جهانبخش: روپایی من در بازی هوشمندانه نبود

جهانبخش: روپایی من در بازی هوشمندانه نبود

51690
09:22
16 بهمن 1396
هافبک ایرانی آلکمار پس از انتقاد سرمربی‌اش به خاطر حرکت نمایشی که در بازی انجام داد، گفت: واقعا این حرکت اتفاقی بود زیرا توپ وقتی به من رسید من بیرون از زمین بودم و توپ در هوا بود و چاره ای نداشتم رو پایی بزنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ایرانی آلکمار پس از انتقاد سرمربی‌اش به خاطر حرکت نمایشی که در بازی انجام داد، گفت: واقعا این حرکت اتفاقی بود زیرا توپ وقتی به من رسید من بیرون از زمین بودم و توپ در هوا بود و چاره ای نداشتم رو پایی بزنم.

به گزارش وب سایت نود، شب گذشته از هفته بیست و دوم رقابت‌های فوتبال لیگ هلند (اردی‌ویزه) آلکمار میزبان تیم قعرنشین رودا بود و این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در این بازی علیرضا جهانبخش 90 دقیقه در ترکیب آلکمار حضور داشت.

در این دیدار جهانبخش در طی بازی حرکتی نمایشی را انجام داد و چند روپایی در داخل زمین زد که این حرکت نمایشی هافبک ایرانی مورد استقبال هواداران آلکمار قرار گرفت ولی سرمربی تیم از این حرکت جهانبخش خشمگین شد و این حرکات را شایسته اجرا در بازی ندانست.

جهانبخش پس از این بازی در مصاحبه با noordhollandsdagblad درباره این حرکتش که مورد انتقاد سرمربی تیمش قرار گرفت، گفت: بله، این حرکت من باعث شد تحریک رقیب و تهاجمی تر شدنش شد. اما من این کار را عمدی انجام ندادم و به صورت اتفاقی رخ داد و در یک لحظه اتفاق افتاد. معمولا من از چنین کارهایی انجام نمی‌دهم.

وی در ادامه درباره اینکه آیا این اقدامش به معنی نشان دادن اعتماد به نفس بالاش است، گفت: نه اصلا من این کار را برای نشان دادن اعتماد به نفسم انجام ندادم. واقعا این حرکت اتفاقی بود زیرا توپ وقتی به من رسید من بیرون از زمین بودم و توپ در هوا بود و چاره ای نداشتم رو پایی بزنم. البته این حرکت چه تصادفی باشد یا نه حرکت هوشمندانه‌ای نبود.

 

2051

نظرات کاربران
blue boy
ماشاءالله تو بازی اونم اردویسه هلند روپایی زد اولاااا
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۰:۵۸
پاسخ
1
9
ardeshir
درود بر شیر بچه تالش و ایران
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸:۵۴
پاسخ
1
30
حامد دلحون
راضیم ازت
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸:۳۳
پاسخ
1
29
￵ارش
فوتبال حرفه ای اینه تو زمین فقط باید موثر برای تیم بلزی کرد
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶:۳۷
پاسخ
5
25
کهنه سوار سرخپوش
تا اینجا رضایتم رو جلب کردی پسر
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۸:۵۳
پاسخ
8
125
امین
حالا بود یا نبود حرکت خوبی بود بعدشم برگشت بازیکن بعدیا دریبل کرد و یه پاس خوب داد انتقادش دیگه چیه مگه باید فوتبال مثل آهنربا فقط بدوند سمت دروازه
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵:۵۷
پاسخ
6
128
Parsa
بهترین بازیکن حال و حاضرایران چه از نظر فنی و شخصیتی البته به همراه کریم انصاری فرد
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶:۵۲
پاسخ
7
185
رضا
خوب کردی بازم ادامه بده
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵:۰۷
پاسخ
16
134
سپهر
چقد ی‌ بازیکن میتونه حرفه‌ای و باکلاس باشه و براحتی معذرت بخواد؛ درود
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷:۳۴
پاسخ
3
255
فرشید
با این که همه فوتبالیستارو دوست دارم و عاشق اینجور حرکتام ولی این چه حرفیه ...توپ رو هوا بود من چاره ای نداشتم
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷:۲۷
پاسخ
131
24