودجه زیادی برای حضور در این مسابقات انجام داده است. در این بازی، سه بازیکن‌مان محروم و مصدوم بودند. السدی‌ها بازیکن بی‌نظیری مثل ژاوی داشتند که می‌توانست هر لحظه خطرناک کار کند. ما با تفکرات برانکو پیش رفتیم و بازیکنان با همه وجود تلاش کردند تا برنده این بازی سخت شویم.

وی افزود: ما هنوز یک درصد راه را رفته‌ایم و آن هم به خاطر گل زده در زمین حریف است. نود دقیقه دیگر برابر تیم خطرناک و حرفه‌ای السد داریم و امیدوارم با حضور هواداران‌مان بتوانیم از این مانع بگذریم. از بازیکنان پرسپولیس تعریف و تمجید زیادی می‌شود، اما هنوز کارمان تمام نشده است. شاید برخی‌ها بگویند بازی کردن در پرسپولیس راحت است، اما اینطور نیست و باید برای موفقیت، تلاش زیادی کرد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: برابر تیمی بازی خواهیم کرد که حرفه‌ای هستند و مقابل استقلال هم، بازی خوبی انجام داد. تیم‌هایی مثل السد یا الهلال عربستان شخصیت خوبی در آسیا دارند و برای دیدار برابر آنها باید، برنامه‌ریزی داشته باشیم. در بازی رفت، کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری محروم بوده و حسین ماهینی مصدوم بود. خودم برای بازی رفت ترسیده بودم، چون السدی‌ها حرفه‌ای بودند. آنها بازیکنانی چون اکرم عفیف را داشتند و پاسور بی‌نظیری مثل ژاوی. او در یک لحظه می‌توانست تصمیم بگیرد، حتی وقتی پشت شما قرار دارد، می‌تواند پاس گل بدهد. پیش خودم گفتم شاید بازیکنان جوان نتوانند از این مشکل بیرون سربلند بیایند، اما با جنگندگی و تلاش توانستند از پس آن بربیایند.

حسینی در رابطه با نقش برانکو در موفقیت‌های پرسپولیس تصریح کرد: طبق شناختی که از برانکو دارم، او در طول هفته و ماه در مورد بازی با بازیکنان صحبت می‌کند. در این میان، سازمان لیگ هر 4 روز برای پرسپولیس، بازی برگزار می‌کند. برخی‌ها از حرفه‌ای بودن صحبت می‌کنند، اما ما امکانات لازم را نداریم که هر چهار روز بازی برگزار کنیم. پرواز‌های سنگین داشته و امکانات حرفه‌ای برای ریکاوری نداریم. ما با استقلال بازی کرده و سپس به مصاف السد رفتیم. بازی‌ها را برای پرسپولیس گذاشتند و بازیکنان خسته شدند. بازیکنان پرسپولیس هم از نظر انگیزه و هم قوای جسمی خسته شده‌اند. باز هم می‌گویم برانکو و تمریناتش به تیم کمک کرد تا یک درصد راه را برویم.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس با پنجره بسته در نقل و انتقالات تا اینجای کار عملکرد خیلی خوبی داشته است، گفت: وقتی می‌بریم، همه چیز پشت این پیروزی پنهان می‌شود. باید بررسی شود که چطور تیمی مثل پرسپولیس پنجره‌اش بسته می‌ماند. با وجود این همه هواداری که داریم، مشکلات زیادی را هم می‌بینیم. بازیکنانی مثل بشار رسن، منشا و کادر فنی دریافتی نداشته‌اند. چطور می‌خواهند با بشار رسن که 5 ماه دریافتی نداشته، تمدید کنند؟ قبول دارم اسم پرسپولیس بزرگ است، اما برخی از بازیکنان زندگی حرفه‌ای دارند. ما دو روز قبل از بازی با السد، به قطر رفتیم و 6 بازیکن سرما خورده بودند. می‌توانستیم زودتر به قطر برویم، اما باشگاه مشکلات زیادی دارد. باشگاه آن امکانات لازم را ندارد. بسته بودن پنجره ما را اذیت کرد. از طرفی، 8 بازی در لیگ برتر انجام داده و شاید 80 جلسه تمرینی پشت سر گذاشته‌ایم. شاید در لیگ با 12 بازیکن در مسابقات حاضر بودیم، اما بازی‌های دوستانه و اردوهای تدارکاتی برگزار کرده و صبح و عصر تمرین کرده‌ایم. ما یک سال سخت را کنار هم پشت سر گذاشته و امیدوارم با این بردها مشکلات فراموش نشده و روی آن بحث شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عدم دعوت به تیم ملی در آستانه بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه، تصریح کرد: در ابتدا باید از همسرم به خاطر دعوت نشدن به تیم ملی عذرخواهی کنم. همسرم تلاش کرد تا روز به روز بیشتر آماده شوم. همسرم بابت دعوت نشدنم به تیم ملی، بیشتر از من ناراحت شد. من خیلی جاها باخته‌ام و حذف شدم، چون خاصیت فوتبال همین است، اما از برخی از مدیران ناراحت شدم که عنوان می‌کنند بازیکن خط خورده و یک نفر دیگر جای او را گرفته است. بله، سرمربی تیم تصمیم می‌گیرد، اما من 4 سال زحمت کشیده بودم. حسین عبدی (پیشکسوت پرسپولیس) اشاره کرد که بازی کردن در سن 34 سالگی در پرسپولیس خیلی سخت است. خودم هم این شرایط را دارم. در پرسپولیس و استقلال بازی کردن کار سختی است. هر تیمی برابر پرسپولیس قرار می‌گیرد، 200 برابر توانش را می‌گذارد. جا دارد از همسرم تشکر کنم که نتوانستم به تیم ملی بروم.

