جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می‌زند

جلال حسینی: عصبانیت شجاع به پرسپولیس ضربه می‌زند

8897
11:31
07 بهمن 1398
کاپیتان پرسپولیس گفت: شجاع خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست و امیدوارم اخلاقش بهتر شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد بازی گذشته پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: تراکتور تیم فوق‌العاده‌ای بود، این تیم بازیکنان باتجربه‌ای داشت و ما را خیلی اذیت کرد. ما هم زمان کوتاهی با یحیی گل محمدی کارمان را شروع کردیم و نیاز داریم افکار کالدرون را عوض کنیم و افکار هجومی را در تیم پیاده کنیم. بازی بسیار سختی بود و ما خدا را شکر سه امتیاز را در کنار هوادارانمان به دست آوردیم. 

حسینی ادامه داد: تغییرات سرمربی برای هر تیمی به خصوص برای پرسپولیس بد است، اما با آمدن یحیی گل‌محمدی امیدواریم شرایط بهتری پیدا کنیم، نیاز به تلاش بیشتری داریم. ما یک بازی سنگین مقابل یک تیم قدرتمند داشتیم، اما خدا را شکر سه امتیاز بازی را به دست آوردیم. 

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه آیا مشکلات مالی روی تیم تأثیر منفی می‌گذارد، عنوان کرد: بله، تأثیر منفی خیلی زیادی می‌گذارد. ما این را درک می‌کنیم که مردم مشکلات زیادی دارند. خیلی اوقات در مورد خیلی از مسائل صحبت نکردیم. مثلاً در این چند روز که برف آمد، زمین تمرین نداشتیم، چند جلسه در چمن مصنوعی تمرین کردیم. زمین خودمان هم مطلوب نیست و بعد از آن باید در یک زمین خوب بازی کنیم. مشکلات زمین و تمرینی ما خیلی بد است.

وی با اشاره به مشکلات مالی ادامه داد: مشکلات مالی خیلی بد هستند، خیلی اوقات به خاطر مردم حرف نزدیم، اما متأسفانه این مشکلات روزبه‌روز بیشتر می‌شود. بازیکنانی که از سال گذشته طلب دارند، بعضی از بازیکنان ما 20 درصد گرفتند. اگر قرار باشد بدهی‌های پارسال را حساب کنیم،‌امسال اصلا پولی نگرفته‌ند. باشگاه ما امسال مشکلات زیادی دارد. به عنوان مثال؛ برانکو، کالدرون، کمک‌های آنها و همچنین بودیمیر هستند. ما گفتیم که اینها حل بشود و بعد به بازیکنان پرداختی داشته باشند، اما متأسفانه حل نشده، نگرانی ما از این است که مشکلات مربوط به برانکو، کالدرون، کمک‌هایشان و بازیکنان خارجی وجود دارد. اگر قرار باشد مشکلات بازیکنان فعلی حل نشود و مشکلات قبلی هم حل نشود، کار درست نمی‌شود. اگر قرار است با همین شرایط سخت جلو برویم واقعا به مشکل برمی‌خوریم. بازی‌های سختی پیش‌رو داریم. باید با نفت آبادان، استقلال تهران و بعد از آن با الدحیل و تیم‌های عربستانی بازی کنیم، اما مشکلاتمان روزبه‌روز بیشتر می‌شوند. 

حسینی در مورد اینکه باشگاه‌های ایرانی غرق در مشکلات مالی هستند،اما برای جذب بازیکنان خارجی با آنها مذاکره می‌شوند، گفت: اتفاقا یحیی گل محمدی هم در کنفرانس گفت اگر قرار است بدهی بازیکن داده نشود، بازیکن خارجی هم نگیرند. چه اجباری است که حتما باید مربی و بازیکن خارجی گرفته شود. ما می‌توانیم چند سال از بازیکنان و مربیان داخلی خودمان استفاده کنیم. اتفاقا پتانسیل خوبی هم داریم. آنها می‌توانند تجربه کسب کنند و بهتر شوند، اما متأسفانه باشگاه‌ها پول ندارند و بازیکن و مربی خارجی می‌آورند که صددرصدباید پولشان را بدهند. 

