جهانبخش: برای کسب امتیاز به دیدار لیورپول می رویم

جهانبخش: برای کسب امتیاز به دیدار لیورپول می رویم

8967
09:10
31 مرداد 1397
علیرضا جهانبخش درباره بازی برابر آرسنال و همچنین مصاف هفته آینده با لیورپول به صحبت پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - علیرضا جهانبخش درباره بازی برابر آرسنال و همچنین مصاف هفته آینده با لیورپول به صحبت پرداخت.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت برایتون، علیرضا جهانبخش در بازی برابر منچستریونایتد فرصت بازی برای تیمش را به دست نیاورد ولی با نظر سرمربی این تیم، او در بازی زیر ۲۳ ساله های برایتون برابر آرسنال به میدان رفت و عملکرد خوبی ارائه داد تا به آمادگی مطلوب نزدیک شود. این بازی یک بر یک مساوی شد.

جهانبخش درباره حضور در بازی برابر زیر ۲۳ ساله های آرسنال گفت: بازی خوبی بود و ما خارج از خانه نمایش خوبی برابر حریف داشتیم. چهار بازیکنی که از تیم اصلی در این دیدار بازی کردیم، سعی کردیم بازیکنان جوان تر را هدایت کنیم چرا که وظیفه خود می دانستیم تا این کار را انجام دهیم. ما می خواستیم بازی را کنترل کنیم و به شخصه برای من این دیدار اهمیت زیادی داشت چون دوست داشتیم دقایقی را برای تیمم به میدان بروم و از شرایط بازی دور نشوم.

او در ادامه صحبت های خود گفت: من تمرینات خیلی خوبی در هفته های اخیر با تیم اصلی داشتم. خیلی تلاش کردم تا در شرایط خوبی قرار بگیرم تا هر وقت مربی خواست بتوانم با بهترین شرایط در خدمت تیم باشم. من خیلی از بازیهای پیش فصل را از دست دادم و الان خیلی تلاش می کنم تا خودم را به شرایط خوب برسانم و بتوانم برای تیمم مفید باشم.

برایتون در بازی بعدی خود باید در آنفیلد برابر برایتون قرار گیرد. در همین ارتباط بازیکن ایرانی اضافه کرد: باید با اعتماد به نفس به آنفیلد برویم چرا که این هفته نمایش خوبی برابر منچستریونایتد داشتیم. البته من در بازی نبودم ولی بچه ها عملکرد خیلی خوبی از خودشان ارائه دادند. بازی با لیورپول هم دشواری های زیادی دارد ولی باید بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را در این دیدار به نمایش بگذاریم. ما برای هر بازی برای کسب امتیاز به زمین می رویم و در بازی شنبه هم همینطور خواهد بود و امیدوارم بتوانیم به هدفی که می خواهیم دست یابیم.

 

۲۰۵۱

نظرات کاربران
کیان
پسر دوست داشتنی مون ایشالله اگرم باختین حداقلش تو پسر خوش قلب حداقل دبل کنی دوستان اینا چیه مینویسید هرچقدرم طرفدار هر تیمی تو انگلستان باشیم مهم تر از علیرضا خودمون نیس مث خودم که دوس دارم جلو سیتی که تیم محبوبمه هتریک کنه روز خوش ادمین
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰:۰۰
پاسخ
0
7
Taj Kabir
:) به امید موفقیت علیرضا عزیز !‌ لیورپول تیم خیلی قوی ای هستش ولی هیچ چیز معلوم نیست
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۱۰
پاسخ
0
10
زهره
منچسترو بردید که تو نقل انتقالات هیچی نکرد و تو زمین خودتون ب لطف گل های اول بردید هی با اینقد برایتون بازیکن خوب داره نیاز به بازی کردن تو نیس لیورپول بهترین تیم نقل انتقلات بعد تو الدترافورد ب دنبال برد هستید؟؟؟
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۵۹
پاسخ
29
4
Taj Kabir
الدترافورد :)))))
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۰۳
0
6
آرش
ورزشگاه خانگی لبورپول اسمش آنفیلده ، الدتذافورد مال منچستر یونایتده ، بعد میای اینجا کارشناسی هم میکنی
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۰۳
0
21
امین
جهانبخش بازیکن عالی است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴:۵۵
پاسخ
5
65
بهرام
بد شانس بود که هفته گذشته بازی نکرد امیدوارم این هفته نیمکت نشین باشه چون لیورپول ۴تایی میزنه بهشون اینجوری می‌تونه از هفته آینده فیکس بشه ولی این هفته اگه فیکس باشه و تیمشون ببازه دوباره نیمکت نشین میشه معلوم نیست کی باز فیکس بشه
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴:۰۳
پاسخ
35
31
علی
ایران که نیست .لیگ های بزرگ یعنی هیچ چیز از پیش تعیین نشده با یک مثال چشم بعضی هارو باز میکنم باخت بارسا در بازی برگشت مقابل رم
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰:۰۱
2
8
Aref
علیرضا عزیز برات ارزوی بهترینها تو تیم جدیدت دارم ولی هیچ شانسی برابر لیورپول دوست داشتنی ندارین
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۱۰
پاسخ
32
50