حسینی در پایان گفت: از همه هواداران که در طول یک سال گذشته، کنارمان بودند، تشکر می‌کنم. هر زمان به انها نیاز داشتیم، استادیوم پر بوده است. خواهشی از آنها می‌کنم و اینکه به برخی از بازیکنان نپردازند که مغرور شوند. بازیکنان ما اینطور نیستند، اما شرایط سختی داریم. سنگین‌ترین بازی پرسپولیس برابر السد در تهران است. همه پیشکوستان و طرفداران کنار تیم ما باشند تا مقابل تیم حرفه‌ای و خطرناک السد موفق باشیم. همانطور که گفتم به خاطر گل زده در زمین حریف، یک درصد راه را رفته‌ایم، اما ممکن است در تهران دقیقه اول یا دوم مساوی شویم. امیدوارم هواداران کنار ما باشند تا با تلاش همه بازیکنان بتوانیم در این بازی موفق باشیم.

 

1004

نظرات کاربران
حامد
تعصب زیاد انصاف و منطق از بین میبره ..من همیشه برایه خیلی از بازیکنان تیم حریفم احترام قایل بودم وهستم سیدجلال .علی کریمی.مهدی مهدوی کیا .کریم باقری فرشاد پیوس.و علی پروین از اسطوره هایه قدیمی که من همیشه دیدیم احترام میذاره به استقلالی ها و این ینی اسطوره..عینه علی جباری .ناصرخان حجازی . منصور پورحیدری زرینچه ..فرقی نیمیکنه هر کی برایه تیمش و تیم ملی زحمت کشیده و مهمتر از هم باا اخلاق جایگاهش قلب هواداران فوتبال .حرف حق همیشه خریدار داره عینه ناصر حجازی یا علی کریمی ادمهایه ازاده و سلامت ورزش .حداقل تو این شرایط بد مملکت و درگیری ها دیگه ما هواداران سرخابی نباید بی احترامی کنیم خوشبختانه دو تا مربی فهمیم داریم که به هم احترام میذارن شفر و برانکو..کسایی هم که نمیگم کل کل منطقی و بامزه خیلی هم جالب همه دوست دارن با احترام باشه اما دوره ناسزا گفتن و بی احترامی انقدر مشکلات مملکت زیاده دیگه گذشته ...ما سالها کری داریم باهم نزدیک به 50 سال اما خیلی جاها همکاریم و هم خانواده ورزش جزیی از زندگی و فوتبال همینطور ما دوتا رقیب بودیم و هستیم که نمیتونیم انگار بدون هم ادامه فوتبال بدیم و تنهایی معنایی نداریم هرکدوم از این دوتیم پر طرفدار زیباییهایه مخصوص خودشون دارن و افتخارات و پرشور بودن ..من برایه پرسپولیس در اسیا ارزویه موفقیت میکنم و برایه تیم ملی در جام ملتها اما همیشه استقلالی و ابی هستم تیم محبوبم همیشه موفق باشه دلیل بی احترامی نمیبینم چون هردو بزرگ و پرطرفدار بودن که تا الان هستن و گرنه عینه پورا و تهران جوان وحدت تا الان از بین رفته بودن پس یک چیزی بوده و اون چیز هم ما هوادار بودیم ..همه شاد باشید.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۶:۱۴
پاسخ
0
1
ebi
واقعا سخته چهار سال زندگیتو پای تمرین بزاری یکی مثل کی روش از لیست جام جهانی خطت بزنه.سید جان برای چهل میلیون پرسپولیسی عزیزی و بهترینی حتی استقلالی ها هم دوستت دارن امیدوارم مشکلات باشگاه حل بشه تا قهرمان اسیا بشیم مطمئنم یا سیدجلال یا بیرانوند بازیکن سال اسیا میشن فرمانده زنده باشی و سرحال همیشه
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸:۴۹
پاسخ
0
6
تراکتوری
یه سری فکر میکنند تیم ملی ارث باباشونه.... خوب پبر شدی 37 سالته این لودگیا چیه دیگه.... خیلی با احترام از ایم ملی یرو کنار ..... اینم فکر کرده بوفونه.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۴۵
پاسخ
11
0
حسین فرجام دمقی
زین پس به جای سید جلال حسینی بگویید شیر بیشه...همین
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹:۴۳
پاسخ
0
17
محمد مهدی پرسپولیسی