وی افزود: مشکلات مالی باشگاه‌ها روز به روز بیشتر می‌شود. همه باشگاه‌ها بدهکار هستند و این خوب نیست. امیدوارم جلوی این کار گرفته شود. جلوی کارهایی که مربوط به بازیکنان و مربیان ایرانی می‌شود را می‌گیرند، اما متأسفانه برای خارجی‌ها فضا، فضای خیلی خوبی است. 

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه آیا با مدیرعامل باشگاه در این خصوص صحبت شده، عنوان کرد: انصاری‌فرد از جنس فوتبال است و همیشه با او صحبت می‌کنیم. خودش می‌داند مشکلات زیاد است، قول‌هایی داده و امیدواریم بتواند به این قول‌ها عمل کند. من چند بار با او صحبت کردم و گفتم اگر شرایط اینطور است، بهتر است به دنبال گزینه‌های داخلی باشد. پرسپولیس، استقلال و تراکتور مشکلاتی دارند، اما دوست دارند بازیکن خارجی بیاورند. من دوست ندارم تیم‌های ما در این شرایط بازیکن خارجی بگیرند. بهتر است ما کارهای مربوط به مربیان و داخلی را انجام بدهیم و بعد به فکر جذب بازیکن خارجی باشیم. 

حسینی در مورد اینکه انصاری‌فرد اعلام کرده بود در زمان کالدرون چند بازیکن تیم مانند خودش مشکل داشتند، اظهار داشت: مشکلات که بود، اما بیشتر بازیکنان و خود کالدرون تلاش کردند که تیم موفق بشود، اما هم بازیکنان و هم مربی نشان دادند که می‌توانند موفق باشند و دیدید که در نیم‌فصل اول قهرمان شدیم. مشکلات از طرف بازیکنان و کالدرون نبود. یکسری اطرافیان بودند که مشکلات را به وجود آورده بودند. به هر حال بعضی از مربیان که به ایران می‌آیند، با چند نفر در ایران ارتباط برقرار می‌کنند، حالا می‌تواند مدیر برنامه و یا... باشد. آنها نمی‌توانند به تیم کمک کنند و مشکلات را بیشتر می‌کنند. خدا را شکر بچه‌های ما این مسائل را مدیریت کردند. ما نیم‌فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم موفق شویم. 

وی در مورد حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از بازی با تراکتور در رختکن پرسپولیس و اعتراض بازیکنان این تیم به انصاری‌فرد گفت: ما هر صحبتی داشته باشیم، با انصاری‌فرد مطرح می‌کنیم. او همیشه به رختکن تیم می‌آید که کار خوبی است. دیروز قبل از بازی در هتل با او صحبت کردیم، بعد از بازی در رختکن حاضر شد با او صحبت کردیم. به ما گفت مشکلات در حال حل شدن است و من امیدوارم مشکلات حل شوند. چون روزهای سخت ما در حال شروع شدن هستند و باید بتوانیم با فکر بازتری به کارمان ادامه بدهیم. 

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه باشگاه‌ها دست کمک به سمت هوادارانشان دراز می‌کنند و آیا این کار از نظر او مطلوب است، عنوان کرد: من باید از هوادارانمان واقعاً تشکر کنم. آنها برای ما همه کار می‌کنند. دیروز هم با اینکه هوا بسیار سرد بود به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند. بحث اپلیکیشن هم هست. باید هواداران به ما کمک کنند. اما باید بگویم بعضی از مدیران اشتباهات می‌کنند و تاوانشان را باید هواداران یا بازیکنان بدهند. امیدوارم در این بحث مدیریت شود و اینطور نباشد که یک مدیر هر کاری دلش می‌خواهد انجام بدهد و بگذارد و برود. من از هواداران درخواست می‌کنم به ما کمک کنند تا بتوانیم مشکلاتمان را حل کنیم. اگر این مشکلات حل نشود به مشکل خیلی بزرگی برمی‌خوریم، چون مشکلاتی که مربوط به برانکو و کالدرون می‌شود در آنیده ما را خیلی اذیت خواهد کرد. 

