جواد نکونام: تمسخر پرسپولیس به جای تشکر بود

جواد نکونام: تمسخر پرسپولیس به جای تشکر بود

26011
14:46
20 شهریور 1397
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه در تمام دنیا تلاش برای گرفتن اطلاعات از تیم مقابل رخ می‌دهد، گفت: خط هافبک و خط حمله پرسپولیس نقطه قوت این تیم است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه در تمام دنیا تلاش برای گرفتن اطلاعات از تیم مقابل رخ می‌دهد، گفت: خط هافبک و خط حمله پرسپولیس نقطه قوت این تیم است.

 به گزارش وب سایت نود، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی فردا چهارشنبه پرسپولیس و نساجی مازندران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان لیگ گفت: خوشحالیم که جلوی پرسپولیس بازی می کنیم. بعد از سالها دوری از لیگ برتر، آرزویی است برای هواداران نساجی و مردم مازندران. امیدوارم که این مسابقه با نتیجه برای ما همراه باشد.

وی درباره حضور جاسوس پرسپولیس در تمرین نساجی و طعنه باشگاه پرسپولیس به اعتراض باشگاه نساجی، گفت: در این مورد بحثی نداریم. آمدند سر تمرین ما را نگاه کنند. ما هم توانستیم این فرد را بیرون کنیم. با این مسائل غریبه نیستم و حتی اعتراضی در مصاحبه هایم نداشتم. در تمام دنیا این اتفاقات می افتد. هر تیمی حق دارد از تیم مقابل اطلاعات بگیرد. شما نگاه کنید تیم ملی انگلیس در جام جهانی اقداماتی انجام می دهد تا کسی از تمریناتش تصویربرداری نکند.

سرمربی نساجی ادامه داد: این اتفاق برای من چیز جدیدی نیست. اینکه ما را تمسخر کردند هم به جای گفتن «دست شما درد نکند» است که با تغییر زمان این مسابقه با درخواست پرسپولیس موافقت کردیم. نمی خواهیم پرسپولیس مقابل تیم های دیگر لطمه بخورد.

نکونام درباره اینکه آیا برانکو در زمان سرمربیگری اش در تیم ملی هم چنین کاری کرده بود؟ گفت: من آن موقع بازیکن بودم. اگر هم این کار را کرده است، مربی حرفه ای بوده است. هیچ ایرادی هم نیست.

سرمربی نساجی درباره اشتباهات داوری علیه تیمش در لیگ برتر گفت: بیشترین ضرر را از این ناحیه در لیگ برتر تیم نساجی داشته است بخصوص در بازی با تراکتورسازی. به سلامت تمام داوران اطمینان داریم و می دانیم داوران انسان هایی هستند که اشتباهاتشان سهوی است. من مشکلی با این موضوع ندارم که داور هفته قبل چه کار کرده است. مطمئنم آقای کرمانشاهی داور خوبی است.

نکونام درباره دیدار با پرسپولیسی که دو هفته نتیجه مطلوب نگرفته است و برنامه اش برای این بازی گفت: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. با یک یا دو بازی این تیم را قضاوت نمی کنم. پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و خواهد بود. فردا می بینید که به چه شکلی بازی می کنیم.

وی درباره برنامه اش برای خط هافبک پرسپولیس گفت: نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را می شناسیم. خط هافبک پرسپولیس و خط حمله این تیم از نقاط قوتشان است. می دانیم کار سختی داریم. مهمتر اینکه جلوی هواداران پرسپولیس بازی می کنیم و این شرایط را به سمت پرسپولیس می چرخاند. ما هم می خواهیم خودمان را ثابت کنیم، اینکه با بودن هوادارانی که فردا در ورزشگاه حضور دارند، لیگ برتر بدون نساجی یک چیز کم داشته است.

