جواب مثبت هافبک فرانسوی به یوونتوس؛ بیانکونری از رئال سبقت گرفت؟

جواب مثبت هافبک فرانسوی به یوونتوس؛ بیانکونری از رئال سبقت گرفت؟

8851
18:52
24 خرداد 1398
پوگبا موافقت خود را برای بازگشت به یوونتوس اعلام کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کالچو مرکاتو، پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد موافقت ضمنی خود را جهت بازگشت به یوونتوس اعلام کرده تا یوونتوس با پشتوانه علاقه بازیکن، با شیاطین سرخ وارد مذاکره شود.

آنگونه که روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلواسپورت گزارش داده، پوگبا با دادن این جواب مثبت، درهای بازگشت به تورین را به روی خود گشوده است و اکنون بیانکونری خود را برای مذاکره با منچستریونایتد و ارائه یک پیشنهاد می‌کند.

به نظر می‌رسد منچستریونایتد برای جدایی پوگبا رقم بالایی را طلب کند. رقمی که پیش بینی می‌شود تا 150 میلیون یورو نیز افزایش یابد. با این حال، یووه می‌تواند تعدادی از بازیکنان خود را جهت پایین تر آوردن رقم انتقال پوگبا وارد این معامله کند. 

شاید تا چندی قبل می‌شد از رئال مادرید به عنوان اصلی ترین رقیب یوونتوس در راه جذب پوگبا نام برد اما رئال در روزهای اخیر و با جذب نفراتی چون یوویچ، هازارد و مندی حسابی ولخرجی کرده و شاید دیگر نتواند ستاره ای با این قیمت را جذب کند. به نظر می‌رسد جذب بازیکنی چون کریستین اریکسن به جای پوگبا برای رئال و متعادل ساختن هزینه ها به صرفه تر باشد.

7712

نظرات کاربران
مسعود هستم
ربیو رو می تونن به عنوان بازیکن آزاد بیارن...یه هافبک خلاق و دونده. من نمیدونم چه اصراریه که انقدر بابت پوگبا پول بدن!!! بازیکن خوبیه ولی هرگز انقدر نمیارزه ایسکو هم گزینه ی بدی نیست
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷:۵۶
پاسخ
3
18
لیورپولی آتشی دهه هفتادی
والله ما از پوگبا چیزی ندیدیم تو منچستر، ولی تو یووه یه ستاره بود
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۵۷
پاسخ
24
47
عشقممم نیمار
بهترین انتخاب همین یوونتوسه ..بری رئال یا بارسا ..خراب میشی:-)
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۳۳
پاسخ
37
22
ب
ایول باز اومدی نگرانت بودم چند روزی پیدات نبود
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۰۲
2
18
فقط یوونتوس
تو یووه شکوفا شده پس دوست داره برگرده خونه خودش چ ترافیکی داره یووه تو هافبک
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۱۶
پاسخ
9
42
محمدرضا
پوگبا تعادل روحی ندارد،تا دیروز رئال میخواست برود الان یوونتوس حال باید دید فردا چه میخواهد،هر چند اگر یوونتوس وارد شود این وسط سود اصلی را یونایتد خواهد برد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۰۰
پاسخ
8
36
رئال مادرید❤
اریکسن بهتره..
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۰۷
پاسخ
24
28
رئال مادرید
پوگبا میره یونایتد
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸:۰۲
پاسخ
29
8
mory66
به عنوان یه منچستری امیدوارم بره منچستر یه رهبر میخواد نه یه مانکن که با غرور راه بره توی زمین. یاد باد هافبک هامون اسکولزی روی کین نیکی گیگزی بکهام و...
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۱۵
پاسخ
2
44
امیر آبی دل
پوگبا ، با استعداد و پر حاشیه.... خدا نیاره اون روزو که با مربی به مشکل بخوره.... مربی عوض میشه ولی پوگبا رو نمیفروشن...... بازیکن نباید باند بازی کنه.... به ضرر تیم میشه.... مثل ادن آزار که پارسال با ساری به مشکل خورد و برای تحت فشار گذاشتن باشگاه برای فروشش به رئال ، بد بازی کرد و چلسی چند بازی رو از دست داد تا اینکه موافقت کردن که جدا بشه و چلسی تونست از رده ششم بیاد سوم..... از پوگبا به شخصه خیلی خوشم میاد ولی به هرحال حقیقت رو نمیشه کتمان کرد....
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۰۱
پاسخ
5
27
Mdi
عمرا یووه نه پولش رو داره نه باژیکناش به درد منچستر میخوره
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۵۵
پاسخ
8
21
ناصر CR7
پوگبا + پادشاه= به به، چه شود :)
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۱۲
پاسخ
7
125