جلسه در هتل محل استقرار قلعه‌نویی/ حضور خبرنگاران در هیأت فوتبال

جلسه در هتل محل استقرار قلعه‌نویی/ حضور خبرنگاران در هیأت فوتبال

2419
11:16
18 آذر 1394
گزینه سرمربیگری تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای پذیرفتن هدایت قرمزپوشان تبریز در حال مذاکره با مسئولان این باشگاه است.

وبسایت رسمی برنامه نود - گزینه سرمربیگری تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای پذیرفتن هدایت قرمزپوشان تبریز در حال مذاکره با مسئولان این باشگاه است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی بعد از جدایی تونی اولیویرا جدی‌تری گزینه قبول هدایت قرمزپوشان تبریزی است.

این مربی بامداد امروز راهی تبریز شد و در هتل پارس مستقر شد.

در همین راستا مدیریت باشگاه تراکتورسازی مذاکرات خود را در هتل پارس با این مربی دنبال می‌کند تا پس از رسیدن به توافق نهایی راهی هیأت فوتبال شوند.

در این بین تعدادی از هواداران خود را به هتل رساندند و منتظرند تا نتیجه نهایی این عقد قرارداد این مربی با تراکتورسازی مشخص شود.

 تعدادی از خبرنگاران حاضر در تبریز از ساعات اولیه صبح امروز در هیأت فوتبال حاضر شدند تا از مراسم عقد قرارداد این مربی با تراکتورسازی گزارش تهیه کنند.

 

2051

نظرات کاربران
Lachin
اين همه دهن كجي به هوادار واقعا چرا؟؟؟ يه بار با ما صادق باشين و بگين كه استاديوم نياييد،!! اين همه فيلم واسه چيه آخه؟ گفتيم توني ـ رسول اومد . وقتي اومد نتيجه هم خوب ميگرفت. آقايون گفتند توني. حالا هم كه ..... من به همراه همه ميدونيم كه با اولين نتيجه بد شايد اونم لازم نشه (داستان مجيد جلالي يادمونه) ميريزن بر سر قلعه نويي. آخر سر تيم ضرر ميكنه چرا مديران فوتبال فهم ما اينو نميفهمن؟؟؟
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹:۲۴
پاسخ
1
1
dariush
قلعه نویی یک شنبه استادیوم رو برات جهنم میکنیم......
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۴:۳۹
پاسخ
2
2