نکونام درباره سهمیه باقی مانده نساجی برای جذب بازیکن آزاد و اینکه بازیکن خارجی مدنظر دارد یا داخلی، گفت: بازیکن خارجی را یا باید فیلم بازی اش را ببینم یا باید بیاید تست بدهد. بازیکنانی که مورد تاییدم نبودند، عملکردشان پایین تر از حد انتظار بود. اگر بازیکن آزاد وجود داشته باشد که بتواند به ما کمک کند، قطعا او را جذب می کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا نساجی مقابل پرسپولیس بسته بازی می کند؟ اظهار کرد: فردا برنامه هایمان را در زمین پیاده می کنیم. درست نیست بگویم فردا قرار است چه کار کنیم. بعد از سالها بازگشت به لیگ برتر قرار است مقابل پرسپولیس بازی کنیم. ان شاءالله بازی خوبی انجام بدهیم و نتیجه هم بگیریم. هر تیمی بازی با هر شیوه ای را باید بلد باشد. این موضوع چندان اهمیتی ندارد که بخواهند بقیه چه نقدی کنند. مهم این است که طبق نظم کاری پیش برویم و به خواسته های خود برسیم. هم دفاع کردن را باید بلد باشیم و هم اینکه چگونه حمله کنیم. فلسفه من در تیم هایی که مربیگری می کنم تغییر نمی کند.

سرمربی نساجی بار دیگر درباره حضور آنالیزور پرسپولیس در تمرین این تیم صحبت کرد و گفت: گفتم که مهم نیست از تیمم جاسوسی شود. من باید فضای تمریناتم را باز بگذارم و هر تیمی هرگونه آنالیزی خواست از تمرینات ما داشته باشد.

نکونام درباره مطالباتش از باشگاه استقلال هم تاکید کرد: با من تماس گرفته اند ولی هنوز پرداختی صورت نگرفته است.

سرمربی نساجی در پایان درباره حضور هواداران این تیم در بازی با پرسپولیس گفت: هواداران همواره تیم را تشویق کرده اند و تشویق شده اند و نه تنبیه. خوشحالم در چنین فضایی کار می کنم. من و بازیکنانم به داشتن این هواداران که ما را در هیچ شهری تنها نمی گذارند، افتخار می کنیم. مطمئنم آنها فردا هم به ورزشگاه می آیند. 

 