وی در مورد بازی پرتنش روز گذشته و رفتار شجاع خلیل‌زاده در زمین اظهار داشت: او یکی از بهترین بازیکنان ماست، همیشه تلاش می‌کند و پرانرژی است. دیروز دو تیم بزرگ با هواداران زیاد با هم بازی کردند. این مسئله فشار را زیاد می‌کند. امیدوارم بازیکنان بتوانند این فشار را تحمل کنند. فشار زیاد و فشار هواداران باعث می‌شود آنها عصبی بشوند. شجاع خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست. اما متأسفانه عصبانی شدنش هم خودش و هم تیم را اذیت می‌کند. هم یحیی گل‌محمدی به او تذکر داد و هم بقیه بازیکنان با او صحبت کردند، امیدوارم این کارهای او کمتر شود. ما در هر صورت به او نیاز داریم. او باید بیشتر به تیم کمک کند، نه اینکه بخواهد با این شرایط خود را از بازی خارج کند. او خیلی تلاش می‌کند و زحمت می‌کشد و امیدوارم اخلاقش هم بهتر و بهتر بشود. 

حسینی در مورد تفاوت تاکتیک گل محمدی و کالدرون تصریح کرد: مطمئنا تاکتیک ما تغییر می‌کند. مدت کمی است که گل محمدی آمده و ما کارهای بیشتری داریم. قرار است از فاز دفاعی به فاز هجومی برویم. این نیاز به زمان دارد، کار می‌کنیم و تلاش می‌کنیم و مطمئنا روز به روز بهتر می‌شویم. 

