جنجال در لیگ برتر فوتسال/ سه بازیکن به‌علت ضرب و جرح در بیمارستان!

جنجال در لیگ برتر فوتسال/ سه بازیکن به‌علت ضرب و جرح در بیمارستان!

20345
20:25
16 دی 1397
سرپرست تیم فوتسال شهروند ساری اعلام کرد ۳ بازیکن این تیم به‌دلیل رفتار ناشایست تماشگرنماها در اصفهان بستری شدند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، سعید خیراندیش درباره برخورد تعدادی تماشاگرنما در ورزشگاه پیروزی اصفهان اظهار کرد: تیم شهروند ساری ۲ بر صفر از گیتی‌پسند جلو افتاد و بازی قشنگی در حال برگزاری بود.

وی با اعلام اینکه پس از پایان سوت نیمه اول تماشاگرنماهای اصفهانی طاقت این شکست را نداشتند، تصریح کرد: تعدادی از تماشاگرها و بازیکنان‌ آنها با چوب و چماق به بازیکنان ما حمله کردند.

سرپرست تیم فوتسال شهروند ساری خاطرنشان کرد: سه بازیکن ما در پی این حمله مصدوم شدند و در بیمارستان بستری هستند.

خیراندیش با اعلام اینکه رضا امانی، امیرحسین رسولی و امیرحسین اسماعیلی در بیمارستان بستری هستند، بیان کرد: این سه نفر از ناحیه صورت بینی و گونه دچار شکستگی شدند.

وی خاطرنشان کرد: به بازیکنان ما با چوب حمله شده است و تا پلیس به بازیکنان ما برسد، کار از کار گذشته بود.

سرپرست تیم فوتسال شهروند ساری در پاسخ به این سؤال که آیا بازی به‌صورت کلی لغو شده است، گفت: بازیکن برای ادامه بازی نداشتیم، از طرفی جو ورزشگاه هم برای ادامه بازی مناسب نبود.

وی درباره وضعیت مصدومان تصریح کرد: در حال حاضر این ورزشکاران در بیمارستان کاشانی اصفهان بستری هستند.

سرپرست تیم فوتسال شهروند ساری در ارتباط با وضعیت دیگر بازیکنان این حادثه بیان کرد: مصدومیت بقیه بازیکنان کمتر است، به همه بازیکنان ما آسیب رسیده و در اتوبوس منتظر وضعیت جسمی این سه بازیکن برای برگشت به ساری هستیم.

محمد اسماعیل‌پور سرمربی تیم شهروند ساری در جمع خبرنگاران اصفهان نیز از حمله یکی از لیدرهای گیتی‌پسند صحبت به میان آورد.

وی اظهار کرد: همان‌طور که ملاحظه کردید بازی روال عادی خود را طی می‌کرد که در نیمه اول هم با دو گل پیش افتادیم که پس از پایان به صدا درآمدن سوت نیمه اول درحالی که به سمت رختکن می‌رفتیم، اتفاقات عجیبی رخ داد.

سرمربی شهروند ساری افزود: یک نفر از کادر فنی تیم حریف به  سمت بازیکنان ما آمد و یک نفر دیگر هم درب ورودی را بست تا بازیکنان ما در زمین بازی محبوس شوند، از سمت دیگر بازیکنان گیتی‌پسند با بازیکنان تیم ما درگیر شدند و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

وی تصریح کرد: با اینکه خیلی علاقه‌مندیم که بازی را دنبال کنیم، اما به علت مجروح شدن بازیکنان، نفرات کافی برای ورود به زمین نداریم.

اسماعیل‌پور بیان کرد: با تمام احترامی که برای تیم گیتی‌پسند قائل هستم، اما به نظر می‌رسد آنها ظرفیت یک نیمه باخت را هم نداشتند و شاید فکر می‌کردند که به راحتی تیم شهروند را به دلیل بازیکنان جوانش شکست خواهند داد.

سرمربی شهروند ساری درباره وضعیت بازیکنان این تیم نیز گفت: سه نفر از بازیکنان به دلیل جراحات به بیمارستان اعزام شدند و دو نفر آن‌ها در رختکن هستند، به سر من هم یک مشت اصابت کرد ولی نیازی ندیدم به بیمارستان بروم.

