جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد

2321
22:52
23 خرداد 1398
در جلسه امروز امیر حسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال گزارشی از مذاکرات نهایی و امضای قرارداد با آندرا استراماچونی سرمربی جدید تیم را به اعضا ارایه کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امروز ( پنجشنبه ) از ساعت ۱۸:۰۰ جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور همه اعضا برگزار شد.

در این جلسه ابتدا امیر حسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال گزارشی از مذاکرات نهایی و امضای قرارداد با آندرا استراماچونی سرمربی جدید تیم را به اعضا ارایه کرد.

برگزاری اردوی پیش فصل، شروع تمرینات برای فصل جدید و فعالیت های باشگاه در فصل نقل و انتقالات نیز از سایر موارد مورد گفت و گو در این جلسه بود.

مسایل اقتصادی و فراهم کردن منابع مالی مورد نیاز باشگاه نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

آقایان مباشری و خطیر معاونین اجرایی و ووزشی باشگاه نیز در این جلسه حضور داشته و هرکدام در خصوص موارد مرتبط توضیحاتی ارائه نمودند.

4416

نظرات کاربران
Mohsen.de
اعضای هیئت مدیره که توسط وزارت انتخاب شدند و دستورات وزیر را باید اجرا کنند دیگه جلسه مفهومی نداره البته این شامل پرسپولیس هم میشه .تا این دو تا تیم خصوصی نشوند نه حساب کتابهای این دو باشگاه درست اعلام و برسی میشه نه بدهی ها اتمام پیدا میکنه
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۱۳
پاسخ
1
0
مرتضی
هدف چگونگی خرج پولهای پرسپولیس
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱:۴۸
پاسخ
4
3
طوفان سرخ
خوابهای ما قهرمانی مجدد لیگ و حذفی و سوپر جام و انشاءالله آسیا، خواب ششتقلالیا تو رو خدا استراماچونی بیا
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۸:۵۴
پاسخ
1
3
استقلال
یه حسی بهم میگه دکتر خطیر داره با جون و دل واسه استقلال کار میکنه یه توضیحی هم واسه پاتوسی می داد خوب می شد بفهمیم ماجراش چی شد ؟؟ در هر صورت به استراماچونی امیدوار هستم . تیم سوم پایتخت رو میبره
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲:۱۲
پاسخ
3
2