2051

نظرات کاربران
پرسپولیس تیم اول ایران
من جای یحیی بودم بی درنگ نیمکت نشینش میکردم تا بفهمه عشق و تعصب مقولش جداس با جروبحث و عصبانی بازی کردن...قشنگ فوتبالو هم برا دوتیم خراب کرد هم واس تماشاچی...بهتره بازیهای انگلیس رو نشونش بدن ببینه رفتار بازیکن با داور ینی چی...یروز ازت ضربه میخوریم خلیل زاده...
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۵۵
پاسخ
1
18
طوفان سرخ اسیا
بهانه!!!!
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۳۸
پاسخ
44
13
اشتهارد
بهانه چی؟!!! بهانه برای صدرنشینی؟ جالبه که بازیکنای صدرنشین ۳۰درصد گرفتن و بازیکنای تیم سوم پایتخت بالای ۵۰درصد گرفتن. بازم بگید وزیر پرسپولیسی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵:۵۶
3
12
پرسپولیس یونایتد
جذب بازیکن خارجی به شما مربوط نیس. توقع ندارین که علیپور تا اخر فصل تنهایی ب همه تیما گل بزنه؟؟؟ هر تیم باید ۲.۳ مهاجم داشته باشه .مثل اسدقلال که مطهری. قاعدی. تبریزی. دیاباته رو داره
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴:۲۱
پاسخ
50
29
بهزاد
لطفا در مورد کاپیتان تیم ما درست صحبت کن
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۰۹
1
9
محمد
بیشتر فوتبالیست‌های ما باید رو خودشون کار کنن و توجیه بشن که وقتی داور سوت میزنه درست یا غلط دیگه قابل برگشت نیست و اعتراض بی‌مورد فایده ای نداره، تو تصاویر تلویزیونی هر موقع داور دیده میشه آق شجاع کنار ایشون و در حال تذکر یا اعتراض رویت میشه ، نمیدونم از این کار چه نفعی برده که دستبردار نیست، به خدا فوتبالیست‌های سربه زیر هم داشتیم که محبوب و معروف بودن، همین آقای انصاریفرد دورانیکه بازی میکردن کلا یکی دوبار اخطار گرفت که اونم فنی بود حداقل باید الگو امروزی‌ها باشه.... از این دست بازیکنها زیاد بودن مثل ابطحی، عاشوری، مهدوی کیا، و... بی حاشیه و موفق.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹:۵۱
پاسخ
8
58
فراست
واقعا به کیروش حق میدم که دعوتش نمیکرد .... عدم دعوت از شجاع فنی نبود.... چون از لحاظ فنی عالیه.... قطعا به خاطر اخلاقش و اینکه زود داغ میکنه دعوت نمیشد
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۰۶
پاسخ
13
57
محمد
با این حساب سردار رو هم نباید دعوت میکرد
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۱۳
2
6
مجید
عشق یعنی همین خیلی کارشو بلده بااین کارش اعصاب تیم حریفو خراب میکرد تمرکز نداشته باشن
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵:۱۹
پاسخ
35
24
یک قدم جلو
کار ندارم. اگه فوتبال لیگ ما، امثال شجاع رو نداشته باشه، شاهد لیگ جذاب و پرتنش نخواهیم بود. البته فقط در لیگ نه تیم ملی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۳۳
پاسخ
156
78
جعلی های بی منطق
صد قدم عقبی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳:۴۹
41
51
ساوالان
بعضی بازیکن کمبود دارند مثل شجاع؟ عملا تیم را نابود می کند؟
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸:۵۴
پاسخ
84
62
ستارگان سرخ ایران
واقعا شجاع زیادی عصبانی میشه آخه خطای وسط زمین اینقدر باید جنجال کنه؟! حقش هست محروم شه ولی مثلا یکی دوبازی نه تا اطلاع ثانوی!
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷:۵۶
پاسخ
27
154
خسته
دوست عزیز تا اطلاع ثانوی فقط بار روانی داره شک نکن همین هفته میبخشن دربی ک قطعا هست چون داره تو پرسپولیس بازی میکنه شده استخون تو گلو
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۵۵
29
16
عشقم استقلال
