جلسه طولانی دنیزلی با بازیکنان تراکتور/ گلزنی مظاهری و اخباری

جلسه طولانی دنیزلی با بازیکنان تراکتور/ گلزنی مظاهری و اخباری

3877
21:39
07 تیر 1398
تمرین عصر امروز (جمعه ۷ تیر) تیم فوتبال تراکتور در زمین تمرین ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی ابتدای تمرین برای دقایق طولانی شاگردانش را دور خود جمع کرد و در خصوص خواسته‌هایش از بازیکنان در حین بازی صحبت‌هایی انجام داد.

بازیکنان پس از نرم دوی و گرم کردن بدن‌هایشان، تمرینات استقامتی و متنوعی را انجام دادند و سه سنگربان تیم نیز در سوی دیگر میدان زیر نظر مراد آیهان آیدین تمرین می‌کردند.

در ادامه این تمرین بازیکنان به سه تیم قرمز، سبز و سفید تقسیم شده و به صورت نوبتی با همدیگر رقابت کردند. محمدرضا اخباری و رشید مظاهری که به صلاحدید دنیزلی به عنوان بازیکن نیز به کار گرفته می‌شدند، موفق به گلزنی شدند.

سوگیتا، حاج صفی، خانزاده، ایمانی، موسوی، تیموری، انصاری و سلیمی همچون روزهای گذشته امروز نیز عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

مصطفی دنیزلی دقایقی به صورت خصوصی با رشید مظاهری گفت‌و‌گو کرد.

باتوجه به اضافه شدن بازیکنان امید به تمرینات، باتجربه‌های تیم مدام با این بازیکنان صحبت کرده و ضمن روحیه دادن، نکات کلیدی را به آنان گوشزد می‌کردند.

دنیزلی همچون روزهای گذشته با جدیت خاصی تمرینات شاگردانش را زیر نظر داشت و پا به پای آنان می‌دوید.

مهندس صاقیان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ، ورزشی و اقتصادی تراکتور به همراه معاون ورزشی باشگاه برای دقایقی تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

4416

نظرات کاربران
شادوماد
ببین سطح بازیکنای اینارو که تیموری بازیکن اخراجی استقلال شده بهترین بازیکن تمریناتشون... پس خاهشا دیگه توهم قهرمانی نداشته باشین و برای سهمیه بجنگین که البته اونم بعیده... درسته امسال پرسپولیس برای رتبه دهمی میجنگه، ولی غیر از استقلال و سپاهان و پدیده، قولاد احتمالا تیم چهارم امسال خاهد بود و شما باز پنجم، ششم میشید
۰۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸:۱۳
پاسخ
59
3
TT فراتر از باشگاه
هرچی دنیزلی بگه___ هرچی زنوزی بگه ...
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴:۵۲
پاسخ
4
54
TT تهران
باید حداقل ۵ تا بازیکن خوب بگیره بخصوص خط حمله دو مهاجم خیلی خوب نیاز داره
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲:۳۸
پاسخ
4
82
سهیلا تهرانی
با ارزوی موفقیت برای تیم محبوبم
۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۳۹
پاسخ
3
87