جهش بزرگ اسماعیلی؛ پیش و پس از شفر

جهش بزرگ اسماعیلی؛ پیش و پس از شفر

10086
15:32
30 فروردین 1397
در پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فرشید اسماعیلی با 4 پاس گل بهترین پاسور استقلال است و البته در بین دیگر تیم‌های ایرانی هم بازیکنی به اندازه اسماعیلی پاس گل نداده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - در پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا فرشید اسماعیلی با 4 پاس گل بهترین پاسور استقلال است و البته در بین دیگر تیم‌های ایرانی هم بازیکنی به اندازه اسماعیلی پاس گل نداده است.

به گزارش وبسایت نود، فرشید اسماعیلی از آماده‌ترین بازیکنان استقلال است که حالا جز 11 بازیکن اصلی شفر هم شده و نقش پررنگی در حملات آبی‌پوشان دارد. نگاهی به روندی که فرشید در فصل اخیر طی کرده نشان می‌دهد حضور شفر در استقلال چه تاثیر شگفت‌انگیزی روی این بازیکن داشته است.

اسماعیلی که هفته‌های ابتدایی لیگ هفدهم را از دست داده بود بعد از بازگشت در هفته پنجم برای منصوریان به میدان رفت و تا هفته هشتم حدود 200 دقیقه برای استقلال منصوریان بازی کرد اما هیچ تاثیری در بازی‌های نه چندان چشم‌نواز استقلال نداشت. اسماعیلی در بازی با سپیدرود که مک درموت سرمربی‌گری استقلال را به عهده داشت موفق شد یک پاس گل بدهد. اما درخشش او از زمان حضور شفر در تیم آبی‌پوش پایتخت شروع شد. اسماعیلی در سومین بازی تیم شفر برابر نفت تهران پاس گل داد و جای پای خود را در ترکیب اصلی استقلال محکم کرد. بر اساس آمار متریکا، اسماعیلی بعد از حضور شفر حدود 1070 دقیقه برای استقلال بازی کرده که با 5 گل و 3 پاس گل جز مهم‌ترین بازیکنان تیم شفر بوده است. اسماعیلی به طور میانگین هر 130 دقیقه یا یک گل برای استقلال زده یا یک گل ساخته است.

فرشید در لیگ قهرمانان آسیا هم بهترین پاسور استقلال است. 4 پاس گل در 445 دقیقه حضور در 6 بازی مرحله گروهی نشان می‌دهد فرشید حدودا هر 110 دقیقه یک پاس گل آسیایی به نام خود ثبت کرده است. او حالا جز مهره‌های تاثیرگذار شفر است که در ادامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هم سرمربی آلمانی می‌تواند روی درخشش‌اش حساب باز کند.

 

14002

نظرات کاربران
محمدپارسا
دختر پس پسی همچین ازجام حرف میزنی انگار ده ساله دارین جام میارین بعد 10 سال دوبارقهرمان شدین ک اونم گندش دراومد (جعل سند و رشوه محرومیت مدیرتون محرومیت خودتون و کلی خلاف قانون دیگه)
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۰۲
پاسخ
8
91
Eh3an
بعضیا یادشون رفته 10 سال حسرت قهرمانی داشتن...
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰:۴۱
پاسخ
5
87
جواتی
ببخشیدا تا همین دو سال پیش نمیدونستین جام چیه بعدش هم اونا چیه گذاشتین تو ویترین باشگاهتون ؟؟خخخخخ
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۰۶
پاسخ
4
86
نرگس۱۳۸۲
ایول فرشید امیدوارم روز به روزبهتر بشی
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۵۷
پاسخ
2
80
ABI
فرشید عشقه.
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸:۱۲
پاسخ
2
135
ساحل
نه فقط استقلال بلکه فعلا تو لیگ قهرمانان اسیا هم اوله (اقای پاس گل)
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۰۱
پاسخ
3
169
دختر پرسپوليسي
خخخخ جام نديده ها به همين چيزا دلخوشن
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷:۳۷
پاسخ
219
11
علیرضا
یه جمله یادت دادن هر جا با ربط و بی ربط میگی ....اگه استقلال با اون همه جام جام ندیده هست پس شما ها که دیگه برید بوق بزنید
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۴۶
8
127
majid
جام ندیده و فینال ندیده آسیا پرسپولیسه پمادبگیر
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۲۲
9
141
تاج سر فوتبال آسیا
فرشید ایسکو موفق باشی
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۵۲
پاسخ
7
175
سارا اس اسی
اسماعیلی تنها بازیکن ایرانی هست که هم جنگندگی داره هم خلاقیت و تکنیک
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸:۴۴
پاسخ
6
201
Dokhi taji :)
بهترین پاسور آسیای کی بودی تو :))
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۴۶
پاسخ
4
191