شما پول ندارین ????? اون وقت چه جوری بازیکن میخرین ? چه جوری چهارساله شاکله اصلی تیمتون حفظ میشه ? چه جوریه مدیرعامل سابق باشگاهتون میاد میگه پنج تا از بازیکنای ما مبلغ قراردادشون پنجاه میلیارده ? یه چیزی بگین آدم خندش نگیره ، تیم شما تو هر پستی 3 ، 4 تا بازیکن داره و کاملا شارژ میشه ، یه تیمم هست الان دو ماهه میخواد یه هافبک و مدافع بخره هنوز امروزو فردا میکنن ، به شما یه استادیوم کامل دادن به ما فقط یه متروکه ، هر هفته باید دنبال یه زمین برای تمرین باشن ، بازیکنا تو کانکس لباس عوض کنن و کلی تبعیض دیگه ، کل ایران پشت پرده این فوتبال رو میدونه و برای همینه شما تو هر شهری که میرین درگیری میشه حتی تو تهران ، مردم شعورشون خیلی بالاست جناب حسینی و همه چیز رو خیلی راحت متوجه میشن ، لطفا به شعور مردم احترام بزارید
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۱۳
پاسخ
210
90
پوپولیسم
این قرارداد ها رو سنگین بستن که باعث شدن بازیکنان بمونن و اگر پول نداشتن چه جور رفتن پیش پرداخت دادن به استکوس اونم دلار ۱۴هزار تومان
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۳۳
20
9
عشقم استقلال
آخه حرف خنده دار نزن دیگه ، دیسلایک دادن یعنی الان حرف های من اشتباه و حرف های شما درست ??? خیلی خنده دارین به خدا ، بعد در جواب اون دوستمون که میگه بازیکن میره جایی که قهرمان بشه !!! مگه اول فصل معلومه که کی قهرمان میشه ? بازیکن تو ایران جایی میره که پول باشه و خوب به لطف رسیدگی های دوستان پول تو باشگاه شما بیشتره ، همین قضیه حسینی و امیری یکیش ، مگه هدایتی تو را تلویزیون توی برنامه زنده نگفت برای اومدن این دوتا بازیکن با فدراسیون لابی کرده ، کاش یه بارم اول فصل از تیم شما 15 تا بازیکناتون جدا بشن بعد که خواستین بازیکن جایگزین کنید ماهم میگیم وای اینا چرا همش بازیکن میخرن ، طرز فکر شماها واقعا خنده داره ، فقط میگین تیم ما همه چیزش خوب باشه تیم های دیگه ثبات و امکانات و پول و ..... نداشتن که نداشتن ، رقابت جایی جذاب میشه که توش هر دو حریف با شرایط برابر مسابقه بدن نه اینجوری . عدالتم آرزوست
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴:۵۴
44
10
یاس کبود پرسپولیسی
خطاب به عشقم استقلال : 1_چجوری بازیکن میخریم و شاکله تیم به هم نخورده؟ اولا : همون بازیکن شما چند برابر ما هر فصل میخرید. دوما :اگ منظورت اینه ما پول بیشتر به بازیکن میدیم ک بمونه: باید بگم ک هر بازیکنی دوست داره تو تیمی باشه ک احتمال قهرمانیش زیاده چون افتخارش سالیان سال براش میمونه و این مهم از پول بیشتر برا بازیکن مهتره. بعلاوه بازیکن میبینه تو تیم شما نه از قهرمانی خبری هست نه پول سر موقع و توافق شده (مثل پرسپولیس) میزاره میره جایی ک پول بیشتر بدن. در ضمن بازیکنان ما با توجه به قهرمانی های اخیر و نایب قهرمانی آسیا با توجه به معوقات فصل پیش و دستمزد این فصل هنوز این فصل دریافتی نداشتند. حالا تیم شما ک قهرمانی هم نداره و هر دو دولتی هستیم و از یک اسپانسر چطور هر فصل این همه بازیکن میخره؟ 2_کدوم مدیر عامل حرف پنجاه میلیارد زده مدرک داری رو کن!! ما ک چند ساله خبری رو از دست نمیدیم همچنین خبری رو نشنیدیم 3_ تیم ما تو هر پست به کوری چشم حسودان دو بازیکن خوب داره چون پرطرفدارترین تیم ایران و اسیا ست و چند ساله ک قهرمانه، و برای هر بازیکنی افتخاره ک تو همچنین تیمی بازی کنه حتی اگ مثل این فصل پولی هم نگیره
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۱۰
47
109
پیمان
رای های منفی رو دیدی؟ آفرین حالا برو تو اتاق درم ببند به کارهای بدت فکر کن
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲:۵۶
23
81
حقیقت گو
اول اینکه خود سید جلال باید الگو باشه.وقتی با یه سوت حالا درست یا نادرست خود سید جلال زودتر از بقیه به سمت داور حمله می‌کنه از بقیه هم نمیشه انتظار داشت.شجاع باید مدت طولانی ای رو روی نیمکت بشینه تا اخلاقش رو درست کنه
