جهانبخش: مقابل لیورپول بدشانس بودیم

جهانبخش: مقابل لیورپول بدشانس بودیم

4867
14:03
06 شهریور 1397
هافبک ایرانی برایتون درباره شکست برابر لیورپول در هفته سوم لیگ جزیره به صحبت پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ایرانی برایتون درباره شکست برابر لیورپول در هفته سوم لیگ جزیره به صحبت پرداخت.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از دیلی استار، برایتون در هفته سوم لیگ برتر انگلیس با یک گل مغلوب لیورپول شد. در این بازی علیرضا جهانبخش دقایقی برای تیمش به میدان رفت. این تیم امشب باید در جام اتحادیه برابر ساوتهمپتون بازی کند و گفته شده است جهانبخش از ابتدا برای تیمش به میدان خواهد رفت.

علیرضا جهانبخش درباره شکست برابر لیورپول گفت: خیلی خوشحالم که دقایقی در این بازی به میدان رفتم. خیلی برای من مهم است که بتوانم به شرایط آمادگی برسم و خصوصا بازی در چنین جوی در برابر چنین تیمی می‌تواند به من خیلی کمک کند که به آمادگی بالا دست پیدا کنم. در کل فکر می‌کنم تجربه خوبی برای من بود.

هافبک ایرانی در پایان صحبت‌های خود گفت: ما عملکرد تیمی خوبی برابر لیورپول داشتیم فقط بدشانس بودیم چون شانس‌هایی برای گلزنی داشتیم. در نیمه دوم ما فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و فکر می‌کنم حداقل شایسته یک امتیاز بودیم.

 

2051

نظرات کاربران
لیورپول خوزستان
اونی که بازی رو دیده میدونه عجب بازیکن فوق العاده ای جهانبخش توی حدود 16 دقیقه بازی راحت میتونست دو تا پاس گل بده اما مهاجمبرایتون توپ ها رو در دست های آلیسون میزد حتما به جهانبخش بعد از بازی بیشتر فرصت داده میشه ما همین الان هم میتونیم تا ده بازیکن در لیگ جزیره داشته باشیم جهانبخش قدوس پورعلی گنجی حسینی بیرانوند امیری عزت اللهی حتی وریا با وجود شرایط بدنی آماده اش اگه تیم ملییمان هجومی تر بازی میکرد مطمئنا بازیکنای بیشتری میرفتن اما انصافا کیروش برامون خیلی دست آورد داشت و مهمترینش همین سیستم دفاعی قوی بودکه در گروه مرگ جام جهانی فقط دو گل خورد اینم قبول دارم توی حمله آماتور بودیم
۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۲۹
پاسخ
7
44
Babak23
دوست عزیز حرف شما درست ولی ماکه تو دفاع عالی بودیم چرا یکی از مدافع هامون به جای خوبی نرفت .. مخصوصا حاج صفی که بدون استثنا تو بهترین های هروز جام جهانی و یک بار هم تو بهترین های هفته بود رامین رضاییان و محمدی و عزت اللهی هم همینطور فقط مجید حسینی به ترابوزان رفت اون هم به دلیل سن کمش دلایل دیگه ای هم حتما هست و متاسفانه بازیکن ایرانی توی اروپا برخلاف ژاپنی ها و کره ای ها جا نیفتاده
۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۳۰
3
9