جهانبخش: به دنبال گل زنی برای برایتون هستم

جهانبخش: به دنبال گل زنی برای برایتون هستم

6880
16:44
02 اسفند 1397
بال ایرانی تیم فوتبال برایتون از هدفش برای گلزنی برای این تیم انگلیسی سخن گفت.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا جهانبخش که پس از پشت‌ سر گذاشتن مصدومیتی که از ناحیه همسترینگ به آن دچار شده بود، اخیراً به ترکیب تیم فوتبال برایتون بازگشت و در پیروزی 3 بر 2 شنبه شب این تیم مقابل دربی‌کانتی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی انگلیس 90 دقیقه برای برایتون بازی کرد، در گفت‌وگو با سایت «آرگس» انگلیس گفت: احساس خوبی دارم. در نیمه اول بازی با دربی‌کانتی اعتماد به نفس خوبی به هنگام پا به توپ شدن داشتم و سعی کردم به وظایفم عمل کنم، اما نیاز به گلزنی دارم و این چیزی است که به دنبالش هستم. در بازی با دربی‌کانتی چندین بار سعی کردم این کار را بکنم و به عنوان یک بازیکن چپ‌پا تلاش کردم توپ را به عمق ببرم و اقدام به شوتزنی کنم اما دفاع حریف خیلی فشرده بود.

جهانبخش که به دنبال کمک به برایتون برای خروج از منطقه خطر سقوط به دسته پایین‌تر است، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: هواداران از بازیکن خط جلوی تیم خود که شامل بال‌ها و مهاجمان می‌شود انتظار گلزنی یا نقش داشتن در گل‌های زده دارند و این هدف بعدی من است. در حال حاضر مهمترین چیز انجام بازی برای دقایق بیشتر و بازگشت به شرایط بدنی خوب است اما نقش داشتن در گل‌های تیم هم مهم است.

بال تیم ملی فوتبال کشورمان در 11 بازی لیگ برتری که برای برایتون به میدان رفته، 10 بار اقدام به شوتزنی کرده که 5 شوت در خارج از چارچوب بوده است.

1004

نظرات کاربران
اسما
امیدوارم تو برایتون هم عین هلند بدرخشی خیلی عشقی
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۹:۳۲
پاسخ
3
65
امید۹۹
زمان همه چیو ثابت میکنه
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۶:۴۴
پاسخ
3
71
کهکشانی ها
امیدوارم از این بازی نوار گلزنی هات شروع بشه.باکلاس
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۰۲
پاسخ
1
85
رضا روشن
بازیش خوبه و پسر خوبیه و حتما موفق میشه..هنوز تازه دارا جا میفته
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۳۲
پاسخ
1
79
amir
سرمربی تیم برایتون باید عوض شه
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۳۲
پاسخ
14
35
عشقممم نیمار
جهانبخش ..بهترین بازیمن هلند بوده پارسال ..اما اومد تو‌تیم‌ کوچیک‌و بی نام‌نشان برایتون ..و‌ ضعیف ترین بازیکن بوده و‌حتی نتونسته یه‌پاس کل بده ..:-P پ میشه نتیجه گرفت ک‌لیگ هلند ..لیگ خیلی سطح‌پایینیه :-) شاید اگ لسترسیتی انتخاب میکرد ..زندگی فوتبالیش عوض میشد:-P ولی پول در نزد بازیکنای ایرانی ..مهم تر از پیشرفته :-P
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵:۱۱
پاسخ
153
6
احسان بدرقه
شمه انقدر سواد نداری که بدونی سال اولی هم که توی لیگ هلند بازی کرد اصلا امار و ارقام خوبی نداشته و سال بعد تونست جزو بهترین پاسورها و گلزن ها بشه ... یکی از ویژیگی های خوب علیرضا جهانبخش اینکه دوست داره خودش رو بزرگتر و مطرح تر کنه!!! لیگ انگلیس برای اون حکم سگوی پرش رو داره ; جایی که خیلی از بازیکن های خودمون ارزوی دارن اونجا بازی کنن و علیرضا جهانبخش توی این سن اونجاست واقعا براش دعا میکنم تا اسمدایرانی هارو سر زبون بندازه
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲:۰۷
2
72
Beh
تصمیم اشتباهی گرفتی رفتی جزیره
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲:۳۷
پاسخ
110
19
حسام
بله اگر پیشنهادی از بوندس لیگا داشت به المان می رفت بهتر بود.لیگ برتر انگلیس شرایط سختی داره و امادگی بدنی بسیار بالایی را می طلبه.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۱۰
3
58