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۲۲
پاسخ
89
44
شازده آبی
با توجه به اینکه شجاع چند جلسه تعلیقی هم داره، طبق قانون نباید در دربی حضور داشته باشه. ببینیم و تعریف کنیم
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۱۳
پاسخ
98
78
ستارگان سرخ ایران
عارف غلامی و دانشگر اینقدر به داور اعتراض می کنن ومحروم نمی شن چرا؟!
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸:۵۹
71
100
10-10-3
وقتی داور هرکی رو میبینه کارت میده باید هم عصبانی شد خانزاده داره به سر بیرانوند لگد میزنه از همه تابلو تر بازیکن تراکتور داره تعویض میشه بعد به بیرانوند کارت زرد میده
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱:۴۱
پاسخ
33
91
یاس کبود پرسپولیسی
مشکل اصلی بحث مالی است.1_بحث کوتاه مدت: ک تو مقطع فعلی با توجه به چند برابری ارز و طلب برانکو و کالدرون و... و بقیه بازیکنان. چاره ای نیست جز اینکه هوادار کمک کنه (چون تیم ما نه شرکتی پشتشه نه شخصی با کت جادویی و تنها سرمایه اش هواداران شه). حساب کنید با احتساب ایرانیان خارج از کشور 40 میلیون طرفدار داشته باشیم. و 10 میلیون آنها نفری ده هزار تومن به تیم کمک کنند میشه 100 میلیارد و کل مشکلات فعلی حل میشه. ولی به قول سید جلال این نباید باب بشه ک مدیری بیاد خرابکاری کنه و بعد هواداران تاوانش رو بدن.2_بحث دراز مدت: برای حل این مشکل هم باید باشگاه به هواداران واگذار بشه و بدهی ها مشخص بشه و باز اگ یک چهارم هوادارامون روزی 200 تا تک تومن به تیم کمک کنند سالی حدود 700 میلیارد سرمایه داریم (هزینه یه فصل الان حدود 100 میلیارد). فقط باید سازوکاری طراحی بشه ک کسی به هیچ وجه نتونه به پول مردم چپ نگاه کنه. و اگ اعتماد مردم بیشتر بشه سالانه پول بیشتری هم کمک می کنند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۵۳
پاسخ
11
61
دسته ۳ رفتی ارزشی نداری
حق داره عصبانی باشه صدتا پیشنهاد از کشورهای عربی داشت که فقط یکیش ۳۰ میلیارد بهش میدادن اما دید هوادار راضی به رفتن نیست معرفت به خرج داد و نرفت الان پولشو نمیدن اجاره خونه بده! چرا یک تیم باید برای برد در پلی اف هزاران دلار پاداش بگیره مگه دوتا تیم مال یک نهاد دولتی نیستن؟ بازیکنای ما برای فینال اسیا پاداش نمیگیرن طرف واسه پلی اف .....
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۰۶
پاسخ
92
91
علی
اون پولو از کیسه وزارت دادن مگه؟اون پولو مگه بابامسعود داده؟اون پولو مگه دولت داده؟اون پولو عضو هیت مدیره داده که خودش پولداره!!!
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۰۴
5
3
حقیقت گو
چه حقی داره.اعصاب هوادار رو میریزه به هم.اگه میخواد این کارا رو بکنه همون بره بهتره.همه تیما مشکل مالی دارن ولی از این کارا نمیکنن.مقصر خود سید جلاله.وقتی زودتر از همه به داور حمله می‌کنه اینها هم ازش یاد میگیرن.من خودم پرسپولیسی من و همه این بازیکنان رو دوست دارم ولی باور کنین حرفام عین واقعیته
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸:۴۴
21
35
شیاطین سرخ
خطاب به دسته سه رفتن ارزش ندارن: بی عدالتی وزارت ورزش در حق پرسپولیس داره بیداد میکنه پرسپولیس داره چوب قهرمانی هاشو میخوره وزارت ورزش ناراحته از این که یه تیمش خوب نتیجه گرفته(پرسپولیس) و یه تیمش (وزارتقلال)شیش برابره پرسپولیس براش خرج کرده ولی چیزی گیرش نیومده به همین دلیل داره فرق میزاره بین این دو تیم و در حق پرسپولیس ظلم میکنه ولی یادشون باشه دسته خدا با ماست.....
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۱۱
28
41
سعید
30 میلیارد رو از کجا اوردی تو آخه خخخ مفتم نمیارزه
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۲۰
24
27