وی ضمن ناراحتی از اتفاقات ایجاد شده بیان کرد: واقعاً شخصیت فوتسال امروز زیر سؤال رفت و مشخص بود که یکی از لیدرهای گیتی‌پسند از ابتدای بازی شروع به فحاشی کرد و با چاقو و چماق به سمت ما حمله‌ور شدند، نمی‌دانم چاقو از کجا آورند و به بازیکنان حمله کردند.

اسماعیل‌پور درباره تعداد نیروهای انتظامی حاضر در ورزشگاه گفت: من تنها یک افسر پلیس و دو سرباز در بازی دیدم، اما اکنون تعدادشان به ۵۰ نفر رسیده است و کاش از ابتدای بازی و بین دونیمه با توجه به حساسیت بازی بازیکنان را همراهی می‌کردند.

سرمربی شهروند با بیان اینکه قصد ورود به رختکن را داشته‌اند، اظهار داشت: در پشت در خروجی گیر افتادیم و مورد حمله واقع شدیم.

وی درباره علل وقوع چنین اتفاقاتی در فوتسال گفت: من فکر می‌کنم کنترلی که باید روی برگزاری بازی‌ها وجود داشته باشد، نیست و باید فراخور شرایط تیم‌ها و تعداد هواداران آن برنامه‌ریزی برای امنیت بازی‌ها صورت بگیرد، از ابتدای بازی شروع به فحاشی کرد و با چاقو و چماق به سمت ما حمله‌ور شدند، نمی‌دانم چاقو از کجا آورند و به بازیکنان حمله کردند.

همچنین محمدعلی اسماعیل‌پور در گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس، در مورد حواشی و حوادث اتفاق افتاده در بازی امروز تیم فوتسال گیتی‌پسند مقابل شهروندساری در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال گفت: بعد از اتمام نیمه اول که داور بازی سوت پایان این نیمه را زد یکی از اعضای کادر فنی تیم گیتی‌پسند به قصد اعتراض به سمت بازیکنان ما آمد.

وی در ادامه گفت: بازیکنان گیتی‌پسند وقتی عکس‌العمل اعتراض یکی از اعضای کادر فنی خود را دیدند همگی آنها به سمت بازیکنان ما حمله‌ور شده و این موضوع باعث شد جو سالن پیروزی اصفهان متشنج شود.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: بعد از درگیری بازیکنان تیم گیتی‌پسند و این شلوغی‌ها درب خروجی سالن به رختکن هم از سوی مسئولان سالن پیروزی بسته شد و این بار تماشاگران این بازی هم به جمع این شلوغی‌ها اضافه و همگی آنها با چوب و چاقو ما را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند و در حال حاضر سه بازیکن ما در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

اسماعیل‌پور افزود: همانطور که همه می‌دانند امسال قرار مرحله پلی‌آف در لیگ برتر فوتسال برای اولین بار انجام شود و این موضوع حساسیت بازی‌ها را در این چند هفته اخیر زیاد کرده است. در درگیری امروز نمی‌دانم چرا نیروهای امنیتی به خصوص نیروهای انتظامی حضوری کمرنگ داشتند. در بازی به این حساسی و مهمی تنها دو سرباز و یک درجه‌دار در سالن پنج هزار نفری حضور داشت.

وی افزود: بعد از این درگیری‌ها و اتفاقات ما می‌خواستیم مجدد با توجه به اینکه چند بازیکن اصلی خود را از دست داده بودیم به زمین مسابقه برگردیم که این بار بازی توسط ناظر فدراسیون فوتبال از حضور ما جلوگیری به عمل آمد و بازی ناتمام ماند.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری در پایان گفت:‌ واقعاً این اتفاقات آدم را ناراحت و ناامید از ورزش می‌کند وقتی در زمین ورزش ما امنیت جانی نداریم آخر چه ارزشی دارد که ما در مسابقه حضور پیدا کنیم. من نمی‌دانم تا چه زمانی باید کمیته فوتسال به خصوص کمیته انضباطی با اینگونه رفتارها غیر ورزشی مماشات کنند.