عشقی سید...عشقی کاپیتان... عشقی پرسپولیس... قرمزته............... ال کاپیتانو سید
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۵۹
پاسخ
0
15
عشق فوتبال
به لحاظ فوتبالی واقعا آماده اس. امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا بشه. جدا از سید جلال عزیز واقعا از مربی گری و تاکتیک برانکو لذت بردم. یه چیزی تو مایه های سر الکس فرگوسن. مربی فوتبال بلد.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰:۲۳
پاسخ
4
27
MR
نمیدونم کیروش روی چه حسابی با سیدجلال و وریا غفوری لج کرد و نبردشون روسیه، درحالیکه آماده ترین مدافع های فصل گذشته بودن و از عوامل موفقیت تیم هاشون توی فصل قبل بودن، شاید اگه این دو نفر رو توی دفاع داشتیم صعود میکردیم ولی کسی رو مثل خانزاده دعوت شد که ضعیف ترین مدافع بین مدافع های دعوت شده و نشده بود
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸:۴۶
پاسخ
4
25
مهدی آرموداقی
بازیکن خوبیه اما بهتره به جوانها میدان بدیم جام جهانی بدون ایشون در دفاع مشکلی نداشتیم
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۰۳
پاسخ
32
7
میلاد
دیگه پیر شدی داداش برو
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳:۳۶
پاسخ
34
7
امیر
ایول کاپیتان دقیقا حرف دلموگفت به برخی از بازیکنان نپردازند واقعا راست میگه هم ما پرسپولییا هم استقلالیا ببینید با تعریفوتمجیدای بیجا چه کردیم همین مهدی قائدی باهمین حرفاتون پیراهن تیمتونوزدزمین اون اتفاقا یاخودمون سیامک نعمتی دوگل اول فصل زد انقدگفتیم که فقط میخوادخودش گل بزنه بجزبازی السد که عالی بود همین بلاروسره آدام همتیم نیاریم صادق یادمون نره کاپیتان واقعا وقتی هستی دلم قرصه حتی مسی رونالدو جلومون باشن عشششششقی ادمین طولانی شدببخش حرف دلموزد بچاپ قوربونت
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶:۱۶
پاسخ
1
26
mahdi
همه جای دنیا بازیکنان فوق ستاره وحرفه ای بعد ۳۲سالگی از فوتبال ملی کنار میکشن که نسل بعدی ساخته بشه ولی تو ایران بازیکن نزدیک چهل ساله هم انتظار دعوت شدن داره ! حتی منتظری هم سه سال از حسینی کوچیکتره قطعا اونم دوسه سال بعد خدافظی میکنه
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱:۱۳
پاسخ
36
4
پوریا
چ طرزه فکره منطقی و حرفه ای داره جلال
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۲۴
پاسخ
3
32
پسر استقلالي
سيد عزيز سواي از رنگ بي شك بهترين مدافع سالهاي اخير ايراني.درست ك سنت بالا رفته ولي با بدن آماده بهمراه تجربه بالا سرآمد همه مدافعين كشوري.نميدونم كيروش با كدوم منطق!!! دعوتت نميكنه!!!!اميدوارم سالهاي بعد هم همچنان موفق باشي.بقولي:سن صرفا يه عدده
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶:۳۶
پاسخ
4
29
محسن52
کیروش به خودش ظلم کرده. سید تو ناراحت نباش
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳:۳۰
پاسخ
4
29
شاهین
آقا سید ما طرفدارهای پرسپولیس ممنون شما هستیم بابت زحمتی که در تیم می کشید و نیز میدانیم امثال شماها هستید با مشکلات فراوانی که در این یکسال برای پرسپولیس به وجود آمد ولی نگذاشتید کمترین آسیب به پرسپولیس وارد بشه.در تیم ملی هم کیروش انتظار داشت که شما پشت برانکو و پرسپولیس را خالی بکنید ولی ندانست در مکتب پرسپولیس نامردی جای نداره
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۱۶
پاسخ
3
32