جنجال و دعوا در نشست خبری منصوریان

جنجال و دعوا در نشست خبری منصوریان

25959
19:43
16 اسفند 1397
نشست خبری سرمربی ذوب‌آهن به دلیل درگیری لفظی با یک خبرنگار نیمه تمام ماند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل پدیده اظهار کرد: می‌دانستیم بازی بسیار سنگینی داریم و پدیده با سال‌های گذشته فرق کرده‌است. این تیم از تیم‌های بالانشین لیگ است و این موضوع پس از ۲۱ هفته شوخی نیست. تمام تلاش خود را می‌کنیم که از پس این برنامه فشرده بربیاییم. به جوانان خیلی خوبم بازی دادم و بنزین سبز امروز خیلی کمکم کرد. حمید بوحمدان، مطهری، حبیب‌زاده و حدادی‌فر که ستون تیمم بودند را بیرون گذاشتم و خوشبختانه جواب هم گرفتیم.

وی ادامه داد: امشب بابت این برد خوشحالم و باید زود به بازی بعدی فکر کنیم. بابت این ورزشگاه هم به مشهد تبریک می‌گویم، امیدوارم در ادامه راه مشهد بتواند سهمیه آسیایی بگیرد. هواداری به نام محسن داریم که با وجود اوتیسم، در کنار ماست‌. این برد را به او هدیه می‌کنم زیرا در تمام روزهای سرد و گرم، با هر سختی که هست، در کنار ماست.

در ادامه نشست خبری علیرضا منصوریان، پس از انتقادی که از او برای تأخیر در نشست خبری شد با واکنش تندی جواب داد: من هر چیزی که دارم از هواداران است و شما در جایگاهی نیستید که به من بگویید چه کاری انجام دهم و تعیین تکلیف کنید. اگر هوادار ۶ ساله بخواهد، من نیم ساعت هم با او سلفی خواهم گرفت. زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم شما هنوز به دنیا نیامده بودید. شما کار حرفه‌ای خودت را بکن و به مسأله‌ای که به تو ارتباطی ندارد، دخالت نکن.

پس از این پاسخ‌های نشست خبری منصوریان به جنجال و دعوا کشیده شد و نیمه تمام ماند.

1004

نظرات کاربران
یک هیچ..
واقعا بعضی از این ادمایی ک کامنت میذارن شورشو دراوردن تو اسیا برد اونطوری کامنت گذاشتن باز برد ی بازیو جوگیر شد تو خونه پدیده پدیده رو پرد باز همین...فک کنم تا ابد ببره میگین باز ی بازی برد.....برانکو بعد این همه سال مربیگری با اون بازیکنا باز از الهلال ۴تا خورد و نمونه های دیگه...فوتباله این اقام جوونه اول راه مربیگریشه قطعا اشتباهاتیم داشته خجالت بکشین همش اشاره ب اون بازی میکنین..برا ی آدم بی تجربه ک اول راهشه اشتباه کردن عیب نیست بالاخره تجربه از توی همین اشتباها درمیاد...تو ذوب هم عملکردش هم از لحاظ روحی هم فنی واقعا مثبت بوده..وب جوونام میدون داده...دمش گرم ایشالله نسل جوون مربیا درحدی خوب باشن ک مربی خارجی نباشه تو لیگ.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵:۱۱
پاسخ
27
53
سرخ
باز این یه برد آورد امیدوارم آخریش باشه
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲:۴۰
پاسخ
227
78
امیر آبی دل
داشعلی همه ی با یارو ببازه قطعا سپاهان و پرسپولیس و تراکتور رو میزنه بدون شک
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۶:۱۶
39
39
علیرضا
دفاع پدیده لیز خورد . توپ افتاد جلوی پای بازیکن ذوب آهن. کای ندارم فوتبال ورزش اشتباهاته . ولی پدیده امروز بازنده نبود. اگر این اتفاق نمی افتاد ذوب آهن تا صبح هم بازی میکرد نمیتونست گل بزنه. آقای منصوریان مغرور نشو . این بازی رو روی تکنیک و تاکتیک و از نظر فنی نبردی. عیار شما رو تو بازیهای بزرگ و مهم هم دیدیم. نمونه اش با العین. هنگ کرده بودی و کاری ازت برنمی آمد.... امروز هم وقتی آن اتفاق افتاد بعدش همش دفاع کردی و با چنگ و دندون از گل محافظت کردی . یحییی گل محمدی و بازیکنان پدیده قابل احترامند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۲۱
29
39
تاج کبیر اسیا
دمت گرم داش علی خوب جوابشو دادی اینا از باخت تو خونه خودشون میسوزن
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳:۱۱
پاسخ
68
176
آبی مشهدی
داداش ما از باخت تو خونه خودمون نسوخدیم داش علی با خبرنگار درگیر لفظی شده حالا چی بوده ، چی شده بماند ولی دمش گرم که دل یک بچه رو شاد کرده ولی یک عده ای رو ناراحت
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷:۰۰
16
37
رسول مشهد
جنبه نداشتی تماشاگرها تشویقت کنن
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰:۵۴
پاسخ
156
47
عشقممم نیمار
چرا تیمای قرمز پوش ..جنبه باخت ندارن ؟؟:-P اون از شیش_پولیس ک‌از فولاد باخت ک‌ چ‌ جنجالی دزست مردن ..‌ بعد سپیدرود ک از اس اس خوزستان شکست خورد و‌درگیری ایجاد شد ..امروزم‌ک‌فولاد از سایپا خورد ..و اونطور مصاحبه علیه علی فقط دایی میکنن..و الانم پدیده :-)
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۳۶
پاسخ
186
39
امیرتراختورچی از رومانی
بعضی ها جنبه باخت ندارن...شیشعلی جنبه برد .خخخ
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۲۵
پاسخ
103
100
کرال
خوبه بعد ۷،۸ تا باخت یه بازی رو بردی .جو گیر ولی چرا دروغ بگم حال کردم پدیده باخت
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۱۱
پاسخ
77
57
آبی استقلالی
دمت گرم داش علی
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷:۱۹
پاسخ
50
89
عباس طاهری
حق با منصوریان بود بعضی از خبر نگاران شورشو در آوردن
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰:۱۳
پاسخ
31
122
رضا کریمی
تابلوی مرام و فرهنگ ششتقلال
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹:۳۰
پاسخ
92
57
علی
باز این سه امتیاز اورد جو گیر شد بابا العین رو یادت رفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴:۳۰
پاسخ
73
73
عشق آبی
متاسفم واسه این خبرنگاران که هنوز نمیدونن خبرنگار بی طرف هستن و قضیه رو رنگی میکنن زمانی که یک سرمربی دیگه میگفت فوتبال ایران سیرکه همه ساکت بودن
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۵۷
پاسخ
37
77
ققنوس سرخ
شیشعلی دوباره جوگیر شد!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۶:۵۲
پاسخ
318
234
ARYOBARZAN
این پدیده ابرقدرت بود که پرسپولیسی ها پوز بردنشو میدادن؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۵۹
90
26
فیفا
جنبه برد هم ندارن اینا....
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹:۵۱
44
52
حسین
خداییش هر چی بار فنی نداشته باشه بجاش ادب داره ببین چیکارش کردن که از کوره در رفته
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۵۰
21
69