2051

نظرات کاربران
سعید
ادب از که آموختی گفت از پرسپولیس
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۸:۱۳
پاسخ
20
14
مسعود گل باشی
چیز طبیعی هستش شما بدل نگیر
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۰:۲۲
پاسخ
14
7
ssabi
معرف در گرانی است به هر کس ندهندش
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰:۳۸
پاسخ
25
33
Aliiii
کاش نساجی بودجه خوبی داشت و میتونست حداقل ۲تا بازیکن تاپ دیگه بخره، چون انصافا کادر فنی خوب و با سوادی داره، من به عنوان یک سوادکوهی امیدوارم با بهترین نتیجه تیم استانم پرسپولیسو شکست بده.
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۱۶
پاسخ
49
43
vahid fanaei
امثال نکونام هاشمیان مهدوی کیا کریمی تارتار پاشازاده فکری تو اینده بهترین مربیان ایران خواهند بود.البته الان هم بهترین هستند
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹:۲۵
پاسخ
12
72
گلوبول قرمز کوچولو
آقا یحیی و احتمالا در آینده فرهاد مجیدی رو یادت رفت بگی.
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۸:۰۷
7
18
سارا
چقدر مصاحبه بدی کرده نکونام و این ترسش از بزرگی پرسپولیس را میرسونه
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۱۸
پاسخ
170
217
ب
فقط فرض کنید نکونام اگر پرسپولیسی بود سارا: چقدر مصاحبه خوبی کرده، این نشون میده که چقدر جنتلمن هست و چقدر بزرگ و با جنبه هست افرین نکونام دوست داشتنی و اسطوره خوشتیپ
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۴۲
68
67
Cr7-18
Ok
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸:۱۴
30
14
پسر آبی
شما ها چند چندی با خودتون بهتون احترام بزارن میگین ترسیده باید حتما بهتون توهین کنن تا بگین هااا این یکی قویه؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۵۳
73
64
farshid
خودت فهمیدی یا کسی کمکت کرد؟بزرگی و خوب اومدی البته برا خنده
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷:۳۶
83
49
علی بارسا
آقای نکونام جلوی تراکتور در حالی که یک بر صفر عقب بودین مدافعتون در محوطه جریمه استوکس سرنگون کرد و قشنگ معلوم بود پنالتی بود ولی نمیدونم چرا هیچ کس اون صحنه را ندید و بعدشم چیزی نگفتن . خوده استوکس بعد از پایان بازی گفت که تو محوطه جریمه زدنش صدرصد پنالتی بوده ...حالا بعدش یه توپی شوت کردین و ناخودآگاه به دست مدافع خورده اونو پنجاه پنجاه پنالتی میگیرن . اصولا شما باید تو اون مسابقه اگر اون پنالتی صدرصد گرفته بودن باید دو هیچ بازنده میشدین نه اینکه یه گل شانسی بزنین و مساوی کنین
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۴۱
پاسخ
150
69
خبر درست
در بازی این فصل نساجی مازندران و تراکتور سازی تبریز اون حرکتی که استوکس به زمین افتاد پنالتی بود؟واقعا بر چه اساسی اون حرکت پنالتی بود؟طبق نظر کارشناس داوری برنامه نود در اون هفته(آقای نوید مظفری) استوکس در اون مورد باید کارت زرد میگرفت.نکته بعد اینکه اون خطای واضحی که بر روی بازیکن نساجی مازندران در محوطه جریمه تراکتورسازی تبریز انجام شد و پنالتی نمیدونی؟و طبق نظر آقای نوید مظفری در برنامه نود اون حرکت یک خطای پنالتی به نفع نساجی مازندران بود و بازیکن تراکتورسازی تبریز هم به علت اون خطا باید اخراج هم میشد.دقیقا میدونی توشاک در کنفرانس خبری بعد ازون بازی چی گفت؟اونطور هم در این قسمت نوشتی"گل شانسی"؟لطفا بعضیا جوای بی ربط و غیر منطقی ندن .
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۲:۳۵
3
19
علی سیفی
بهتر است یک باز فیلم بازی را نگاه کنی تا ببینی داور چه لطفی در حق تراکتورسازی کرد و پنالتی صد در صد را نگرفت
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸:۱۱
20
72
شازده آبی
"سرمربی نساجی بار دیگر درباره حضور آنالیزور پرسپولیس در تمرین این تیم صحبت کرد و گفت: گفتم که مهم نیست از تیمم جاسوسی شود. من باید فضای تمریناتم را باز بگذارم و هر تیمی هرگونه آنالیزی خواست از تمرینات ما داشته باشد." برانکو باید با شنیدن این جمله تو افق محو بشه. جاسوسی ممنوع
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۲۳
پاسخ
353
185
مهدی
من فکر نمیکنم پرسپولیس تو این چند هفته به جز بازی با الدحیل به بازیه دیگه ای فکر کرده باشه و فقط تمریناتشون رو با توجه به سبک بازیه الدحیل انجام میدن
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰:۱۷
25
74
رضاSh
شازده چی میگی تو؟اونور تکذیب میشه شما باز حرف خودتو میزنی.اصلا گیریم یکی رفته فیلم گرفته.این کار مگه جرمه؟مگه گناه کبیره هست؟این کارا همه جای دنیا انجام میشه. پرسپولیس از کدوم تیم اینجوری اطلاعات گرفته که حالا بیاد از نساجی بگیره.یاد پهباد علی منصور افتادم.یادش گرامی
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۳۶
51
144
پارسا
اگه جاسوسی بده چرا علی منصوریان کرد ؟ در صمن آقای نکونام که ادعا دارن جاسوس رو شناسایی کردن اسمش رو هم بگن ما هم بدونیم اگه نه دارن دروغ می گن
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۴۷
78
164