1004

نظرات کاربران
پرسپولیسیم تا ابد
ایناهم تقصیر پرسپولیسه و هوادارای اصفهانی نیستن. خداروشکر یکی یکی فرهنگ غنی این تیم ها رو میشه. اندازه میدون جنگ ترقه زدن یارو میگه هوادار فهیم ما نبود حاصلش اینه.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷:۱۸
پاسخ
53
313
عشق است پرسپولیس
این ادامه ی حرکات هواداران سپاهانه وقتی مسئولین سپاهان از حرکت هوادارانشون حمایت کردن و فدراسیون کاری نکرد مشخص شد تیمی تو اصفهان امنیت نداره
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۵:۳۶
پاسخ
38
272
اکبر آبی
خیلی بد
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۵۹
پاسخ
10
174
پیروزی
باید این تیم رو تا اخر بازیها توی این فصل و فصل بعد بدون تماشاچی برگذار کنن..تا حساب کار دستشون بیاد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۳۲
پاسخ
28
303
مجید
فقط شهروند یبارم بازی با حفاری اهواز تماشاگران گیتی اومده بودن داخل زمین
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۵۳
پاسخ
18
211
علی کلیایی
واقعا که...بازی لیگ برتری به این حساسی 5 تا سرباز و مامور اخه ؟
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۰۹
پاسخ
10
193
نوید سپاهانی
من به عنوان یک اصفهانی و یک سپاهانی و هوادار گیتی پسند از تمامی کادر فنی شهروند ساری وبازیکنان و تمامی طرفداران فوتسال پوزش می طلبم
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۲۶
پاسخ
54
252
mohammad javad
واقعا متاسفم برا فوتسال اصفهان.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۵۱
پاسخ
25
254
Jafar ahmadi
خدایی ورزش کنی و از طرف کسی ناسزا بشنوی ارزش نداره من تو سن ۲۰ سالگی تو لیگ استانی به خاطر یک توهین کلا ورزش و کنار گذاشتم تا کی توهین و ناسزا خدایی نکرده کشته می شدن جه اتفاقی میافتاد
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۴۷
پاسخ
16
178
رضا
ورزشگاه پیروزی!!!! آیا تشابه این اسم با نام یکی از تیم های لیگ برتری تصادفی ست؟؟؟؟؟؟؟
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱:۰۱
پاسخ
327
99
حسین ص
حتما فدراسیون دوچرخه سواران هم با نام یکی از تیمهای میانه جدولی تشابه داره ،ادمین جان متشکرم
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹:۵۰
17
178
شهرام51
خیلی با سوادی که هنوز اسم تیم های لیگ برتری رو نمی دونی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷:۴۵
27
180
navid
تا بسوزه بدخواهش ! عشق فقط پرسپولیس!
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۴۰
53
181
موسیو سرباز
خوابی یا خودت رو زدی به خواب؟ باشگاه گیتی پسند اصفهان در ورزشگاه پیروزی ...
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۲۲
25
151
هومی
برای شفات دعا میکنم
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵:۱۱
19
158
بادام
فکر کنم الان مدیر سپاهان میگه طرفدارای پرسپولیس اول چماق در آوردن
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۲:۰۹
39
199
.....
اینکارا یعنی چی؟؟؟ مستطیل سبز داره تبدیل میشه به میدان جنگ. تا کی بچه بازی آخه :-\
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۰۶
پاسخ
12
217
Dj_sp
اگر اونروزی ک بعد بازی پرسپولیس تو اصفهان ک جلو ماشینای پلاک تهرانو میگرفتن ب اسم اینکه شایدپرسپولیسی باشن میزدنو اشینارو خراب میکردن ی برخورد سفت میشد الان این رفتارشون ب فوتسالم نمیرسید
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵:۱۷
23
179
امیتاپاچان
داداش مستطیلش سبز نیست ولی در کل نوکرتم ولی خدا وکیلی مگه جنگه
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۵۰
8
115
مسعود.گ
بخدا این فوتبال فوتسال یا هر ورزش دیگه اینقد ارزش نداره.ورزش برا تفریحه دورهمیه سلامتیه بنظرم کلا تعطیلش کنن خیییلیی بهتره.خدا سلامتی بده بهشون
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷:۱۶
پاسخ
10
233