جهانبخش: بازی‌های تدارکاتی پیش‌بینی شده، محک خوبی برای تیم ملی خواهد بود

جهانبخش: بازی‌های تدارکاتی پیش‌بینی شده، محک خوبی برای تیم ملی خواهد بود

3255
18:37
27 اردیبهشت 1397
هافبک تیم ملی فوتبال سه بازی دوستانه پیش‌روی این تیم را مناسب ارزیابی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم ملی فوتبال سه بازی دوستانه پیش‌روی این تیم را مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا جهانبخش بعد از تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی اظهار داشت: خدا را شکر پس از مدتی که تیم ناقص بود، امروز بیشتر بازیکنان رسیده‌اند. تیم روحیه خوبی دارد و تمرینات را با تمام قوا شروع می‌کنیم. من هم شرایط تمرین را دارم و از امروز محکم و با قدرت تمرینات‌مان را برای جام جهانی شروع می‌کنیم.

وی در مورد وضعیت خودش تصریح کرد: بارها گفته‌ام هر وقت که شرایطش را داشته باشم که برای تیم ملی بازی کنم، با همه وجود و تلاشم بازی خواهم کرد. می‌خواهم برای تیم ملی مهم باشم و اگر مثمرثمر باشم، فوق‌العاده می‌شود. اگر حضورم همراه با گل یا پاس گل هم باشد، خیلی خوب خواهد شد.

بازیکن تیم ملی فوتبال در خصوص دیدارهای دوستانه تیم ملی با ازبکستان، یونان و ترکیه گفت: قطعا کادر فنی بر اساس نیازهایی که داشتیم این بازها را فراهم کرده است. پیش‌بینی‌شان این بوده که محک جدی بخوریم. ازبکستان تیمی فیزیکی دارد و یونان و ترکیه هم به عنوان تیم‌هایی که در اروپا حضور دارند و نزدیک به اسپانیا و پرتغال هستند، می‌توانند محک خوبی برای تیم ملی باشند تا هماهنگی‌هایی که متأسفانه این مدت کمتر شده را بین بازیکنان بیشتر کنند.

 

1004

نظرات کاربران
بهنام
دائما در حال پاچه خواری از کیروش هست
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸:۲۰
پاسخ
31
2
امیرو
برارِ قوربون
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۴۰
پاسخ
3
16
خواجوئی راوری
برای موفقیت شما عزیزان در این ماه رحمت و مغفرت دعاگوییم در پناه حضرت حق شاد سلامت و پیروز باشید با امید پیروزی و سربلندی ایران و ایرانی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۴۹
پاسخ
0
24
مستاجر خدا
بعد جام ما بازیهای خوبی نداشتیم در تدارکاتی و نتیجش این شد
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴:۰۷
پاسخ
25
4