جلال حسینی: کی‌روش فحاشی می‌کرد

جلال حسینی: کی‌روش فحاشی می‌کرد

5198
20:10
18 آذر 1397
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران در مورد برخی از بازیکنان کمتر صحبت کنند؛ چراکه احساس می‌کنم آنها از وضعیت خود و شرایطی که دارند خارج می‌شوند.

به گزارش وبسایت نود، جلال حسینی در پایان دیدار پرسپولیس و سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی بود، بچه‌های ما تلاش زیادی کردند و توانستیم یک بازی خوب انجام دهیم. می‌توانستیم هر سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد تقدیری که از او قبل از شروع بازی انجام شد، عنوان کرد: از امیر قلعه‌نویی، مسعود تابش و محمود کریمی تشکر می‌کنم. امیدوارم سپاهان مثل همیشه موفق باشد.

کاپیتان پرسپولیس در رابطه با اینکه چه اتفاقی باعث اخراج کمال کامیابی‌نیا و کی‌روش شد، گفت: فکر می‌کنم به همدیگر فحش دادند. کی‌روش از اول بازی خیلی فحش می‌داد و در یک صحنه هم مثل اینکه کمال عکس‌العمل نشان داد و از زمین اخراج شد.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس قهرمان می‌شود، تصریح کرد: ما بازی به بازی تلاش می‌کنیم، شاید برخی بگویند دیگر تکرار این حرف بس است، اما خستگی به برخی از بازیکنان ما فشار آورده است. امروز بچه‌ها تلاش زیادی کردند؛ چراکه می‌دانستیم شرایط حساس است و با تیم مدعی سپاهان بازی داریم. خیلی خوب کار کردیم و موقعیت زیادی داشتیم. فکر می‌کنم بازیکنانمان باید بیشتر دقت کنند و هواداران هم کمتر در مورد برخی بازیکنان صحبت کنند که احساس می‌کنم برخی از وضعیت خودشان در حال خارج شدن هستند.

حسینی در رابطه با اینکه آیا تغییرات مدیریتی روی کار پرسپولیس تأثیر می‌گذارد، گفت: از این سؤال شما تشکر می‌کنم. ما امسال دریافتی نداشتیم و یک موضوع در این بحث همین است. ما با این وجود تلاش می‌کنیم و صحبت نمی‌کنیم، ولی باز هم هر روز یک ضربه به ما می‌زنند. این ضربات نهایی است که به پرسپولیس زده می‌شود. امیدوارم هرچه زودتر این بحث‌ها تمام شود و تیم ما در آرامش کار کند. بچه‌ها اصلا آرامش ندارند، ما برای موفقیت تیم خیلی تلاش کردیم ولی یک روز خوب هم نداریم. هر روز مدیریت باشگاه و سیستم باشگاه تغییر می‌کند. در حال رسیدن به نیم‌فصل هستیم، همه تیم‌ها اول فصل بازیکن گرفتند و می‌خواهند خودشان را در نیم‌فصل تقویت کنند اما ما تقویت نشدیم و الان هم با تغییرات مدیریتی زمانی وجود ندارد که باشگاه برای جذب بازیکن بخواهد فکر کند.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
نکنه شما ب کیروش ..عزیزمو..قربونت برم‌میگفتین ؟؟:-)
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۳۸
پاسخ
69
16
پدرام
سید بزرگوار ، شاید بتوان تغییر مدیریت را با اعمال قانون مملکت توجیه کرد که اگر ظلم هم باشد ، ظلم بالسویه عدل است ، اما تبعیضی که سازمان لیگ برتر بین تیمها میگذارد عین ستم است ، استقلال دو روز قبل از بازی سپاهان-پرسپولیس به میدان رفت و بازی بعدیش با استقلال خوزستان یکروز بعد از بازی پرسپولیس-پارس جم است که با توجه به خستگی بازیکنان ، فشردگی بازیها و مشکلات پرسپولیس این ظلم واقعی ست ، تعویق بازیهای پرسپولیس بدلیل درگیری این تیم در لیگ آسیا بود و اجتناب ناپذیر بود اما ، بازی عقب افتاده استقلال-پدیده بدون دلیل منطقی توسط سازمان لیگ لغو شد و حالا هم بازی معوقه شان باید بعد از اتمام کامل بازیهای پرسپولیس برگزار شود ، چرا ؟
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷:۲۴
پاسخ
13
54
مهدی
هوچی گری در پرسپولیس فرهنگ و عادت شده است
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۰۶
پاسخ
74
21
رضاSh
پرسپولیس خاری شده در چشم دشمنان.بزرگ بودن ادعا نیست.پرسپولیس بزرگه و بزرگی میکنه و حسادت به بزرگ هم طبیعیه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷:۵۱
پاسخ
16
76
Ali
از کوزه همان برون تراور که در اوست! پرتاب سنگ، فحاشی بازیکن به بازیکن، فحاشی تماشاگر به بازیکن!!! سپاهانی ها لابد ناراحت هستن که مثل پارسال چرا هند کردن زدن تو گل پرسپولیس و داور خطاشونو نگرفت! ولی امثال هندشونو گرفت! هنگ کردن بندگان خدا! اینا عادت دارن که داور هنداشونو نگیره! مثلا عادت دارن که روی سید جلال خطا میشه داور خطا رو نگیره تا بزنن تو گل! ولی عادت ندارن منشا دست میذاره بازیکنشونو شیرجه میزنه رو داور خطا نگیره، به هند گرفتن بعدشم که اصلا عادت ندارن!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۱۷
پاسخ
8
52
یلدا
چقدر بی ادب تشریف دارن این آقای کی روش. مثل اینکه همه ی کی روش ها بی ادبن. امروز واسه ی بار صدم به تیم مورد علاقم و همچنین به عشقوویچ افتخار کردم. خیلی خوب بازی کردیم...
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸:۱۴
پاسخ
39
223
دبل.۶::::::۶+۶
فکر میکن با بی ادبی و فحاشی .و حاشیه درست کردن به هدفشون .که شکست دادن پرسپولیس بزرگ میرسن ....ولی خواب این را هم نمیبینن ..
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۲۸
8
45
پرسپولیس74
هیچ وقت اینهمه حسادت از تیمهای دیگه علیه پرسپولیس ندیدم!! آخه هیچوقت تا این حد پرسپولیس رو در اوج فوتبال ندیدم
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۰۷
پاسخ
25
136
ایداسادات25بهمن1380
از سوزش زیاد فهاشی کرده
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴:۲۰
7
40
عسگری
تنفر از پرسپولیس بخاطر حق کشی سایر تیم هاست
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۵۹
46
11
ARYOBARZAN
شما پرسپولیسی ها خوبین شجاع خوبه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۳۶
پاسخ
121
39
خطاب به بالایی
حال کیروش شجاع وسیدجلال گرفت مجبوربودادب نداشتشونشون بده
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۴۱
5
30
مهران
بهرحال همه چی باید بهم بیاد. هواداری که فحاشی می‌کنه و یا سنگ‌پرانی! بازیکنی فحاشی می‌کنه و دنبال چهار و جنجاله! مربی هم قربونش برم بدتر از هر دو!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۷:۱۵
پاسخ
27
116