جهانبخش باز هم از لیست برایتون خط خورد

جهانبخش باز هم از لیست برایتون خط خورد

2978
18:00
02 شهریور 1398
ترکیب تیم فوتبال برایتون برای دیدار مقابل ساوتهمپتون در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اعلام شد که بازیکن ایرانی در فهرست 18 نفره قرار ندارد.

به گزارش وب سایت نود، ترکیب تیم فوتبال برایتون برای دیدار مقابل ساوتهمپتون در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اعلام شد و علیرضا جهانبخش باز هم در ترکیب تیمش قرار ندارد و در فهرست 18 نفره قرار نگرفته است.

این بازیکن ایرانی در دو دیدار قبلی هم در فهرست 18 نفره تیمش هم قرار نداشت.

برایتون در دو دیدار اخیر خود یک پیروزی و یک تساوی بدست آورده است و با 4 امتیاز در مکان پنجم ایستاده است.

این تیم از ساعت 18:30 میزبان ساوتهپمتون است.

2051

نظرات کاربران
حسین
یعنی جهانبخش اخرین گل باشگاهی شو ۲ فصل قبل تو الکمار زده...واقعا عجیبه.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۱:۰۳
پاسخ
5
27
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
کاری کن که بری چلسی برایتون بدرد نمیخوره نه میتونه قهرمان شه و نه سهمیه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۳:۳۰
پاسخ
15
10
پرسپولیس یونایتد
واقعا حیف شد ۲ سال از بهترین سالهای فوتبالیش رو روی نیمکت هدر داد. برای فوتبالیست بازی کردن خیلی مهمه. البته ن مثل انصاری فرد که لیگ ۲ انگلیس و تیم های عربی و یونانی رو پیشرفت میدونست . جهانبخش میتونست در الکمار. آژاکس .فاینورد. ایندهون بازی کنه و در لیگ قهرمانان هم حضو داشته باشه. اما حیف که با یک انتخاب اشتباه ۲سال از فوتبالشو از دست داد.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱:۳۹
پاسخ
4
33
حمید
همون روز اول که رفت این تیم گفته بودم تو این تیم نابود میشه این ترانسفر از اول اشتباه بود حالا خوبه یه تیم ضعیف هست که پارسال شانسی موند تو لیگ برتر امسال از شانسهای سقوطه بهتره سریعتر به هلند برگرده
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۱۲
پاسخ
6
25
علیرضا قربانزاده
این واقعا فوتبالیست هست ؟ من اگه مربی شهرداری رفسنجان هم باشم جهانبخش رو تو تیمم بازی نمیدم چون اصلا فوتبال بلد نیست
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۲۹
پاسخ
31
7
Alireza
ای کاش میرفت لستر سیتی
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۲۱
پاسخ
4
47
امین هلندی
حقم دارن یه بازی درست و حسابی نکرده براشون و بار اضافه بوده براشون.... 18 تا بازی کرده براشون حتی 1 گل که نه پاس گلم نداده بازیکن حرفه ای فقط به این نیست که ساعت 9 شب بخوابه و برنامه غذایی بدون نوشابه داشته باشه
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۰۷
پاسخ
19
24
کاظم 112
حاجی بیا داماش بت بازی میدیم.منتظریم
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۳۸
پاسخ
32
14
کریستوفر نولان
علیرضا برو آلمان
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳:۲۱
پاسخ
7
38
علیرضا
گراهام پاتر مربی خیلی خوبیه و مطمئن باشید بعدها خیلی بیشتر ازش خواهیم شنید. زمانی که تو اوسترشوندس بود ماهنامه معتبر چمپیونز مقاله ای 4 صفحه ای را به آنالیز ساختار تیم های پاتر اختصاص داده و ازش به عنوان نابغه تاکتیکی یاد کرده بود. بنابراین به نظرم جهانبخش از صبوری ضرر نخواهد کرد. وقتی ایشان توانست قدوس را که بعد از بازی در سیریانسکا 2 سال بدون تیم بود را تبدیل به ستاره لیگ سوئد کرد مطممئنا همین رویکرد را هم درباره تک تک دیگر بازیکنان خواهد داشت.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳:۰۰
پاسخ
3
44
TT فراتر از باشگاه
زیاده خواهی آدمو نابود میکنه جهانبخش در حد لیگ جزیره نبود داره فوتبالش نابود میشه این مربی که من می بینم تا روز آخر تو ترکیب نمیزاره
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸:۲۶
پاسخ
38
14
Wien
جهانبخش تا یکهفته قبل از شروع لیگ انگلیس، در هلند داشت دنبال تیم میگشت،هر چند مدیربرنامه اش تکذیب کرد،اما در هرحال در تمرینات پیش فصل آنچنان که باید و شاید،تمرین میکرد،تمرین نکرد،الان هم طبیعیه که فعلا سکونشین باشه.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۳۴
پاسخ
13
19
ایران برای ایرانی است
آیا دلیل غیر فوتبالی تاثیر گذار بوده!؟ مربی اگه اعتقادی نداشت تو لیست فروش قرار می‌دادند...در تمرینات پیش فصل هم خوب کار کرده بود.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۰۵
پاسخ
3
32
ناصر
الان مدیر برنامه ش میاد میگه علیرضا میخواد خودشو ثابت کنه و قطعا از برایتون به تیمای بزرگتر خواهد رفت....ولی سوال اینجاست که میخواد خودشو رو سکو ها ثابت کنه؟لااقل رو نیمکتم نیست که
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۲۰
پاسخ
7
22
فوتبالی-قدیمی
اولین اشتباه جهانبخش اومدن به این باشگاه بود و اگر پیشنهاد آیندهون جدی باشه، نپذیرفتن این پیشنهاد دومین اشتباه بزرگش خواهد بود.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸:۳۷
پاسخ
6
33