جهانبخش با آزمون همبازی می‌شود؟

جهانبخش با آزمون همبازی می‌شود؟

7965
12:45
16 خرداد 1394
بنا به گزارش سایت Total Dutch Football هلند پس از کشورهای هلند، بلژیک، اسکاتلند و انگلیس، آمریکایی‌ها و روس‌ها نیز برای خرید علیرضا جهانبخش وارد میدان شدند. بنا بر این، گزارش دو تیم نیویورک سیتی آمریکا و اسپارتاک مسکو هم خواهان خرید علیرضا جهانبخش شده‌اند

وبسایت رسمی برنامه نود - بنا به گزارش سایت Total Dutch Football هلند پس از کشورهای هلند، بلژیک، اسکاتلند و انگلیس، آمریکایی‌ها و روس‌ها نیز برای خرید علیرضا جهانبخش وارد میدان شدند. بنا بر این، گزارش دو تیم نیویورک سیتی آمریکا و اسپارتاک مسکو هم خواهان خرید علیرضا جهانبخش شده‌اند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرورزشی، تيم نيويورك سيتي با هدايت جيسون كريس آمريكايي هم‌اكنون با 8 امتياز از 13 ديدار قعرنشين كنفرانس شرق MLS است اما اسپارتاك مسكو كه امسال در ليگ روسيه ششم شد و البته سابقه 21 قهرماني در ليگ كشورش را دارد نيز خواهان خريد هافبك ايراني شده است. جالب اينكه اسپارتاك هم اكنون مربي ندارد اما برخي از رسانه‌هاي روسي مدعي شده بودند كه سرمربي بعدي اين تيم قربان برديف مربي و مدير برنامه‌هاي سردار آزمون خواهد بود و آزمون نيز فصل بعد با اين مربي كه در روبين‌كازان و روستوف زير نظرش كار كرده، راهي اسپارتاك خواهد شد كه در اين صورت و با خريد جهانبخش، عليرضا و سردار در اين تيم روسي همبازي خواهند شد.

جهانبخش به ديدار
سرمربي برايتون مي‌رود
عليرضا جهانبخش به هر تيمي كه برود در نهايت مبلغي در حدود 2 ميليون يورو به باشگاه NEC هلند خواهد رسيد اما سرانجام اين شخص جهانبخش است كه درخصوص مقصد آينده‌اش تصميم‌گيري مي‌كند. امير هاشمي‌مقدم مدير برنامه‌ جهانبخش كه براي بازديد از امكانات ورزشي راهي انگليس شده بود، با مسئولان تيم برايتون به توافق رسيده اما انتقال رسمي عليرضا به اين تيم را به تصميم خود بازيكن منوط كرد. هاشمي‌مقدم گفته عليرضا امروز با پايان تعطيلات باز خواهد گشت و براي عقد قرارداد ابتدا خود او بايد به برايتون سفر كرده و با كريس هيوتن سرمربي تيم صحبت كند.

 

2051

نظرات کاربران
حامد
اون تیم نورویچ بود که به لیگ برتر صعود کرده نه برایتون
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۶:۲۴
پاسخ
1
4
unknown
ببخشید دوستان امسال برایتون به لیگ برتر راه پیدا کرده
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۸:۵۶
پاسخ
1
4
reza
حضور در تیم برایتون اشتباه بزرگی خواهد بود جهانبخش باید فعلا برای دو سال در سطح اول فوتبال هلند بازی کند
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۷:۱۶
پاسخ
0
5
جهانبخش نرو
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه لیگ 1 انگلیس نهههههههههههههههههههههههههه لیگ هلند خیلی عالی تر از لیگ 1 انگلیسه مثل چارلتون قوچان نژاد میشی!!!! بعد یه سال میفرستنت لیگ های عربی لیگ برتر انگلیس داشتی برو ولی لیگ 1 نهههههههههههههههههههههههههه
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۴:۴۲
پاسخ
2
39