جملات کنایه آمیز سعید آذری: بازیکنان ذوب آهن فقط در صورت مرگ مغزی سرنگون شوند!

جملات کنایه آمیز سعید آذری: بازیکنان ذوب آهن فقط در صورت مرگ مغزی سرنگون شوند!

6649
12:33
23 بهمن 1397
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بازیکنان ما تعهد می‌نمایند فقط در صورت ایست قلبی یا مرگ مغزی در محوطه جریمه با هماهنگی داوران سرنگون شوند تا شائبه هرگونه اشتباه داوری مطرح نگردد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، بعد از آنکه اشتباهات داور در بازی ذوب آهن با نساجی از سوی کارشناس داوری برنامه نود تایید شد، سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن مطالبی کنایه آمیز را خطاب به کمیته داوران و فریدون اصفهانیان رئیس این کمیته منتشر کرد.

آذری پیش از این بارها نسبت به قضاوت داوران علیه تیمش معترض بود ولی با برخورد کمیته انضباطی و کمیته داوران مواجه می شد؛ از جمله اینکه او را متهم به تشویش اذهان عمومی می کردند.

آذری امروز مطلبی را با طعنه منتشر کرد و نوشت: «جناب آقای اصفهانیان؛ با سلام. از اینکه برای هفدهمین هفته پیاپی بازیکنان ما با تشویش اذهان عمومی رباط های زانوی خود را که شامل ACL و PCL می باشد پاره نموده اند و سبب گشته اند در برنامه های متعدد ورزشی کارشناسان داوری داوران تحت مدیریت شما را مورد بی مهری قرار دهند و از سویی دیگر بودجه و زمان لازم برای جایگزینی بازیکنان جدید در مسابقات لیگ و جام باشگاه های آسیا در اختیار نداریم، بنده نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه این مراتب را اعلام می دارم که ممکن است موجب در آزردگی شما برادر بزرگ شوم و بیان این موضوعات مصداق تهمت و افترا به شما عزیزان شود خواهشمند است از هفته های آتی به داوران محترم تحت مدیریت خود اعلام بفرمایید بازیکنان ذوب آهن همگی متعهد شده اند تا با اهدای زندگی خود در زمین بازی به عملکرد هیچ یک از داوران عزیز خدشه ای وارد نشود ...»

اشاره آذری به مصدومیت محمدرضا خلعتبری در بازی با نساجی در صحنه ای است که داور مسابقه هیچ واکنشی به آن نشان نداد در حالی که کارشناس داوری برنامه نود اعلام کرد مدافع نساجی بخاطر خطای شدید روی محمدرضا خلعتبری باید از زمین اخراج و یک پنالتی به سود ذوب‌آهن اعلام می‌شد.

مدیرعامل ذوب آهن در ادامه آورده است: «از سویی بنده نیز خود را متعهد می نمایم که دیگر هیچگونه حقیقتی را که موجب تکدر جامعه داوری گردد و افترا، تشویش اذهان عمومی و تهمت تلقی گردد بیان ننمایم و اگر از نظر آن مقام محترم در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و کمیته داوران کافی به نظر نرسد نسبت به قطع زبان سرخ حقیقت گوی خود اقدام نمایم تا سر سبز ذوب آهن را بیش از این به باد ندهم ... بازیکنان ما هم تعهد می نمایند فقط در صورت ایست قلبی یا مرگ مغزی در محوطه جریمه آنهم با هماهنگی داوران سرنگون شوند تا شائبه هرگونه اشتباه داوری مطرح نگردد. باقی بقای شما»!

2051

نظرات کاربران
مجید اصفهان
واقعا که درست میگه اقای اذری دوتا ازبهترین بازیکناش را تو بهترین موقع ازدست داد.بعد اقایان تو باشگاه سپاهان پشت سرهم بیانیه میدن اقای قلعه نوئی مظلوم تیم ذوب اهنه که کل فصلا ازداشتن بازیکناش محروم شد نه تیم شما (یه بازیکنا وریا ازادامه فصل محروم کرد یکی دیگه هم بازیکن نساجی) حالا جالب اینجاست استقلالم بیانیه داده
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴:۲۰
پاسخ
12
72
بابک
کلا مصاحبه های ایشان حاکی از غیر حرفه ایی بودنش رو دارد و یکی از مهمترین عوامل عدم نتیجه نگرفتن ذوب آهن حواشی پیرامون این آقا است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸:۴۷
پاسخ
184
2
لندن شهر آرزوها
چون طلب 900 میلیونیه باشگاهش رو از تیم شیشتا خور و بی مسوولیت شما خواسته شد غیر حرفه ای...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۲۰
0
95
ققنوس سرخ
آذری بنده خدا اینو دیگه داره راست میگه هنوز حبیب زاده رو یادمون نرفته به خاطر خطایه شدید چندین روز بستری بود وفعلا"هم خبری ازش نیست ولی غفوری اخراج نشد و دوگل هم زد!ویا طارق که ماهینی رو 6ماه خونه نشین کرد ولی فغانیه پرسپولیسی یه تذکر هم بهش نداد!
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۰۰
پاسخ
54
169
Ss
راست میگه خداییش ذوب اهنو نابود کردن نیم فصل اول.....
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷:۴۹
پاسخ
8
128
مهدی سرخ
راست میگه. توی بازی شیشتقلال و ذوب اهن هم وریا بازیکن ذوب رو فرستاد بیمارستان ولی دریغ از یه کارت زرد
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۲۱
پاسخ
34
136
موسیو سرباز
همه این مشکلات فقط یه راهکار داره VAR
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۲۷
پاسخ
4
127
شیرآلمانی
آخه چرا همه از داوری‌ها اعتراض دارن حتمآ داوران ضعیف عمل کردن
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰:۰۳
پاسخ
4
113
گونکالوس تخریبی جانشین تیام
دمش گرم
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵:۲۸
پاسخ
12
78
ملیحه
بنده خدا دو تا قربانی سر همین موضوع داده:)یکی از بازیکناش که تو بازی ذوب آهن و استقلال فکش از چهار جا شکست و نزدیک بود بمیره و غفوری حتی کارت هم نگرفت چه برسه به اخراج :)اینم از خلعتبری: )
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۰۸
پاسخ
0
151
Artin
من موندم اگه این کارها را یه تیم شهرستانی انجام میداد باز این برخورد را میکردند........
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰:۴۵
0
24