جلسه ساکت و شمسایی برای حفظ رکورد آقای گلی جهان

جلسه ساکت و شمسایی برای حفظ رکورد آقای گلی جهان

2883
13:55
05 آذر 1396
دبیر کل فدراسیون فوتبال، برای حفظ رکورد آقای گلی جهان امروز جلسه‌ای با وحید شمسایی خواهد داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - دبیر کل فدراسیون فوتبال، برای حفظ رکورد آقای گلی جهان امروز جلسه‌ای با وحید شمسایی خواهد داشت.

 به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پس از اینکه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در تماس تلفنی با وحید شمسایی آقای گل فوتسال جهان اعلام کرد که این بازیکن برای حفظ رکورد خود دوباره به تیم ملی فوتسال دعوت خواهد شد، محمدرضا ساکت دبیر کل فدارسیون فوتبال ساعت 16:30 امروز (یکشنبه) جلسه‌ای با وحید شمسایی و هیئت مدیره باشگاه تأسیسات برگزار خواهد کرد تا تدابیر این دعوت مجدد آقای گل جهان به تیم ملی بررسی شود.

فالکائو برزیلی که پس از جام جهانی 2016 کلمبیا از تیم ملی کشورش خداحافظی کرده بود، دوباره به تیم برزیل دعوت شده و تنها چهار گل تا رسیدن به رکورد 392 گله وحید شمسایی فاصله دارد.

 

2051

نظرات کاربران
سینا
رکورد برای شکستنه! و دیر یا زود این رکورد مانند سایر رکوردها جابجا خواهد شد برگشت آقای شمسائی با این سن و سال به تیم ملی درست نیست. در جام جهانی 1990 آقای روژه میلا بازیکن اسطوره ایی کامرون( که در جام جهانی 1982 اسپانیا بازیهای درخشانی مقابل انگلیس و سایر غول های جهانی انجام داده بود) فقط برای حفظ رکورد و بهتر کردن سابقه اش به تیم ملی برگشت و در جام جهانی 1990 هم بازی کرد ولی دیگر آن فروغ قدیمی را نداشت و سابقه قبلی خودش را نیز نزد فوتبال دوستان خراب کرد. با احترام
۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۸:۳۵
پاسخ
20
1
کیروش یه دنیاست
اشتباه محض هست اگر موافقت نکنند. بحث وحید شمسایی نیست، بحث اعتبار فوتسال کشورمان است. دوستان ببینید که کشور برزیل با اون همه استعداد و ستاره باز هم فالکائو رو دعوت کردند تا از حیثیت مملکتشون دفاع کنند اونوقت تو کشور ما باید صدها جلسه برگزار کنند و چندین برنامه تلوزیونی به این قضیه بپردازند تا به نتیجه برسند که دعوت شود یا نه. قسمت جالب قضیه اینه که یکنفر از آقای شمسایی خوشش نمیاد و سلیقه ای عمل میکند و نمیزاره به تیم ملی دعوت بشه. این اتفاقات فقط در فوتسال و فوتبال ما رخ میده.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸:۳۱
پاسخ
2
27
MK.R
کار خوبی هست. تشکر
۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۵۱
پاسخ
2
25