جلسه عرب با کالدرون برگزار شد

جلسه عرب با کالدرون برگزار شد

5876
14:44
28 تیر 1398
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پیش از ظهر امروز جمعه با سرمربی سرخپوشان در محل اردوی ترکیه جلسه‌ای را برگزار کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون در زمان‌های مناسب و پس از هر وعده غذایی در رستوران، با یکی از اعضای تیم جلسه و نشستی را در خصوص شرایط اردو و وضعیت آنها برگزار و با آنها به گفتگو می‌پردازد.

سرمربی پرسپولیس با تک تک بازیکنان، اعضای تیم، کادر پزشکی، کادر تدارکات و مسئولان تیم به شکل متوالی ترتیب جلسه می‌دهد و کلیه مسائل تیم را پیگیری می‌کند.

ضمن اینکه کادر فنی در هر زمان مناسب، سیستم‌های خود را همراه دارند و با یکدیگر تبادل نظر می‌کنند.

جلسه مدیر عامل با سرمربی در اردوی ترکیه

ایرج عرب صبح امروز جمعه وارد اردوی سرخپوشان شده بود، پیش از ظهر با گابریل کالدرون دیدار و گفتگو کرد و در جریان نشستی با سرمربی، از شرایط اردو، تیم و امکانات جویا شد و درباره ادامه برنامه های آماده سازی در تهران و نقل و انتقالات هماهنگی هایی را انجام دادند.

در این نشست، سرمربی پرسپولیس ضمن خوش‌آمدگویی به مدیر عامل و تقدیر از مهیا ساختن امکانات و تشکیل اردو، ابراز امیدواری کرد، ثمره کار تیم در اردو قابل قبول باشد.

محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نیز در این جلسه حضور داشت و اطلاعات کامل اردو و تیم را در اختیار مدیر عامل قرار داد.

گفتنی است؛ مدیر عامل پرسپولیس  امروز در جلسه‌ای با بازیکنان نیز شرکت خواهد کرد.

4416

نظرات کاربران
علی
خدایا کی میشه لز دست عرب و هیت مدیره و سرپرست که همشون تحمیل شدن به تیم راحت شیم
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۴۴
پاسخ
67
75
ارمان
از تیمت حمایت کن عزیز فقط تیم همین
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۸:۰۶
1
14
علی
سپاهان مهاجمش بهترین لیگی که بازی کرده لیگه دو برزیله بعد پرسپولیسیا جلسه گذاشتن آقای گله صربستانو بخرن این انصافه پرسپولیس تو ۳ ساله گذشته هفتا ملی پوش خریده از جمله کنعانی زادگانچ کهدی ترابی و وحید امیری و.. ولی سپاهان پنج ساله یه ملی پوش نتونسته بخره عدالتم ارزوس
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۲۰
پاسخ
94
12
مجید
میدونی پرسپولیس چقدرملیپوش توی این سه سال ازدست دادوچندبازیکن مهمش رابخاطرروح تیمی کنارگذاشت.رامین رضائیان ومهدی طارمی وصادق محرمی ووحیدامیری ومحسن مسلمان وسروش رفیعی وچندین نفردیگه وتازه دوپنجره هم محروم بودامابه کارش ادامه دادچون وابسته به بازیکن نبودن وستاره تیم خودتیم بودوهستش.اگرسپاهان روحیه تیمی شون قوی باشه میتونه حرف برای گفتن داشته باشه ودرضمن سپاهان پارسال وامسال خیلی بازیکن خوب ودرجه یک داخلی وخارجی گرفت وشک نکنید که اگرکیروش استنلی اهل کشوری مثل ارمنستان یایک کشورافریقایی وآسیایی بودحتماملیپوش اون کشورمیشدچون تانیمارهستش استنلی به تیم ملی برزیل نمیرسه یاخیلی هزبازیکنان ایرانی که به تیم ملی نمیرسن اگردرقطروامارات وکویت ومالدیوزندگی میکردن واهل اونجا بودن حتماملیپوش اون کشورهامیشدن.بهانه بیخودی نگیرین
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۵۸
1
16
صدیق قاسمی
جناب عدالتم ارزوست ملی پوشان با علاقه قلبی پرسپولیس و استقلال انتخاب میکنند وگرنه شما و تراکتور زودتر به أمثال ترابی و أمیری و کنعانی و وریا و .... پیشنهاد دادین.میدونی چرا؟؟؟؟چون فقط دو تیم استقلال و پرسپولیس تو کل ایران طرفدار دارن نه فقط در شهر خودشون.ضمنا أمثال شکاری و کیروش استنلی و حسینی ذوب اهن فقط به تراکتور و سپاهان میان اونم بخاطر پول بیشتر بعدش هم إز هواداراتون سیلی میخورن.ادمین عزیز خدا قوت
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۴۲
0
17